Prstani

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 05. Jul. 2012 21:32

Share, share! Imate radi prstane? :) kakšne? kje kupujete? slikce, slikce! :)

Jz mam zadnje čase kr norijo nanje, mam ful rada takšne masivne prstane z večjimi kamni, nikakor pa nism fan zlatih, minimalističnih prstančkov..
Mogoče potem pofotkam svojo kolekcijo! :D
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 06. Jul. 2012 13:57

Jaz pa nisem preveč mahnjena na prstane, jih niti ne kupujem. Ravno kontra kot Evelyn, niso mi všeč masivni ogromni prstani ki so zdaj v modi, še posebej s kamni - so mi ntw (pač stvar okusa). Imam rečmo, da sam tri prstane ki jih nosim. Enega zlatega (ki je res redko kdaj na mojem prstu) :D Druga dva sta pa iz belega zlata - ta dva bolj redno nosim oz. ponavadi ko grem kam. Doma sem pa zmeraj brez. Vsi trije prstani mi kar dosti pomenijo ker sem jih dobila za neke posebne priložnosti. Aja pa zdaj sem se spomnila en srebrni prstan še imam od bivšega, tega sem pa full dolgo nosila ampak zdaj je že za smeti :D

Sem bolj za uhane... :D Mogoče me pa ve s to temo navdušite, da bom začela še prstane kupovat. :P
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
angel99
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 531
Na forumu od: 2. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a angel99 » 06. Jul. 2012 14:29

Niti jaz nisem preveč nora na prstane. Mam sam enega srebrnega in dva zlata,ki jih ves čas nosim. Drugače pa ti masivni prstani s kamni tudi meni niso preveč všeč. Zato pa veliko raje zapravim denar za kake lepe dooolge viseče uhane in velike zapestnice. :love:
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 06. Jul. 2012 14:40

Slika
Tega bi imela zato, da bi dokazovala svojo lojalnost Stark družini povsod :D

ooo pa tega :)
Slika
It was forever..but it didnt last long..
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 06. Jul. 2012 17:46

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 9:47, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 06. Jul. 2012 22:40

Uuuu @..Evelyn.. un z volkcom je nor! :D

Meni so prstani kar se tiče dodatkov še najljubša izbira, je pa res da nisem po naravi nagnjena lih k dodatkom. Načeloma tak za čez dan jih ne nosim oziroma jih redkodaj, ker me motijo pri delu (sploh zdej ko se mal bolj hit zašvica v roke) jih imam pa ko grem ven al pa če mam slučajn moment da na sebe navlečem tak outfit, ko se mi zdi da grejo prstani zram.

Mam pa najraje kičaste :oops: In tud kupujem te ta pocenske varijante (Mueller, DM, Sixx al kaj je že ono) in do zdej sem mela srečo, da še nisem naletela na take, ki bi se razbravali (ko pustijo on ogaben zelen flek, blek, sn pa dobla za darilo že tak prstan, tnx a lot :roll: ). Drugač pa pri meni poleg kiča pridejo še v poštev srebro in belo zlato, klasičnih zlatih pa ne nosim oziroma zlata sploh ne (mi ne zgleda apetitlih).

Imam pa različne modele in velikosti, eksaktnih slik ne najdem zdej ampak recimo v takelem stilu:

prstan1

prstan2

prstan3

Priznam, da so mi pa ful všeč takele stvaritve, ampak to morš met res tak outfit oziroma imiđ da ganz paše zram:

pošast za na taco

če tega kje najdem, si ga kuj kupim
Melis
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 23. 5. 2012
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a Melis » 07. Jul. 2012 19:58

Meni so všeč oni veliki :) Kič pač. Nimam nobenega ki bi bil kaj večje vrednosti.. Važno da je ogromen, da takoj pade v oči :D
Uporabniški avatar
Anjeske
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 876
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjeske » 09. Jul. 2012 13:57

Prstani so mi sicer všeč, ampak se zmer bojim, da bom kupila premejhnga in da ga ne bom dobila dol s prsta :D Pol se pa kdaj ponesreči in kupim seveda prevelikega :?

Všeč so mi predvsem srebrni ali iz belega zlata. Enostavni, če so pisani nujno samo ena barva. Imam enega vitražnega, zelenega in mi je svetovno dober. Me mika, da bi še kakšnega :D (To so tisti, ki se jih da kupit v kleti hale a, ena ženska prodaja nakit iz vitraža)
Fatalna
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 290
Na forumu od: 3. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Fatalna » 09. Jul. 2012 17:04

Jaz jih pa nimam neki velik, ker vedno pozabim nosit nakit (nimam časa, ker se mi vedno mudi še vsega nakita nase dajt :)), so mi pa zelo všeč. Ne vem pa zakaj vedno gledam črne prstane.
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 19. Jul. 2012 9:24

Jaz jih rada nosim, vsakodnevno vsaj dva na vsakem sredincu srebro oz. belo zlato. Drugače pa občasno nosim velike kičaste prstane.
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 20. Jul. 2012 1:57

Meni so najljubsi 'stacking' prstani. Se posebej mi je vsec, ce se med sabo ne ujemajo popolnoma in zgleda, kot da so skupaj nametani random prstani. :) Kaj takega:

Slika

Slika
(ne vsi naenkrat seveda, recimo 3-4)

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Baje so stacking rings trenutno precej popularni tudi kot porocni prstani :)

Slika

Slika

Slika

Slika
I can explain it to you. But I can't understand it for you.
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 21. Jul. 2012 9:38

Moja dva, ki ju nosim redno. Oba sta iz belega zlata in mi ful pomenita:

Slika

Slika
Spodnji ima v sredini opal

In pa moj zaročni, ki ga nosim samo ob posebnih priložnostih, ker ima diamantek in mi je strah, da ga ne zgubim :D
Slika

AJa, se opravičujem zaradi slabe kvalitete slik...

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov