Čevlji, poceni in kvalitetni

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

sabincahm
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 4. 11. 2011
Kraj: kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a sabincahm » 07. Dec. 2011 21:32

torej ali katera ve za kšne trgvine z dokaj kvalitetnimi čevlji in nizkimi cenami? cena do 30 evrov? pa v ljubljani (center, BTC, SUPERNOVA) pa če ve iz izkušenj oz je če kupovala tam! res bi rabila, hvala:)!
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 07. Dec. 2011 21:35

Mene je do zdj še vedno zadovoljil Deichmann.
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Anjeske
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 876
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjeske » 07. Dec. 2011 21:51

Meni pa kvalitetno in poceni nekako ne gre skupaj. Zdj, če misliš da se za 30 eur da dobiti kvalitetno zimsko obutev... meni se to še ni posrečilo.
sabincahm
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 4. 11. 2011
Kraj: kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a sabincahm » 07. Dec. 2011 21:58

aja a se pete hitr zlomijo :S? aja pozabla sm omenit, pač visoke pete, ni nujno da zimska obutev. taki bole elgantni.
Uporabniški avatar
*pikapoka*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 440
Na forumu od: 16. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *pikapoka* » 07. Dec. 2011 23:07

Jst sm kupla ene v Yello za 40€ s peto in so luštni in se ne lomi peta, za Deichmann pa ne bi vedla.
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 07. Dec. 2011 23:14

Meni kvalitetno in poceni tudi ne gre skupaj. Odločit se boš morala za eno ali drugo. Še najboljši predlog, ki ti ga lahko dam, da vsaj deloma uresničiš kar bi rada je industrijska prodajalna Alpina Žiri. Tam se da kupiti čevlje, ki imajo za nas laike nevidno napako, za precej ceneje.
Uporabniški avatar
Nincha II
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 88
Na forumu od: 16. 11. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nincha II » 08. Dec. 2011 0:09

Odvisno kaj je zate poceni.
Meni se recimo zdi poceni, če za zimsko obutev dam 60-70 €. Kaj takega zmeraj najdem v Humanicu (City park ali Supernova).
Uporabniški avatar
Gracia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 151
Na forumu od: 25. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Gracia » 08. Dec. 2011 8:16

..Evelyn.. napisal/-a:Mene je do zdj še vedno zadovoljil Deichmann.

Tudi mene. Dva para čevljev (gležnarji in škornji) so stari že dve leti, pa so še v boljšem stanju kot isto stari od Buffalo. Se pa da tudi v Humanicu in Bati dobiti kakšne kvalitetne, ko so znižani na recimo 50 ali 60 eur. Slabe izkušnje mam večinoma z Massom, ker niso ravno poceni, čevlje pa nosim po 3x k čevljarju in skoraj preplačam ceno čevljev. Never ever again. :roll:
Don't give to anyone the power to put you down. Haters are losers pretending to be winners.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3413
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 08. Dec. 2011 8:47

meni tudi kvalitetno in poceni nekak ne paše skupaj.
Jaz sem za kvalitetne zimske čevlje v Massu (ki imajo mucko noter in so full topli, ne premočijo...) dala 3 leta nazaj 90 eurov (pa jih še zdaj nosim, in jih verjetno še bom kakšno sezono), letos sem za gojzarje od Salomona dala 130 eurov. Ampak slednji bodo večni...sem sigurna, da jih bom lahko imela 5- 10 let (ker jih ne bom nosila lih vsak dan).

Daichman se meni lih ne zdi trgovina, kjer bi prodajali nevem kakšno kvalilteto. Mogoče Humanic, ampak tam za 30 - 40 eurov dvomim da kaj dobiš. Mogoče bolj poletno, spomladansko obutev. Ne pa škornjev za zimo.
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 08. Dec. 2011 8:57

Gracia napisal/-a:
..Evelyn.. napisal/-a:Mene je do zdj še vedno zadovoljil Deichmann.

Tudi mene. Dva para čevljev (gležnarji in škornji) so stari že dve leti, pa so še v boljšem stanju kot isto stari od Buffalo. Se pa da tudi v Humanicu in Bati dobiti kakšne kvalitetne, ko so znižani na recimo 50 ali 60 eur. Slabe izkušnje mam večinoma z Massom, ker niso ravno poceni, čevlje pa nosim po 3x k čevljarju in skoraj preplačam ceno čevljev. Never ever again. :roll:


Jaz imam tudi z Deichmannom dobre izkušnje, z Massom pa slabe. V KP imamo v Tušu obe tgovini eno zraven druge in sem že zdavnaj nehala hodit v Mass - niti v izložbo več ne pogledam ko grem mimo. Cene so visoke, kvaliteta pa slaba. Še nikoli nisem bila zadovoljna z obutvijo, ki sem jo tam kupila - vedno se je hitro uničila in za to ceno res, ne hvala.
Iz Deichmanna imam ene čeveljčke in gležnarje, ki jih nosim nonstop, pa so še vedno kot novi (dala sem zanje 25€).
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 08. Dec. 2011 8:59

sabincahm napisal/-a:aja a se pete hitr zlomijo :S? aja pozabla sm omenit, pač visoke pete, ni nujno da zimska obutev. taki bole elgantni.


Sej punca niti noče zimskih čevljev. Pejdi pogledat, za normalno uporabo tudi Deichmanovi in od Jello dovolj dolgo zdržijo. In elegantnih salonarjev verjetno ne planiraš nosit vsak dan za na faks, ne?
Uporabniški avatar
Tamara stylish
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 679
Na forumu od: 26. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamara stylish » 08. Dec. 2011 9:07

Takih čevljev, z visoko peto, elegantnih... če jih ne nosiš vsak dan itd. pa res ne rabiš ne vem kake kvalitete. Za 25-30 eur jih lahko dobiš že povsod...

Jaz sem pa lani dala samo 50 eur za škornje in so mi noro dobri za nosit. So full topli in lični izgledajo na nogah... Sem full proti temu, ko ljudje pravijo malo dnarja malo muzike, ker se mi je že velikokrat zgodilo, da sem bila s poceni stvarjo še najbolj zadovoljna (glede na to, da sem letos kupila v SOliverju 3 majice in vse 3 že imajo luknje :D).

Kar se pa škornjev tiče... ne vem kako ste kaj kupovale v Pamiju, ampak BAJE imajo letos tam lepe modele in pa zdaj imajo vse do -50%. Jaz sicer še nikoli nisem bila v tej trgovini :D zato glede kvalitete tam ne vem ničesar...
I like to see my money ... hanging in my closet.

I saw you get into a cab with a woman wearing come-fuck-me heels!
Uporabniški avatar
Gracia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 151
Na forumu od: 25. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Gracia » 08. Dec. 2011 9:43

v-e-s-n-a napisal/-a:
Daichman se meni lih ne zdi trgovina, kjer bi prodajali nevem kakšno kvalilteto. Mogoče Humanic, ampak tam za 30 - 40 eurov dvomim da kaj dobiš. Mogoče bolj poletno, spomladansko obutev. Ne pa škornjev za zimo.

V Deichmannu se komot najdejo kvalitetni čevlji iz pravega usnja za 50 eur (na toliko so bili znižani). Seveda moraš v poplavi manj kvalitetnih malo prebrskat, ampak načeloma tam nimajo crapa od čevljev.
Don't give to anyone the power to put you down. Haters are losers pretending to be winners.
Uporabniški avatar
Ninča
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 578
Na forumu od: 23. 1. 2011
Kraj: Šalovci

Neprebrana objavaNapisal/-a Ninča » 08. Dec. 2011 10:20

Sama se strinjam s tem, da v Daichmanu dobiš dob re čevlje za 50evrov. Sama sem si dve leti nazaj kupila zimske škornje na polno peto, znižane za 50 procentov, tako da so bili 25 evrov in jih nosila celo zimo. Še vednos o kot novi, tako da za daichman dam roko v ogenj.

Tudo o Jelloju lahko relem same dobre stvari, o Massu pa same slabe. Cena visoka, kvaliteta zanič.
Me pa zadnje čase preseneča tudi Princess-shop, kjer z veseljem kopujem prek interneta. Glede št ali zamenjave pa tudi ne komplicirajo in zahka ugotoviš št. Cena za salonarje je okoli 20 evrov, a so za to ceno ful dobri čevlji. Balerinke, ki sem jih kupila tam so tudi zdržale celo poletje in pomlada pasem veliko hodila v njih. Tudi novi zimski škornji za 30 evrvo so ful dobri, ker ne premočijo, ni mrzlo v njih. No, bomo videli kako bo pri hujšem mrazu. Ampak vseeno, ena boljših trgovin s čevlji.
Uporabniški avatar
Jess°
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 189
Na forumu od: 20. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Jess° » 08. Dec. 2011 13:48

Kar se tiče teh čevljev z visoko peto, predvidevam da rabiš za žurat ali kaj podobnega ti priporočam Deichman. Sama sem si danes kupla ene gležnarje za 20€ in sem zadovoljna z njimi ker se tako lepo nosijo (sem si kupla tud čevlje za poroko ki je bila maja in sm tud ful zadovoljna z njimi) Medtem ko ti pa mass srčno odsvetujem. Škornji za 80€ pa se ob prvem dežju razpadajo, čeprav se ne bi smeli. Tud čevlji z visoko peto se mi ne zdijo nič kaj vredu, sem imela ene, pa se je kar pašček strgau, ker ene stvari niso bile očitno dovolj dobro zašite..

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov