H&M

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

*QueenBitch*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 6. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *QueenBitch* » 28. Mar. 2010 19:40

O wow una obleka z ogromnimi kimono rokavi...ful je huda. Jo kera že ma? Me prov zanima kako to zgleda na navadni smrtnici :D
Uporabniški avatar
puma
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1108
Na forumu od: 21. 8. 2004
Kraj: na drugi strani ... morskega travnika, kjer se preliva Ljubezen ... skrita v kapljici Vesolja...

Neprebrana objavaNapisal/-a puma » 28. Mar. 2010 19:56

purple_rain napisal/-a:SlikaSlika
moje :D :love:


ne vem no ... v živo, mi je material deloval ceneno in nekak :nein:
medtem ko na sliki je pa iii :D
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 28. Mar. 2010 20:03

^^res je neki tanek material ("prijetno poletno lahek" jz temu rečem :)),
bojda so tud ostali kosi dost podobni, so pisale na prejšnih straneh, nekateri že skor prosojni. :?
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 29. Mar. 2010 9:05

*QueenBitch* napisal/-a:O wow una obleka z ogromnimi kimono rokavi...ful je huda. Jo kera že ma? Me prov zanima kako to zgleda na navadni smrtnici :D

Jaz imam, fuuul je lepa! :D Sta pa dva mini minusa: spredaj je izrez prevelik in moram met kakšno majčko spodaj ali pa z broško zapeti (ali zašiti?) in material je precej prosojen, verjetno bo treba met spodaj kožno perilo (ali žabice ipd.). Drugače je res poseben občutek, ko jo imaš oblečeno, meni je zelo lepa. :)

EDIT: Kdaj dobijo novo pošiljko na Čopovo?? :D
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
Ajda Sitar
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 27. 3. 2010
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajda Sitar » 29. Mar. 2010 11:10

rinca napisal/-a:
haley napisal/-a:
[vanessa] napisal/-a:Kje bi pa nosile te oblekce? Kr meni delujejo za bolj svečane priložnosti.


Ja enako sem se tudi jaz vprašala, ker mi vse tele oblekce bolj svečano delujejo. Bi tudi jaz mogoče kakšno mela (ok, moram najprej pridt do kakega h&m pa probat, da vidm če bi mi sploh blo kej prov :) ), ampak enostavno ne vem za kam bi tako oblekco oblekla.

a ste oblekce videle v živo? ker men zaradi materialov iz katerih so nobena ne deluje svečano, mogoče tista s širokimi rokavi, pa še to bi raje kombinirala s kakšnimi flat preprostimi sandali za na morje (ne za na plažo, da se razumemo :wink: ).


Se strinjam. So mi pa ful všeč, ker so take preproste in na izi :)
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 29. Mar. 2010 15:19

g00fy_qa napisal/-a:
*QueenBitch* napisal/-a:O wow una obleka z ogromnimi kimono rokavi...ful je huda. Jo kera že ma? Me prov zanima kako to zgleda na navadni smrtnici :D

Jaz imam, fuuul je lepa! :D Sta pa dva mini minusa: spredaj je izrez prevelik in moram met kakšno majčko spodaj ali pa z broško zapeti (ali zašiti?) in material je precej prosojen, verjetno bo treba met spodaj kožno perilo (ali žabice ipd.). Drugače je res poseben občutek, ko jo imaš oblečeno, meni je zelo lepa. :)

jst tudi :D spredaj si jo bom pa najverjetneje zalimala z obojestranskim lepilnim trakom od essence.
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 29. Mar. 2010 16:24

^^ O wow, super ideja! Kje se jih da kupit?
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 29. Mar. 2010 18:59

mislim da jih imajo samo v Müllerju :)
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.
Uporabniški avatar
LuvDancin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 16. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LuvDancin » 30. Mar. 2010 15:21

LuvDancin napisal/-a:^^ Ta prva tunika v drugi vrsti je na Čopovi že bila v četrtek.

Joj jz bi zdej še tole oblekco (v črni). Bi šla lepo zravn teh čevlcev.
Slika Slika

A kera ve, a jemlejo Viso?


Sem jo kupila. Ful lepo stoji, pa huuudo pride na čevlce.

Tiste, ki jo pa čakam, pa še kar ni. :roll:
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 30. Mar. 2010 16:09

Jp, danes še nič ni bilo.

Sem pa sem tudi jaz vprašala prodajalke. Pa mi je ena prijazno razložila da oni nič za vnaprej ne vedo, kaj sploh dobijo, niti ne morejo sami naročat. In da so že malce obupal nad mislijo, da bomo sploh dobil to. Upam da vseeno pride.

Se mi zdi, da so to ravno kosi, ki so najbolj popularni, mi jih pa še dobili ne bomo :evil:

Ta oblekca je pa tudi meni fantastična. Dober nakup :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
LuvDancin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 16. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LuvDancin » 30. Mar. 2010 16:16

^^ Sej jz tud počasi obupujem. Sem rekla, da ne bom več hodila gledat sploh(ampak vsi vemo, da bom :lach:) . Edina stvar, ki mi ni jasna je, da oglašujejo jo pa. Na vseh avtobusnih postajah imajo sliko in ceno zraven. A ni butast potem, da je sploh nimajo? :?

Ta črna oblekca je pa res top. Sem jo sice ršele doma probala, ker se mi ni dalo tam. :oops: Ampak je super!
*QueenBitch*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 6. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *QueenBitch* » 30. Mar. 2010 16:33

rinca napisal/-a:
g00fy_qa napisal/-a:
*QueenBitch* napisal/-a:O wow una obleka z ogromnimi kimono rokavi...ful je huda. Jo kera že ma? Me prov zanima kako to zgleda na navadni smrtnici :D

Jaz imam, fuuul je lepa! :D Sta pa dva mini minusa: spredaj je izrez prevelik in moram met kakšno majčko spodaj ali pa z broško zapeti (ali zašiti?) in material je precej prosojen, verjetno bo treba met spodaj kožno perilo (ali žabice ipd.). Drugače je res poseben občutek, ko jo imaš oblečeno, meni je zelo lepa. :)

jst tudi :D spredaj si jo bom pa najverjetneje zalimala z obojestranskim lepilnim trakom od essence.


Hvala obema za info :D Sam če je tko res bl prosojna pol to ni zame :? Vama pa želim, da jo lepo nosita :D
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 30. Mar. 2010 16:36

^^ Itak je nikjer ni več :D (vsaj CP in center).

Mislim da zna bit tud v Avstriji in kakšni Italiji že razprodana. Ker folku se je čist zmešal od te kolekcije.
Če bi bla blizu meje, bi že zdavnaj šla (vsaj 2 ure vožnje, pa je mogoče še ne bo, pa tud ni vredna :lach: ).

Sem pa gledala na eBayu in prodajajo kose kolekcije za vsaj dvojno ceno :?
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 30. Mar. 2010 16:50

Meni je pa precej všeč. Res pa mi je bilo na slikah več stvari všeč, ker prosojni materiali so zame no-go (razen čez kopalke bi še šlo).

Še zmeri upam na to belo oblekco, potem sem pa zaključila s to kolekcijo :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov