Balerinke

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 26. Maj. 2011 21:33

sem si kupla nove balerinke v Deichmannu. večina me jih je žulila že v trgovini, te pa so mi ble vsaj v trgovini zelo udobne. a so me že po prvem nošenju požulile odzadaj (kar še razumem), pa tudi prvi prst mam čisto plav - me boli, kot da bi mi bile premajhne, ampak niso.
a se to kaj razširi ali pač enim enostavno niso prav? :cry:
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 26. Maj. 2011 21:43

obstaja sprej za raztegovanje, vprašaj v trgovini
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 27. Maj. 2011 7:22

Zadaj si nalepi obliž, men to vedno pomaga. Za prst je pa mal bolj kriza (bi ga pa šla js tud polimat :D).
Mene tud večina balerink najprej ožuli, potem se pa malce raztegnejo, pa me ne več.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 31. Maj. 2011 14:57

Mislim, da se vse balerinke malo raztegnejo.

Mam pa jaz tudi probleme, ko jih dolgo ne nosim (čez zimo) in jim imam potem kar naenkrat po par ur naenkrat obute... Sem jih prejšni teden imela dva dni zaporedoma na šihtu, pa tam sm skoz na nogah in so me res ornk užulile.
Uporabniški avatar
anjica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 112
Na forumu od: 23. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anjica » 01. Jun. 2011 8:48

tudi jaz sem letos kupila 2 para novih balerink v deichmanu in me isto tiščijo, čeprav jih nosim vsak dan, številka je prava, nikakor se ne raztegnejo. :S
*QueenBitch*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 6. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *QueenBitch* » 01. Jun. 2011 9:58

Odvisno je iz katerega materiala so, če so iz usnja se hitro prilagodijo (ampak dvomim če so iz deichmana), en trik je namazat z notranje strani tam kjer te žuli z mehčalcem. Pač naneseš ga malo na prst in podrgneš ali pa na kako krpico, ne pa pretiravat.
Uporabniški avatar
anjica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 112
Na forumu od: 23. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anjica » 01. Jun. 2011 10:43

jst sm mela že kr neki čevljev in balerink iz deichmana pa nikoli takih težav, tko da ne vem kaj je to letos :) bom pa probala s temi nasveti
Uporabniški avatar
arrow
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 800
Na forumu od: 5. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a arrow » 01. Jun. 2011 13:10

Usnjene čevlje se baje dost dobr raztegne z alkoholom, drugač sem pa slišala še, da eni uporabljajo mastne kreme al pa mokre nogavice :D
I fear to keep an open mind, for there are those who would use it as a door to my soul.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 01. Jun. 2011 13:14

Jaz če nimam silikona (Hansaplastovega, kot neka krema na pumpico), se poslužim obližev za čez celo peto, spet iz nekega silikona, v skrajnem primeru pa mastna Solea ali obliži.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Little fairy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 201
Na forumu od: 6. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Little fairy » 01. Jun. 2011 13:23

V DM-u se kupijo silikonski opetniki, ki se nalepijo na čevelj, tam ko pristiska zadnji del noge oz. peta. Meni pomagajo, da me balerine ne ožulijo.
Te silikonske zadevice imajo vseh oblik in velikosti, tako da si jih lahko kamorkoli na čevelj prilepiš.
"Sanje vsakomur od nas dovolijo, da smo tiho in varno nori vsako noč svojega življenja"
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 01. Jun. 2011 15:12

jst sm šla vprašat v deichmann in so rekli, da če me pač boli odspred, da sem kupla premajhe. ne vem, zmeri mam 38 številko, a za balerinke očitno premal.
Uporabniški avatar
sarchika09
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 275
Na forumu od: 1. 4. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sarchika09 » 01. Jun. 2011 15:46

Joj, jaz mam tudi vedno take probleme z balerinkami.
Običajno mam št. čevljev 39 al pa 40 (odvisno od modela), ampak pri balerinkah se to vse zakomplicira, ker so mi 39 premajhne, 40 pa prevelike (kot da imam deformirane noge :lol: ). Ravno prejšnji mesec sem spet kupovala balerinke in sem zraven skoraj znorela. Na koncu sem kupila ene v Deichmannu, ker so mi bile izmed vseh še najbolj udobne in mehke...in kaj se mi zdaj dogaja? Vedno, ko jih mam obute, me groooozno ožulijo :cry: Tako, da se do nadaljnega ne ločim od mojih usnjenih mehkih (čeprav že malo starih) balerink, ki sem jih kupla v Humanicu (čeprav so malo dražje ampak hej, raje to, kot pa ožuljene noge).
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 01. Jun. 2011 17:05

Ma mene skoraj vsi čevlji še posebej ko so še čist novi nažulijo od zadaj nad peto, tak da redno dajem obliž gor preden jih obujem. So me pa tud balerinke spredaj ožuljile ampak v mali prst ker sem dost hodila z njimi ampak jaz sem jih kupila v voegele shoes, deichmanove čevlje pa mam sam s peto z enimi sem celo noč prežurala in preplesala pa me (celo!) niso nažuljili. Tak da če nimaš druge opcije si pomagaj z obliži.
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
tigra
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 29. 5. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a tigra » 01. Jun. 2011 19:05

jaz balerink sploh ne maram... ni mi vsec dejstvo da sem cisto na tleh :D edine ki so najbolj podobne balerinkam, imajo 3cm petke, so sicer usnjene in za cevlje ki sem jih obula 1x in jih ne bom nikoli vec, so ble posastno drage (65€). problem je v tem, da so blaznoooo TRDE in so se mi zamerile ze prvi dan - ozuljena peta in isto na prstih neprijeten obcutek.
living a life routinely can kill you at a very young age, a little bohemianism is good.
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 02. Jun. 2011 7:53

jaz mislim, da se ti bojo raztegnile in da se jih boš navadla.
Sama sem si zadnjič kupla supergice in so me prvič res grozno ožulile (pa me drugače čevlji nikoli ne ožulijo. razen petk ), tako da sem že mislila, da bi jih nesla zamenjat. Zdaj jih imam pa lahko obute cel dan pa je vse vredu.
Don't worry, be happy!!

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov