Vintage obleke

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Zion
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 21. 3. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Zion » 23. Mar. 2012 17:23

Kljub precejšnjemu brskanju, nisem na forumu zasledila nič o vintage oblačilih - obleke starejše od 20 let, ki imajo poseben retro look in so "unikati".

To je v tujini precej razširjeno in modno, v SLO pa tega precej pogrešam.

Je tudi katera od vas ljubiteljica vintage-a in kje se ga da dobiti pri nas?
Uporabniški avatar
posh_girl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 18. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a posh_girl » 23. Mar. 2012 18:03

Na facebooku obstaja posebna skupina, kjer objavijo sliko kosov, ki se prodajajo; Gvant 2nd Hand

Sicer spremljam, a mi ni bilo nič še všeč, tudi malo dvomim, da bom kaj takega kupila.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 23. Mar. 2012 18:11

meni je pa kr ene par kosov všeč, enkrat sem že skoraj kupla eno oblekco, ampak so mi jo pred nosom speljali!

drugače je tu še Backyard Vintage
Zion
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 21. 3. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Zion » 23. Mar. 2012 18:30

Ja ta Gvant 2nd Hand je itak v BTCju fizično in dajejo online samo "najboljše" kose. Tam sem sicer enkrat že našla eno lepo stvar, ki je bila tudi vintage, ampak problem je, da gre v tem primeru za "second hand", torej trgovino, ki ni osredotočena na "izbrane" kose, ampak ima 90% stvari nekih navadnih bombažnih majc in jeans hlač in tko.

Ja Backyard Vintage je hud :)

Jst drugače tudi prek etsy.com kdaj kej naročim, ampak so poštnine res visoke in zato iščem kake take variante kot je Backyard. Hudo.
Zadnjič spremenil Zion, dne 23. Mar. 2012 18:44, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 23. Mar. 2012 18:35

^^ Resno?? Pod Slika imaš napisano ravno to spletno stran, nad katero se navdušuješ, kao na novo odkrita :D

Imate sicer lepe stvari, ampak mene bi tale odnos odbil :wink:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
schpeltza
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 703
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a schpeltza » 23. Mar. 2012 18:43

Ja ta Gvant je bolj tako no... Sem bila pred kratkim notri in sem našla samo en širok lakast pas, da mi ej bil všeč. Imajo res bolj second hand brez kakega posebnega vintage privdiha. Sem bila enkrat in zadnjič.
"Nicht die Schönheit entscheidet, wen wir lieben, sondern die Liebe entscheidet, wen wir schön finden." (Sophia Lauren)
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 23. Mar. 2012 18:56

kaj je to tista trgobina nasproti hale A... nekje spodaj. Ker tam sem enkrat bila in je blo res grozno. Cunje take, da jih ne bi oblekla če bi imela na voljo karkoli drugega. Cene 10× previsoke za tisto kar so ponujali, smrdelo je....
Don't worry, be happy!!
Uporabniški avatar
schpeltza
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 703
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a schpeltza » 23. Mar. 2012 19:01

Jap, mislim da bo to to. V hali 3 je, nasproti hale A. Dol v kleti... Naju z mamo je fotr enkrat zvlekel. Sva rekle enkrat in nikoli več...

Sem malo povprašala, če kaj odkupujejo pa nič. Bi imela kar nekaj lepih stvari za podarit, ko jih ne nosim oziroma mi niso prav!
"Nicht die Schönheit entscheidet, wen wir lieben, sondern die Liebe entscheidet, wen wir schön finden." (Sophia Lauren)
Uporabniški avatar
cukr8
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 945
Na forumu od: 7. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cukr8 » 04. Apr. 2012 13:48

V LJ pri Poljanah je neka Vintage galerija ali nekaj takega, sem enkrat na netu gledala :)
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 25. Avg. 2012 11:53

FruityK1 napisal/-a:Naredila sem stran na kateri bi ljubitelji vintage stila lahko objavlali svoje vtise.

In prodajali vintage stvari

http://www.facebook.com/pages/Vintage-r ... 8325398424
Fatalna
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 290
Na forumu od: 3. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Fatalna » 25. Avg. 2012 13:53

Superca sem všečkala :D Imam rada vintage stil ampak še čisto nikoli nisem nič zase našla, niti v Parizu ne, pa sem se tok veselila in vse trgovine dala čez, ampak očitno so bile ženske takrat veliko bolj široke, ker mi je bilo vse od A do Ž za 3 številke preveliko... :cry:
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 26. Avg. 2012 7:25

Je katera že obiskala retro soboto, ki jo organizirajo vsak mesec v parku Tabor? Jaz mem ful željo it, pa imam vsak mesec kaj ravno na tisti dan.
Uporabniški avatar
LuvDancin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 16. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LuvDancin » 26. Avg. 2012 8:41

Res luštne, vintage inspired in ne predrage oblekce imajo tudi na Sheinside. Pa še free shipping je.
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 27. Avg. 2012 15:24

^^Kakšen je princip te trgovine? Mislim, da imajo dost Zarinih stveri, ki so bile v letošnji poletni kolekciji- http://www.sheinside.com/Blue-Sequined- ... -1740.html

Pa H&M-http://www.sheinside.com/Pink-Floral-Print-Elastic-Waist-Chiffon-Sheer-Shorts-p-94863-cat-1740.html
FruityK1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 22. 3. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a FruityK1 » 27. Avg. 2012 17:36

spice girl napisal/-a:Je katera že obiskala retro soboto, ki jo organizirajo vsak mesec v parku Tabor? Jaz mem ful željo it, pa imam vsak mesec kaj ravno na tisti dan.



Hej :) js sem bila prejšno soboto tam :)

sem si predstavljala malo večji prostor ampak bilo je supr .. našla sem kos zase.. je pa res da razstavljajo samo večina second hand trgovine .. gvant, pa še ena ful draga..

tak da cenovno je stojnica od gvant najcenejša.. meni je bila sicer ena druga veliko bolj všeč ampak so cene visoke
Fruity

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov