Kreme za nego obraza

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Strahovila
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 11. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Strahovila » 15. Dec. 2009 13:24

Živjo :yau:

Imam vedno več problem z kožo na obrazu, ker očitno ta krema ne deluje ki sem si jo kupila in jo uporabljam že neki časa :? Sedaj me pa zanima katere kreme uporabljate kaj ve, koliko plačujete za njih recimo na mesec in pa ali vam res pomagajo oz. se vidi nek efekt ot teh krem :?: Lep pozdrav
Zadnjič spremenil Strahovila, dne 06. Jan. 2010 14:49, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 15. Dec. 2009 16:10

Katere kreme za obraz si pa do sedaj že uporabljala?
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 15. Dec. 2009 18:49

Pa mogoče še kaj več napišeš o svoji koži, poleg tega da poveš, kaj si že do sedaj probala.
BabyG
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 22. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a BabyG » 16. Dec. 2009 19:54

Jaz sem si ravno danes kupila novo kremco od Garniera. Glede na to, kako "zakomplicirano" kožo imam upam, da bo uredu:)
Poslikava nohtov - Vse o poslikavi nohtov in nohtih nasploh!
Uporabniški avatar
Lady_Cristina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 428
Na forumu od: 10. 6. 2009
Kraj: Graz

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_Cristina » 16. Dec. 2009 22:18

Jaz sem imela mozolje .. in to res dosti mozoljev.. grozno. In sem si kupila vichy normaderm (gel za čiščenje obraza, dnevna in nočna krema, tonik) in so vsi mozolji izginili v približno 6-8 mesecih (je pa res da me je stalo 60 eur na mesec :eek: ) Zdaj pa uporabljam avon naturals tea tree & cucumber (gel za umivanje obraza, maska, krema) že nekaj mesecev in imam lepo, navlaženo, mehko kožo (in še vedno brez mozoljev) :D Tako da če imaš mozolje, vsekakor priporočam vichy, v vsakem primeru pa avon naturals.
A vida é bela. Só tens de a tornar bela. <3
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 16. Dec. 2009 22:30

Jaz sem tudi dolgoooo nazaj uporabljala Vichy (ene 6-7 let nazaj), pa mi je sicer uničil tistih par mozoljev, ki sem jih imela, ampak kožo po nekaj mesecih tako izsušil, da je koža rabila precej časa, da sem jo spravila v staro stanje. Normaderm je sestavinsko poln alkohola in zelo nekvaliteten. Žalostno da v lekarnah tako promovirajo tak izdelek (strokovnjaki pa taki). Sedaj imam super kožo, maksimalno 2-3 mozolčke pred menstruacijo ali v stresnem obdobju in to je to.
Uporabljam pa kreme za obraz od Clinique. Super so mi bile pa tudi od Alverde in nekatere od Garnier.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Licinka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 12. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Licinka » 17. Dec. 2009 15:15

Sklepam da imaš probleme z čistočo kože in se ti pojavljajo akne oz. mozolji, ti bi priporočila tole kremo, ki je meni zelo pomagala... lepo očisti kožeo in jo tudi navlaži... no vsaj meni je pomagala, upam da bo tudi tebi... čaw
Uporabniški avatar
Lady_Cristina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 428
Na forumu od: 10. 6. 2009
Kraj: Graz

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_Cristina » 17. Dec. 2009 15:37

*mala* napisal/-a:Jaz sem tudi dolgoooo nazaj uporabljala Vichy (ene 6-7 let nazaj), pa mi je sicer uničil tistih par mozoljev, ki sem jih imela, ampak kožo po nekaj mesecih tako izsušil, da je koža rabila precej časa, da sem jo spravila v staro stanje. Normaderm je sestavinsko poln alkohola in zelo nekvaliteten. Žalostno da v lekarnah tako promovirajo tak izdelek (strokovnjaki pa taki). Sedaj imam super kožo, maksimalno 2-3 mozolčke pred menstruacijo ali v stresnem obdobju in to je to.
Uporabljam pa kreme za obraz od Clinique. Super so mi bile pa tudi od Alverde in nekatere od Garnier.


Ne moreš rečt da je normaderm nekvaliteten samo zato ker tebi ne ustreza. Meni je na primer zelo ustrezal in mi ni izsušil kože, poznam pa tudi nekoga ki mu ni ustrezalo ker ima pač drugačen tip kože.
A vida é bela. Só tens de a tornar bela. <3
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 17. Dec. 2009 15:44

Z vidika sestavin v kremi je Normaderm tudi z moje strani ena najbolj odsvetovanih kolekcij. Celotna kolekcija je ali agresivna do kože, ali popolnoma kemična, silikonska ali vsebuje izjemno veliko alkohola ali pa je vse od naštetega.

Skratka, tudi jaz odsvetujem.

Lady_Cristina, lahko da ti je izboljšalo stanje, ampak sestavine so pa vseeno porazne, jaz ga ne bi kupila. Tudi, če njegova matična firma L'Oreal ne bi testirala na živalih.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 17. Dec. 2009 15:49

Lady_Cristina napisal/-a:Ne moreš rečt da je normaderm nekvaliteten samo zato ker tebi ne ustreza. Meni je na primer zelo ustrezal in mi ni izsušil kože, poznam pa tudi nekoga ki mu ni ustrezalo ker ima pač drugačen tip kože.


Dejstvo je, da je sestavinsko nekvaliteten. To še ne pomeni, da ti ne more ustrezat. Pa tudi ne pomeni, da ti ne more škodovat. Se ne spoznam blazno na sestavine, ampak precej berem po drugih forumih, kjer punce obvladajo v nulo.

Sploh pa, saj ti to daješ na obraz, jaz (na srečo) ne več.

Je pa na tržišču ogromno boljših stvari, pa če verjameš ali ne :wink:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Lady_Cristina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 428
Na forumu od: 10. 6. 2009
Kraj: Graz

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_Cristina » 17. Dec. 2009 15:56

Meni se pač vichy ne zdi nekvaliteten, če pa povem iskreno pa mi je čisto vseeno kaj so sestavine. Meni je pač glavno da deluje in da ni kakih vidnih stranskih učinkov. In bom še dalje priporočala :wink:
A vida é bela. Só tens de a tornar bela. <3
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 17. Dec. 2009 16:06

Sestavine so tiste, ki naredijo stvar kvalitetno in ne znamka.
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 17. Dec. 2009 16:08

^^^Točno tako! :wink:
Uporabniški avatar
Lady_Cristina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 428
Na forumu od: 10. 6. 2009
Kraj: Graz

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_Cristina » 17. Dec. 2009 20:17

Sej pravim - meni je samo glavno da deluje.
A vida é bela. Só tens de a tornar bela. <3
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 17. Dec. 2009 20:27

^^ Kakor hočeš :wink: Sebi delaš škodo, ne nam.

A katera uporablja Clinique- CRAM (Continuous Rescue Antioxidant Moisturizer)?
Me mika nakup.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov