Visoke pete

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Andrejčika
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 9. 9. 2004
Kraj: za devetimi vodami

Neprebrana objavaNapisal/-a Andrejčika » 27. Sep. 2004 12:08

Kako naj se naucim hodit v cevljih z visoko peto? :?:

Do sedaj se nikol nisem mela cevljev s peto, ker ne znam hodit v njih. Vedno nosim samo superge in sem se odlocla, da je tega dost. Treba bo zacete nosit tut kaksne elegantne cevlje. Ampak kako?
Ne joči, ker je konec ampak se nasmej novemu začetku!!
Uporabniški avatar
reds
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 31. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a reds » 27. Sep. 2004 12:16

Jaz ti na to bolj težko odgovorim ker tut sama ne znam hoditi v čevljih z visoko peto. Včasih obujem čevlje ki imajo 2-3 cm pete, ampak se bolj udobno počutim v čevljih brez.
Drugače pa vaja dela mojstra.
Pa veliko uspeha ti želim.
¤MajC¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 708
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MajC¤ » 27. Sep. 2004 12:27

ne wem...pride ti v kri...pac navadis se...jaz znam lepo hodit z petami do enih 6-7cm...z onimi 10 cm pa se jaz tut pocutim ko neka storkla...
probaj z malimi petami pa stopnjuj.
Uporabniški avatar
Andrejčika
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 9. 9. 2004
Kraj: za devetimi vodami

Neprebrana objavaNapisal/-a Andrejčika » 27. Sep. 2004 12:28

Mogli si bom kupt 4 vrste cevljev z razlicnimi petami, da se bom ucila!! :lol: :lol:
Ne joči, ker je konec ampak se nasmej novemu začetku!!
Uporabniški avatar
Anchi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 224
Na forumu od: 19. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Anchi » 27. Sep. 2004 12:36

Hmmm...obuj si cevlje z malo visjo peto, knjigo na glavo in gremo :gut: Kar se knjige tice, probaj najprej hodit v navadnih cevljih ali bosa z njo na glavi, in ce ti to gre, nadaljuj...
Uporabniški avatar
samjaz
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 21. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a samjaz » 27. Sep. 2004 13:51

No jaz bom pa tako rekla, če v čevljih z visoko peto ne znaš hodit, jih raje ne obuj, ker nič ne zgleda bolj grozno kot ženska v petah, ki štorlkja!!!!

Jaz se držim načela, bolj je udobno raje mam obuto zato pete ne pridejo v poštev, no pa tud zato, ker sem pol vedno največja :roll: (kar že itak sem)
Uporabniški avatar
majchy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 207
Na forumu od: 19. 8. 2004
Kraj: NM / LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a majchy » 27. Sep. 2004 13:59

Sj se najdejo tut elegantni čevlji brez pete.
Nekoč ni dolgo še tega
v deželi res ne vemo kje
živela je čebelica
imela lepo je ime...
cosmo girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 9. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cosmo girl » 27. Sep. 2004 15:20

lrtošnje poletje je blo usodno, ko sm bla na poroki od ene sorodnce sm mela pa oblekico tko k barbika sm mela pa prvič take salonarčke s 10 cm tanko petko pol so pa pozabl kupit riz smo pa po celi lublani iz grada laufal riž kupt na koncu smo pa kr cvetne listke metal. huh je bla ludnca jst pes iz grada s petkami, zdj mi pa zlo gre sm se ž navadla tko da jih skos zdj nosm
_______________
cim vecje petke bolj elegantne noge :lol:
Uporabniški avatar
pjotra
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 25. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a pjotra » 27. Sep. 2004 15:55

Pozdravljene punce, ki imate težave z visokimi petkami.
Sicer sem se sama precej časa ubadala s temi težavami, ampak sem jih zelo uspešno rešila. Tako da danes lahko cel dan v službi hodim z 12 cm petami, pa tudi cel večer preplešem.
Moj recept za petke je: za začetek je treba kupiti kvalitetne čevlje; kar pomeni, da morajo biti nujno usnjene in številka čevlja se mora čisto prilegati; ne premajhne, da tiščijo in ne prevelike, da noga skače - v primeru prevelikih čevljev s peto je to velik riziko za gležnje. Sigurno pa ne kupujte za začetek čevljev s 12 cm peto. Najbolj za začetek je tam nekako od 4-6 cm. Potem pa doma, ko kuhate in pospravljate, nove čevljce gor, vzravnana drža (je zelo pomembna pri takih čevljih) in trening. Sigurno ni gršega na cesti za pogledati, kot pa urejena ženska, ki ne zna hoditi v čevljih z visoko peto.
Aja pa še to; moški so navdušeni nad čevlji s peto, ker zelo lepo poudarijo gležnje in spodnji del noge do kolen. Tako, da kar pogumno! Pjotra
strela
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 39
Na forumu od: 22. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a strela » 27. Sep. 2004 16:00

Najprej si kupi čevlje z nižjo peto, ko se jih navadiš pa kupi čevlje z večjo peto in tako naprej... Ni ti treba imeti pretirano visoke pete tudi čevlji z manjšo peto so lepi.
kathy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 301
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kathy » 27. Sep. 2004 17:03

ja tud jst bi ti predlagala da greš počasi navzgor....pa vadi doma,s knjigo ali brez....važn je da ko jih boš začela redno nosit se ti morjo popolnoma prilegat
Uporabniški avatar
lepotička
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 29. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a lepotička » 27. Sep. 2004 18:15

Poskusi nekajkrat hodit v čevljih samo po stanovanju. Sčasoma ti bo prišlo v kri :)
jaz pete nosim že skoraj 6 let in nikoli nisem imela problemov, recimo da ne bi znala, da bi me bolele noge itd.... Od začetka je pa itak vsak bolj negotov.
Uporabniški avatar
puma
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1108
Na forumu od: 21. 8. 2004
Kraj: na drugi strani ... morskega travnika, kjer se preliva Ljubezen ... skrita v kapljici Vesolja...

Neprebrana objavaNapisal/-a puma » 28. Sep. 2004 0:47

in ko boš prvič zunaj, se izogibaj tlakovane ceste :wink:
Uporabniški avatar
Lara
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 227
Na forumu od: 24. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Lara » 28. Sep. 2004 10:53

Ja, kdo si je tlakovce izmislil (izumil :) ) je tudi zaj..... celo stvar.

DRugače sem se pa jaz na petke navadla tudi postopoma od nižjih do višjih, pa tudi, če te tačke bolijo (kar te navadno) jih moraš nosit.

Saj se boš navadla.
Uporabniški avatar
Playgirl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 151
Na forumu od: 3. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Playgirl » 28. Sep. 2004 11:10

Hm...jst s petkam nisem imela nikoli težav....ker sem včasih plesala. Imam pa občutljivo nogico in morm nosit res kvalitetne čevlje. Če niso usnjeni, me noge tko bolijo.... :?

Mam veliko čevljen z različnimi petkami. Ker imam tako lužbo, da sem cel dan na nogah, imam raje čevlje z nižjo ali pa brez pete. Drugač pa....

začni z nižjo petko....ko boš v teh čevljih domača....pa stopnjuj....mene osebno visoke pete motijo zato, ker pol tko izivalno migamo z boki....to pa mi v slžbi prej škodi kot koristi....zvečer pa je situacija prav zanimiva. :oops: :twisted: :razz:

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov