Kje kupiti...? Vse, kar se tiče oblačil, modnih dodatkov...

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
meta665
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 11. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a meta665 » 25. Mar. 2012 13:30

Mogoče je že malo mimo, ampak kje dobiti pajkice z mokrim videzom? Videla sem jih v H&M pa imajo samo še prevelike številke zame... Aja, pa fino bi bilo, če bi se jih dalo dobiti v KR ali LJ. :)
Uporabniški avatar
cukr8
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 945
Na forumu od: 7. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cukr8 » 25. Mar. 2012 18:13

Živjo, mene pa zanima, če se kje v LJ dobi tiste prstane za 2 ali 3 prste skupaj :D Vem, da je na eBayu polno tega, samo bi raje v živo videla in pomerila, ker imam bolj drobne prste :?

Nekaj v tem stilu mislim (ampak raje kakšen drug motiv): http://chanceplus1.com/rockin-rings/
Uporabniški avatar
anjica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 112
Na forumu od: 23. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anjica » 26. Mar. 2012 13:40

Kje lahko kupim pas za oblikovanje ali steznik ali kaj podobnega, ki oblikuje postavo? Pas sem naročila preko kataloške prodaje, vendar pa ga v soboto rabim, do takrat pa ga ne bom dobila. Prosim za pomoč.
kokica87
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a kokica87 » 26. Mar. 2012 14:00

^^ sicer ni ravno pas, samo perilo za oblikovanje telesa imajo npr. v Nami v Ljubljani na oddelku za perilo. Lisca vem, da ima prav kolekcijo tovrstnega perila.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 26. Mar. 2012 20:18

pikapoka123 napisal/-a:Kje so v btcparku in v halah kakšne trgovine z malo bolj svečanimi oblekami (birma, valeta...) in da ni vse preveč ozko in predrago? Ne mislim zdej št. 46+ ampak, da nimajo res tistih ozkih modelov, pa da ni predrago... Pa zanima me predvsem za hlače + tunike, srajčke in bolerote... hvala :)
The world is as you are.
popotnica333
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 112
Na forumu od: 29. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a popotnica333 » 27. Mar. 2012 12:02

Mene pa zanima če je katera videla kje balerinke v barvi peperminta? :)
Uporabniški avatar
Leonessa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 452
Na forumu od: 6. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Leonessa » 27. Mar. 2012 16:02

Katere trgovine imajo salonarje podobne tem (s trakcem čez) in peto min 5cm ter max 10cm? Običajni salonarji mi žal nobeni niso prav, ker se mi sezuvajo in rabim nujno take, ki se zavežejo okoli gležnja.
Slika
Teah
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 1. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Teah » 27. Mar. 2012 19:17

Jaz bi si ful rada Chanel 2.55 torbico kupla. Ampak seveda cene so visoke. Stane okoli 2000€ jaz pa res sedaj nimam toliko denarja. Ali slučajno katera ve kje prodajajo dobre replike, fejke?
Life is so hectic when you're running around.
Uporabniški avatar
pyr kitty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 143
Na forumu od: 29. 4. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a pyr kitty » 27. Mar. 2012 22:19

Ojoj, a res negre brez enga fejka v omari?
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 27. Mar. 2012 23:04

Uh, jaz tudi ne bi prav replike.. še zaplenijo ti jo lahko na meji, če naročaš po netu :? Pomoje bolj pametno kakšno drugo navadno torbico za isto ceno... :nixweiss: ali pa kakšno pač v podobnem stilu, če ti je ta oblika / stil všeč, pa da ni ravno dejanski ponaredek :)

Cene originalnih so pa zdaj že od 3000 naprej..
*Lani*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 401
Na forumu od: 1. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lani* » 28. Mar. 2012 5:16

Feist. napisal/-a:
*Lani* napisal/-a:Mene pa zanima, če katera mogoče ve kje bi si lahko kupila eno tistih trdih, podolgovatih denarnic, približno takih kot je tale, edino da bi mogoče bila kakšne druge barve ali vzorca.


v sixu sem jaz kupila identično le vzorec zunaj je bil drugačen, je pa črna


Se ti moram zahvaliti za napotek, ker sem potem našla in kupila v Sixu eno čudovito črno denarnico, ki mi je istočasno delovala klasično in romantično, z eno tako abstraktno črno pentljico postrani. Prav obožujem svojo novo denarnico. :)

Imam pa še eno vprašanje glede tega, kje najti denarnico oziroma nekaj podobnega denarnici. Tokrat iščem eno tistih trdih, majhnih, škatličastih denarnic, ki so namenjene izključno karticam in vizitkam, približno s tako funkcijo kot jo ima tale, ampak mogoče še malo debelejšo in bolj klasičnega izgleda, ker bi jo kupila za nekoga, ki ima dosti enostaven, klasičen okus. Najraje bi nakupila eno navadno črno, ki ne bi delovala tako svetleče, če katera mogoče ve kje bi se tako dalo dobiti.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 28. Mar. 2012 11:20

Se mi ne da raziskovat po trgovinah, pa najprej vprašam, če je katera kje opazila - temno zelene žabe (pajkice, whatever)? Calzedonia bi bila za preverit, ane? :D
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3413
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 28. Mar. 2012 11:39

Če si v Lj, pojdi poleg Calzedonie pogledat še v Namo in Maximarket.
Teah
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 1. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Teah » 28. Mar. 2012 13:20

pyr kitty glej jaz sem študentka, in nimam še neke službe zdaj in tud ne bom metala po 3000 jurjev ven zaradi ene torbice ;)

dot hvala za nasvet se bom probala izogibat naročanju iz tujine, če ne bom pa pač začela šparat za pravo :)
Life is so hectic when you're running around.
Uporabniški avatar
meta665
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 11. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a meta665 » 29. Mar. 2012 20:12

meta665 napisal/-a:Mogoče je že malo mimo, ampak kje dobiti pajkice z mokrim videzom? Videla sem jih v H&M pa imajo samo še prevelike številke zame... Aja, pa fino bi bilo, če bi se jih dalo dobiti v KR ali LJ. :)

A ne bi nobena vedela?

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov