Frizura

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Kitten
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 213
Na forumu od: 25. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Kitten » 30. Nov. 2004 14:48

prosila bi kksen nasvet za kaksno odstekano frizuro, imam kratke lase in si puscam dolge...no naj bi si jih...ce mate kak predlog,slikco...vam bom zelo hvalezna!
¤MajC¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 708
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MajC¤ » 30. Nov. 2004 15:00

ne moremo svetovat.ker ne wemo kaki obraz mas itd. :D am,pri fizerki se poswetuj? :D
Uporabniški avatar
jess
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 11. 11. 2004
Kraj: ljutomer

Neprebrana objavaNapisal/-a jess » 30. Nov. 2004 15:02

ja!!!al pa slikico Slika !
I'm a bitch & i got class...mess whit me and i'll kick your ass...so 4 all u people who think u r cool just remember BITCHES RULE:)
Kitten
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 213
Na forumu od: 25. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Kitten » 30. Nov. 2004 15:05

glede slikce...nimam :) nazadne sm mela podobno frizuro kot prej Jelena iz E+ in mi je full pasala sam zdej je ze dalsa cupa in ne stoji vec vse na svojem mest pa je treba kej nova pogruntat..
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 30. Nov. 2004 17:55

kok pa je to mel dalsa?.....
lei ce bi rada mela odstekano cupo pejt k frizerju p rec da nej ti nardi neki kar se mu njemu zdi,...pa bl odstekan....p bo zihr kej hudga naredu;)))....men je tut....sam da....se se zmer nawajam..;))hehe...aithe
Kitten
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 213
Na forumu od: 25. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Kitten » 30. Nov. 2004 20:29

to sm zdej js tud delala in sej mi je blo usec sam ni pa mi usec to da te usi gledajo po ulci ko si mal drgacen.mal me to tud mot in ucas znajo frizerji tud pretiravat.tko da mal po netu iscem slikce pa ne najdem nc pametnga :?
Uporabniški avatar
laram
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 792
Na forumu od: 29. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a laram » 30. Nov. 2004 21:17

k frizerju pojdi, pa reči da odštekano a ne preveč! :) jaz pa grem v četrtek po dolgem času na spremembo frizure, saj bom še znorela zraven te...... vso srečo tudi tebi! :D
Kitten
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 213
Na forumu od: 25. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Kitten » 30. Nov. 2004 21:49

laram: tud js sm se narocila v cetrtek pa upam da rata neki kar bo tud meni vsec. porocaj!
tjaska
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 585
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tjaska » 01. Dec. 2004 9:07

lahko si nardiš mavrico! :jump:
First to Know

Tres tres chic.
Uporabniški avatar
Naughty grl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 599
Na forumu od: 4. 9. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Naughty grl » 01. Dec. 2004 11:35

js grem pa cez vikend k frizerju; dala si bom svetlejsa pramena pa mal se bom postrigla :)
drgac je pa men tale frizura vsec, je pa res da ti mora pasat. ni lih odstekana pa vrjetno mas mal krajse lase. js ti priporocam, da das svojo slikco gor da bomo lahko bol svetovale.
Slika
... se non ti cerco non vuol dire che mi hai perso <3
Kitten
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 213
Na forumu od: 25. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Kitten » 02. Dec. 2004 13:27

lepa frizurca je sam js mam kratke lase.sm glih od frizerja in sm full zadovolna.sm se prepustila njenim rokam in je prou fajn ratal. se je prou zacudla kok mi pase vse kar mi nardi :D
Uporabniški avatar
laram
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 792
Na forumu od: 29. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a laram » 05. Dec. 2004 9:05

hej ... tudi jaz sem že prišla od frizrja in sem kar zadovoljna, le navadit se še moram saj imam s tem kar nekaj težav ... še par dni pa bo čisto ql ... hihihi ... v glavnem, da smo vse uredili ...
lp :wink:
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 05. Dec. 2004 15:20

Kitten napisal/-a:lepa frizurca je sam js mam kratke lase.sm glih od frizerja in sm full zadovolna.sm se prepustila njenim rokam in je prou fajn ratal. se je prou zacudla kok mi pase vse kar mi nardi :D

ei....kie se pa strizs to? ;))
Uporabniški avatar
plavooka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 24. 10. 2004
Kraj: Koper

Neprebrana objavaNapisal/-a plavooka » 05. Dec. 2004 15:36

Huh jaz mam zdaj v kratkem frizerja :D.Pa se morem še s frizerko posvetovat,če bi mi sploh pasala taka frizura kot jo načrtujem.Ker načrtujem kar veliko spremembo.Sedaj nimam franz ampak si jib bom v kratkem postrigla.Tako na stran.Pa ostale lase tako,da so čimbolj ravni pa da se mi ne vihajo navzven.Ali imate novo revijo Nova??Navdušila sem se za frizuro kot jo ima na eni sliki Barbara iz B.B.T.
**Tisti, ki živijo za ljubezen, živijo večno*
Uporabniški avatar
Keika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 31. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Keika » 05. Dec. 2004 17:20

Js grem v petek k frizerju in resno razmišlam, da bi si dala spredne lase ustričt.
Sam ko ne vem a bi mi pasali al ne :? Pa pol je zoprno, ko ti tk dolgo rastejo nazaj, pa si ne morš nobene fajne frizure nardit.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov