Jesenska moda

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Ninča
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 578
Na forumu od: 23. 1. 2011
Kraj: Šalovci

Neprebrana objavaNapisal/-a Ninča » 17. Avg. 2011 16:57

Torej... Vse o tem, kaj bo jeseni moderno, kaj en bo. Kaj je popolnoma neprimerno jeseni nositi. Kako se obeči toplo in modno hkrati. Kako jeseni nositi poletna oblačila, barve jeseni, modni trendi za jesen in tako dalje.

Sama komaj čakam jesen in vem, da bom večino reči nabavila v H&M-u. Lets me predvsem mikajo topli semišovi škornji, gležnarji, lepe rjave barve, usnjeni pasovi, torbe. Pa kakšne velike jope, nadkolenke, žabe, minice, puliji, vse v bež, modri in rjavi barvi.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 17. Avg. 2011 17:02

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 14:30, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 17. Avg. 2011 19:53

semišovi... :lol:

to je kak nov dizajner iz šalovcev?
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 17. Avg. 2011 20:03

Ninča napisal/-a:Kaj je popolnoma neprimerno jeseni nositi.


Oblačila za 30+ stopinj :P
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 17. Avg. 2011 20:06

^^ samo ne pol jokat, kako ti piše ZSje z neprimerno vsebino in kako nej jo opozorimo in benamo in ji zapremo blog.

ok, ženska ma blog takega kot ga pač ma. opozorjena je bila na vse faile, ki jih ta vsebuje. po mojem je dojela.
Uporabniški avatar
Ninča
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 578
Na forumu od: 23. 1. 2011
Kraj: Šalovci

Neprebrana objavaNapisal/-a Ninča » 17. Avg. 2011 20:07

ok, pa kaj vam je vsem? ta claire, res ne boš nehala kaj? ok, saj pametnejši itak prej odnehajo.

pa želela sem samo podebatirati o tem, kaj mislite jeseni nosit pa to. meni so pač semišovi škornji všeč. če vam niso, pač niso. sja vsak ima svoj okus ins til. pa nikjer nisem rekla, da jih nosim pri 30+ stopinjah.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 17. Avg. 2011 20:09

Pa saj nisem rekla, da nosiš semiš pri 30 stopinjah. Vprašala si, kaj je popolnoma neprimerno nosit jeseni. Bikini in hotke, recimo :P
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 17. Avg. 2011 20:11

škornji iz semiša, semiš škornji so čisto ok. semišovi škornji pa niso ne tič ne miš.
Uporabniški avatar
Ninča
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 578
Na forumu od: 23. 1. 2011
Kraj: Šalovci

Neprebrana objavaNapisal/-a Ninča » 17. Avg. 2011 20:18

floribunda napisal/-a:^^ samo ne pol jokat, kako ti piše ZSje z neprimerno vsebino in kako nej jo opozorimo in benamo in ji zapremo blog.

ok, ženska ma blog takega kot ga pač ma. opozorjena je bila na vse faile, ki jih ta vsebuje. po mojem je dojela.


hvala ti. zdaj vsaj vem, da so se trudile, da bi mi zaprle blog. nemorem verjeti. in še zmeraj ne nehate pa nočem nobeni nič, razem da se branim, kar je logično.

sveda sem dojela, da moj blog ni popoln. vsak ima napake in tudi jaz. ne rečem, da vem vse o modi, a nekaj že in imam vsaj svoj stil. in taka kot sem, to predstavim tudi drugim. tiste, ki vam ni všeč, ne berite in me pustite pri miru. imam pa bralke, ki jim je moj blog všeč ( in ne, niso prijateljice drugače, razen sestrične, ki pa je nisem prisilila, ker mi tega ni treba niti najmanj počet).

ok, pa to sem tudi razumela, da se bikinke in te rei ne nosi jesni, razen e greš na zaprt bazen. hočem reči, kaj boste nosiel jeseni, kaj se vam zdi moderno za v jesen, trendno, slike in te reči. nič slabega. ok?
Uporabniški avatar
Ninča
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 578
Na forumu od: 23. 1. 2011
Kraj: Šalovci

Neprebrana objavaNapisal/-a Ninča » 17. Avg. 2011 20:20

floribunda napisal/-a:škornji iz semiša, semiš škornji so čisto ok. semišovi škornji pa niso ne tič ne miš.


pa saj sem mislila škornje iz semiša no. se opravičujem :P

povej no, vsaj ena, kaj boste nosile jeseni, kot sem to naredila jaz. al pa slikce prilimajte.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 17. Avg. 2011 20:20

Ninča napisal/-a:
floribunda napisal/-a:^^ samo ne pol jokat, kako ti piše ZSje z neprimerno vsebino in kako nej jo opozorimo in benamo in ji zapremo blog.

ok, ženska ma blog takega kot ga pač ma. opozorjena je bila na vse faile, ki jih ta vsebuje. po mojem je dojela.


hvala ti. zdaj vsaj vem, da so se trudile, da bi mi zaprle blog. nemorem verjeti. in še zmeraj ne nehate pa nočem nobeni nič, razem da se branim, kar je logično.


http://www.dembot.net/images/facepalm/j ... cepalm.jpg

noben ti noče bloga zapret. zberi se. ampak slovnične napake lahko le probaš popravit in boljše fotke nujno rabiš.

zdej pa konec o tem.

to jesen bom nosla isto kot lansko.
Uporabniški avatar
Ninča
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 578
Na forumu od: 23. 1. 2011
Kraj: Šalovci

Neprebrana objavaNapisal/-a Ninča » 17. Avg. 2011 20:30

seveda da je bil to nabmen enih, ker jim pač ne gre v glavo, če ima kdo razen njih blog. in tile claire povej, da bom kmalu naredila blog o tistih 4 knjigah, ki sem jih napisaa. kar naj si ga pogleda. link od bloga itak že ma.
ne bom se več šla o tem. na tem forumu semsamo zato, ker drugače berem cosmo in so nekatere uporabnice ok pa da malce preberem drugo mnenje.

p.s uau, si se pa razpisala ;)
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 17. Avg. 2011 20:43

Moje splošno mnenje za jesen je, da je to prehodno obdobje in smešno se mi zdi tako nošenje zimskih plaščev pri običajnih septemberskih temperaturah, kot balerinke takrat, ko že diši po snegu. Izven tega osnovnega modela prehodnega stila oblačenja se pa niti malo ne držim modnih smernic v smislu "letos pa vsi nosimo samo vijolično in moderni so zmuckani šali".
Nosila bom večino stvari, ki sem jih nosila lani, dokupit si mislim še par pletenih oblekc, rabim črne gležnarje s srednje visoko peto.
Zdaj sem malo preletela tvoj blog, kombinacija modre in rjave, ki jo promoviraš za to sezono, se mi zdi grozljiva.

A bo zdaj v redu? :)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 17. Avg. 2011 20:48

No ja, v cosmu so v zadnji številki napisali, da te hrana za zobmi spremeni iz lepotice v kmetico (sama sem bila do takrat trdno prepričana, da za to potrebuješ kmetijo in vsaj nekaj marljivosti, ne pa samo hrano za zobmi), tako da ene stvari vzemi z rezervo.
Glede tvojega bloga-nihče ti ga ne more zapreti, mi nimamo nič s tvojim blogom :P (ti pa res toplo priporočam fotoaparat, ki ni mobitelov, ker je kvaliteta na psu in ni razvidno čisto nič, tako da se brezveze trudiš z outfiti in make upi, če se nič ne vidi. To ti kvečjemu pride prav za fb profilne :P ).
Glede jesenske garderobe.Letos bom vpeljala nekaj več rut in tankih šalov, drugače pa ne mislim nekaj spreminjati stila, torej-odvisno od priložnosti in temperatur, casual all the way :P (torej ostajajo v igri gležnarji, mogoče kakšna oblekca in črna jopica več, nič posebnega).
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Ninča
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 578
Na forumu od: 23. 1. 2011
Kraj: Šalovci

Neprebrana objavaNapisal/-a Ninča » 17. Avg. 2011 20:48

ja zdi se mi uredu, hvala za mnjenje. se pa najini mnenji razlikujeta. sama namreš bom nosila kakšen plašček tanek seveda pri mrzlih septembrskih temperaturah pa recimo novembra, ko bo toplo, če bo, bom komot obula balerinke na žabe ali nadkolenke.

meni je pa ta kombinacije super in kot vidiš, jo promovira tudi H&M.
vsak ma pač svoj stila ane? :D

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov