Za kateri del garderobe ste pripravljeni odšteti največ?

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 20. Okt. 2010 20:42

Jaz za jakne in čevlje.To mi je najpomembneje, pri ostalih stvareh pa naredim cenovni kompromis.

Najmanj pa dam za majice s kratkimi rokavi, ker se jih naveličam po eni sezoni.
Uporabniški avatar
2Good2BTrue
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 16. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a 2Good2BTrue » 20. Okt. 2010 21:21

sigurno čevlje in jakne ali plašče. kot pa si že rekla za majce najmanj.. včasih si privoščim kakšno hudo torbico! (:
You're like my favourite damn disease! <3
Uporabniški avatar
blue coctail
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 87
Na forumu od: 13. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a blue coctail » 20. Okt. 2010 22:36

torbice in čevlje ... za čevlje dam tut 200 €, če so mi hudi!!
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 20. Okt. 2010 23:12

^^auč.. :P

2Good2BTrue napisal/-a:kot pa si že rekla
Džeki je rekel, ne rekla. ;)


Še en glas za čevlje&jakne/plašče - naloga le-teh je, da več let služijo, predvsem jakna/plašč, sploh ker v (hladnejši)sezoni nosim le eno (bunda za redka športna zimska udejstovanja ni všteta - je pa tud med dražjimi in zdrži doooolgo pri meni, ker pač ni tolk v uporabi, hehe).
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 20. Okt. 2010 23:16

Abslutno gledano itak največ dam za ževlje in zimska vrhnja oblačila. Tudi najcenejši plašči so še vedno dražji od precej zasoljenih gat :)

Sicer pa kupujem drage čevlje (predvsem zimske), plašče/bunde in modrce. Ostalo je bolj budget varianta.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 21. Okt. 2010 8:43

Najvec za zimsko obutev- skornje in plasce, ker pricakujem da zdrzijo par let. Potem pa jeans in superge za vsak dan.

Najmanj pa za majice in sp. hlace :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3413
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 21. Okt. 2010 10:12

Najvec sem do zdaj dajala za zimske plasce pa obutev. Iz enakoega razloga kot *mala* - da jih bom mela vec let.

Drugace pa je meni prav skoda metat velike vsote denarja za obleke (dam rajsi za kaj drugega na stran ta denar)...ne spomnim se, da bi si kdaj kupila kaj, kar bi bilo drazje od 100 eurov.
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 21. Okt. 2010 14:23

- soft shell
- zimski plašč
- zimski škornji
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 21. Okt. 2010 15:08

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 19:18, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
piškotek*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 27. 1. 2009
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a piškotek* » 22. Okt. 2010 6:41

Zimske jakne in čevlje ter modrčke.
(s)mej se
Uporabniški avatar
hautehippie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 174
Na forumu od: 31. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a hautehippie » 22. Okt. 2010 9:39

Jaz imam določene neke meni smiselne meje oz. najvišjo ceno za določen kos. Npr. v prvi krog gredo plašči in jakne, obutev, recimo do 250€, potem kavbojke, pulovri in torbice do 170... in tako pada. Nekaterim zveni hecno, da imam vse tako natančno definirano, spet drugi se zgražajo glede višine...
Po drugi strani je nekako logično, da so najdražje stvari pač zimski plašči in kaka usnjena obutev, morda torbica. Dvomim, da kdo, ki ima zimski plašč za 60€, kupuje majice za 140€... enostavno ne pade v isti rang. Tako da tople vode tu res ne bo :D
Uporabniški avatar
blue coctail
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 87
Na forumu od: 13. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a blue coctail » 22. Okt. 2010 11:27

ja, ampak sej tu se gre za odstop od povprečja. Če ti rečeš, da si recimo za plašč pripravljena odštet 130 € to za moje pojme ni veliko. Če pa si za majčko pripravljena odštet 70 €, je pa to veliko. Verjetno je bilo mišljeno glede na povprečno ceno, ne pa kaj največ stane. doh. sej je jasno, da čevlji in plašči stanejo največj. :roll:
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 22. Okt. 2010 18:10

Hmm, jaz pa za hlače. :wink:
Z iskanjem hlač, ki bi mi bile prav v vseh pogledih, imam največ težav, velikokrat jih kupim v S.Oliver trgovini in dam zanje nekje do 70€.
Za volneno jakno sem npr. dala 60 €, pa letos za goretex obutev za zimo 120€, če se ne motim. Ampak to je bilo planirano in predvideno.

Druga obutev mi sploh ni tako pomembna, za par dam ponavadi od 20-50 €, za kake lepe supergice bi dala tud več, do 100 € (Geox)
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 22. Okt. 2010 21:26

Za nobena oblačila ne zapravljam ravno veliko denarja. Zagotovo pa največ zapravim za kakšne zimske plašče, ampak ti so več ali manj vsi dražji kot recimo neke običajne majčke, jopčke, spodnje perilo...
Tako, da mislim, da največ dam za kake zimske plašče, nekje na sredini so hlače in kake jaknce, najmanj pa pomoje zapravim za nogavice. :D
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 23. Okt. 2010 8:24

ponavadi dam več za kakšne zimske jakne, plašče, škornje...
Drugače pa nikoli ne kupujem dragih stvari. imam rajši več cenejših. Uničijo se tako ali tako skorj isto hitro, le da se jih sama dosti hitro naveličam :)
Don't worry, be happy!!

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov