Kapsule za povečanje prsi

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

pussyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 160
Na forumu od: 15. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a pussyka » 02. Feb. 2008 16:14

hja lahk se reče da sem bla naivna ampak sem hotla probat, da mi ne bi blo treba glih h kirurgu.

tak da vas opozarjam da ne kupujte, in ne naročajte raznih kapsul za povečanje prsi ker niso čist nč bol čvrste niti večje.
to je sam larifari in nč druzga
Uporabniški avatar
MissBitch
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 610
Na forumu od: 4. 7. 2004
Kraj: *med zemljo in zrakom*

Neprebrana objavaNapisal/-a MissBitch » 02. Feb. 2008 16:15

hm...

brez zamere ampak mislim, da to že sve vemo...

joooj ti ubožica, si pričakovala da bo delovalo?! sori vker ni.... samo veš, tabletke za hujšanje pa res res res delujejo, sprobaj tisto!!! :roll:
...when it comes to the love, even the devil himself has a soul...
pussyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 160
Na forumu od: 15. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a pussyka » 02. Feb. 2008 16:43

joj oprosti ker sm hotla nekaterim k še mogoče ne vedo tko k jst nism rečt sam da nej ne nasedajo.

žaljivi deli sporočila so bili izbrisani (UG84, 23.5.2010)
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 02. Feb. 2008 17:43

Super, da si opozorila še kakšne punce, ki nasedajo, ampak v glavnem vsi vemo, da takšnim stvarem še nekatere babice ne bi nasedale, ki jih sicer raznorazne vedeževalke itd. še kako rade opeharijo. :roll:
Uporabniški avatar
Picaboo
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 29. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Picaboo » 02. Feb. 2008 19:03

V preveliki želji, da neki spremenimo, se čist lahko zgodi, da nasedemo bedarijam. Čeprav mogoče globoko v sebi vemo, da ne bo delovalo, smo še vedno tko naivni in si rečemo "kaj pa če vseeno bo?"
Tista, ki ma dosti velike prsi npr ne bo pomislila, da bi te kapsule sploh delovale, ma pa npr kako drugo stvar na sebi, ki jo moti in si želi spremenit, in bo verjela tud najbolj neverjetnim tržnim foram. Hočem povedat, da trgovci ogromn služjo na stiski ljudi.
Uporabniški avatar
majaoko
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 523
Na forumu od: 21. 7. 2006
Kraj: okolica ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a majaoko » 03. Feb. 2008 10:46

Le kako bi lahko ena kapsula povečala prsi?? :? Nevem kako ljudje verjamejo vsem tem reklamam za tablete in razne kapsule.... Škoda denarja!
Uporabniški avatar
MissBitch
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 610
Na forumu od: 4. 7. 2004
Kraj: *med zemljo in zrakom*

Neprebrana objavaNapisal/-a MissBitch » 03. Feb. 2008 12:37

pussyka napisal/-a:joj oprosti ker sm hotla nekaterim k še mogoče ne vedo tko k jst nism rečt sam da nej ne nasedajo.


woow da vem neke osnovne stvari ne rabim celega dne za računalnikom, samo osnovo zdrave pameti rabiš...


sicer se mi pa ne ljubi prepirati, verjamem da ti je kkšna bejba zelo hvaležna za informacijo...
...when it comes to the love, even the devil himself has a soul...
xxxpersone
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 31. 1. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a xxxpersone » 03. Feb. 2008 23:00

Ja jst se pa čist strinjam s picaboo....
tist k je npr mau debelejši bo vse fore probu da bo shujšu, tud če so mau neumne, tko da se mi zdi breveze tle neki "obtežvat" da nekdo pač proba pa ni važen za katero stvar se gre. Sej pravjo da probat ni greh...al ni tako?


Sploh pa to nit ne bi bilo takoj nekaj neverjetnega in neumnega (kot se nekateri izražate) v tem sodobnem cajtu k ti ena kapsula, tabletka lahko tud že reš življenje... :eek:
Uporabniški avatar
druga
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 2. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a druga » 08. Feb. 2008 13:57

ja jas sem si tudi naročila te kapsule za povečanjE prsi in mi zdaj po 3mescih niso čisto nič večje razen bolj trde ker jih vedno zvečer masiram... tudi sem 50 evrov v luft vrgla..
Uporabniški avatar
Ange|ina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 198
Na forumu od: 26. 8. 2004
Kraj: Pred tipkovnico in ekranom :)

Neprebrana objavaNapisal/-a Ange|ina » 09. Feb. 2008 17:57

hehe, sam da se vm ne zgodi to k moji kolegici.. bejba jedla neke tabletke za povečanje prsi in dejansko so se ji začele povečevat.. pa resnično je bla opazna razlika.. sam je pol ugotovila da je že 3 mesce noseča pa verjetno ma to več veze s povečanjem k tabletke.. :D

@ druga: brez zamere.. ampak mensezdi, da se maščobno tkivo in žleze ne spreminjajo pod vplivi masaž.. nevem.. mojo rit moj tip zlo velik masira pa zarad tega ni čist nč bl čvrsta.. če pa delam počepe in druge vaje za noge pa še mal pazm kaj jem, pa rata trša.. resnično ne razumm folka k verjame vse kar napišejo v lady al pa v novi (a la nasvet Saške L. :nixweiss: )

Angie
Aye papi eres tan grande y tan duro, Y me lo da tan bueno, Tu eres mi pecado mortal, Coje lo otra vez!!
Uporabniški avatar
druga
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 2. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a druga » 09. Feb. 2008 18:57

nevem no meni so prsi bolj oblikovane zdaj ko si mažem in masiram z neo kremo za bolj čvrste prsi.....
nevem zakaj potem ljudi verjamejo tudi kremm za celulit ker se jih obupno dosti proda...
*lady in black*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 21. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *lady in black* » 09. Feb. 2008 21:01

mogoče pa ne bi škodlo pogledat v kako knjigo v keri je razložena anatomija človeka.. potem pogledat na škatlico kaj so učinkovine in probat povezat kaj te učinkovine v telesu povzročajo (če sploh kaj seveda).. in tako boste ugotovili, da tablete za povečanje prsi nimajo nobene naravoslovne podlage..
Rebook#3
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 16. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Rebook#3 » 10. Feb. 2008 14:04

Kdor naseda takšnim in drugačnim oslarijam je zame pomilovanja vreden. Ubožci, no ... Folk je še očitno preveč naiven. Upam, da vas je čimmanj tle gor.
Lp
Uporabniški avatar
druga
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 2. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a druga » 10. Feb. 2008 14:30

ja sami perfektni ste tu gor..pa vsi obvladate 100% slovenščino ..in 100% super sexsate...

bravo!:D :D
pussyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 160
Na forumu od: 15. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a pussyka » 20. Feb. 2008 17:04

[/quote]Kdor naseda takšnim in drugačnim oslarijam je zame pomilovanja vreden. Ubožci, no ... Folk je še očitno preveč naiven. Upam, da vas je čimmanj tle gor.

mal več strpnosti oz. karkoli je pa tut dobrodošlo tle gor, tak da konec debate.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov