Adidas

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
shinee
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 5. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a shinee » 10. Apr. 2011 16:18

Torej, zanima me, če kater/a ve, kdaj je v celovškem adidasu (outlet) kaj razprodaj? (: Če jih sploh majo...
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 10. Apr. 2011 17:01

^^
Zadnjič spremenil claire, dne 12. Feb. 2012 13:11, skupaj popravljeno 1 krat.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
kremsnita
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 9. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a kremsnita » 10. Apr. 2011 17:47

Bom kar jaz odgovorila. Outlet se nahaja v naselju Viktring, malo pred Celovcem, če greš čez Ljubelj. V bistvu v prvem semaforiziranem križišču zaviješ levo in potem ne moreš zgrešit. V Viktringu pa potem z glavne ceste zaviješ desno na Adidaser strasse ali nekaj takega in si po 150 m pred outletom.

Imajo skos neka znižanja (pač cenejše dobiš tam kot v drugih športnih trgovinah), še večja znižanja pa v času običajnih razprodaj. Pa vmes dajo kdaj kakšne akcije.
Uporabniški avatar
Dita-
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 618
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Dita- » 10. Apr. 2011 18:26

Tko je, trgovina je precej velika, v večjem prostoru so manjša znižanja (npr. pulover znižan iz 80€ znižan na 50€, čevlji znižani za kakšnih 30%). To je meni še vedno kar drago, pa sem velik fen adidasa. Maš pa tut eno manjšo sobo, kjer so zadnji kosi, oblačila iz prejšne sezone itd. Tam imaš full znižano, ampak moraš 'narajmat'. Jz nisem še nikol nč pametnega našla, vedno so imeli bolj za tipe znižano. je pa moj dobil bundo (puhovko, res hudo) za 40€. Tko da se splača jt gor, še posebej v času sezonskih razprodaj.

Men je gor kul tut zato, ker dobiš kakšne drugačne cunje, ki jih nimajo vsi - kakšne malo bolj posebne kose, še posebej čevlje.

Drugače pa, kokr sm omenila, sem velik fen adidasa, ampak mi je firma čist predraga... Glede na to da sm študentka res nimam tolk € da bi dala 80€ za eno jopco... Kupujem bolj na razprodajah, pa včasih kaj prek neta noročim.
Our passion is our strength <3
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 11. Apr. 2011 10:42

:D
Zadnjič spremenil claire, dne 12. Feb. 2012 13:11, skupaj popravljeno 1 krat.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
shinee
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 5. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a shinee » 11. Apr. 2011 11:58

kremsnita napisal/-a:Bom kar jaz odgovorila. Outlet se nahaja v naselju Viktring, malo pred Celovcem, če greš čez Ljubelj. V bistvu v prvem semaforiziranem križišču zaviješ levo in potem ne moreš zgrešit. V Viktringu pa potem z glavne ceste zaviješ desno na Adidaser strasse ali nekaj takega in si po 150 m pred outletom.


A pa je še vedno prvi semafor? Ker imam nekje v spominu, da so sedaj nekaj dogradili in je v bistvu 2. Možno da se motim in je to le moja ideja. :D

[pa ni adidaser strasse ampak adi dassler gasse s hišno številko 6, če kej vem :D]

---------------------------------

a v AUT imajo poletne razprodaje takrat ko so naše?

in kolikor imam v spominu, so lani imeli akcijo, da so vsak dan znižali dolečen izdelek [ponedeljki - čevlji, torki - majice itd], ampak verjetno je bila kakšna fora, ker mi bi morali imet znižane majice, pa niso bile -.-

drugač pa po čevlje se ful splača, se mi zdi. lani sem gor kupila adidaske [a bejž no :D], ki naj bi bile 75€, ampak je bil finalni teden SP v nogometu in so bile še dodatno znižane, tako da sem za njih odštela cca 53€. naslednji teden pa v ljubljani vidim enake za 99.95€... :razz:
Uporabniški avatar
majchy84
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 22. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a majchy84 » 11. Apr. 2011 12:10

Je prvi semafor v Celovcu, če pa upoštevaš še tistega pred klancem, pri Sparu, je pa 2. semafor :) Itak je pa tabla za Viktring, tako da ne moreš zgrešiti. Mislim, da majo razprodaje malo drugače kot pri nas. Imajo pa vsak torek določene artikle znižane, občasno pa tako kot si napisala - vsak dan nekaj. Glede robe je pa čist odvisno - včasih se dobi kaj fajnega, včasih pa niti ne. Se pa splača kupit superge, če že druzga ne :D
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 11. Apr. 2011 13:08

t?
Zadnjič spremenil claire, dne 12. Feb. 2012 13:12, skupaj popravljeno 1 krat.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
kremsnita
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 9. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a kremsnita » 12. Apr. 2011 10:56

Meni je kul tudi za tekaško opremo - pajkice, majice, anorak. Pa superge itak, sploh moj bi vsakič najraje odvlekel ene tri pare košarkaških superg. Jih nujno rabi :D
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 14. Apr. 2011 23:30

samo ta adidas je ratal pa prav.. trendy ali kako se naj izrazim. od ljudi, ki jih srečam na cesti sta dva od treh oblečena v te črtaste jopce. pa meni so čist ok, zgledajo kul (ampak roko na srce, čiiist overprized), vseeno pa mi je postalo že prav smešno videt na troli 3 bejbe z isto jopco.. nekako zgubi vse skupaj svoj čar :)
jaz si edino kake copate privoščim kr mi res zdržijo.. pa še to samo na znižanjih. se mi zdi, da takrat plačam še kolkotolko realno ceno za to, kar dobim.
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 15. Apr. 2011 9:25

Meni pa adidas ni preveč všeč, dost boljši mi je Nike. Sicer pa imajo tudi v Palmanovi outlet trgovino. Za kakšno trenirkico se splača it pogledat, pri obutku pa nimajo neke izbire.
tor
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1320
Na forumu od: 7. 2. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tor » 26. Dec. 2011 9:11

Kdaj v januarju začno z razprodajami v Avstriji? Grem v Adidasovo trgovino, če bi šel kdo zraven, naj pove.
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 26. Dec. 2011 9:21

povem :) Kdaj pa greš? (pa nimam pojma, kdaj se začnejo razprodaje)
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 26. Dec. 2011 10:39

adidasov in nikov outlet imajo tudi v outlet centru sv.križ-začretje na hrvaškem - avtocesta zagreb-krapina.

ne pozabite tudi, da je pri nakupu nad 700kun (slabih 100€) v eni trgovini možno tudi vračilo davka (v trgovini izpolnijo obrazec, obrazec se potrdi na meji pri hrvaški carini, da je bilo blago odnešeno iz države, itd....)
Uporabniški avatar
Anjeske
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 876
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjeske » 26. Dec. 2011 14:33

Mnja, moja sestra je bila kakšen mesec nazaj v outletu v Celovcu, pa ni dobila popolnoma nič. Tk da ja, kot so že rekle predhodnice, moraš imeti srečo, da dobiš kaj pametnega. In od vsega se še najbolj splača kupovati superge.

Bi pač rekla, da tista, ki se bo kaj gor peljala, naj se pelje še iz kakšnega drugega razloga (izlet, šoping še kje drugje...), da ne bo razočarana.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov