Dorothy Perkins

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

lampa×
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 14. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a lampa× » 23. Feb. 2009 17:33

heii!
zanima me če poznate stvari Dorothy Perkins in kako se vam zdijo?
meni so supeer in še cenovno ugodne...
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 23. Feb. 2009 17:37

Jaz pri njih kupujem predvsem hlače. Imam pač tako postavo, da mi je to najhujša muka kupovat, saj nič ne dobim. V bokih imam 112, v pasu pa 69 :roll: in pol karkoli že dobim nase, je v pasu tok preširok, da nima smisla ožat.

Edino pri Dorothy dobim hlače zame. Letos mi celo ni bilo treba ne ožat in ne krajšat kupljenih hlač, kar se pri meni še ni zgodilo, ever (imam 164 cm).
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 23. Feb. 2009 23:44

Meni je fajn firma, samo ponudba pri nas je pa res en velik polom! K da dobimo le tisto, kar se drugje ne proda. V UK je ogromna izbira. Ene 10× več kot pri nas... pa veliko lepših stvari.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 24. Feb. 2009 0:02

DP mi je ful ušeč.vedno najdem kej pametnga, lepga, barvnega in ne predragega :) taprva trgovina, v ktero se zakopljem v Emporiumu :)
a še kje prodajajo DP oblačila v Ljubljani?
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 24. Feb. 2009 6:45

Hehe, pr men je pa ta druga trgovinca, prva je Evans :D In ja,t ud men je všeč, včasih majo kr fajne stvari tm. Bom trebala ( :D ) it spet mal pogledat v Emporium ... sam to je strup zame :oops:
Uporabniški avatar
Miss Superstar
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 14. 2. 2009
Kraj: LjuBljAna

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss Superstar » 24. Feb. 2009 11:30

Tudi meni je dorothy perkins full všeč in večkrat tedensko pregledujem njihovo stran kjer dnevno objavljajo nove izdelke, precej pa me moti dejstvo, da je ta znamka v emporiumu bolj slabo založena oz. imajo slab izbor. Ravno par dni nazaj sem se odpravila v emporium vsa vesela, da si zopet kupim nekaj od dorothy ampak morm povedat, da sm bla kr razočarana in sem šla ven praznih rok :S
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 24. Feb. 2009 11:33

Je bla moja ljubezen ... :D In še zdaj mi je ful všeč.
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 24. Feb. 2009 11:49

Jaz mam eno novoletno majčko in oblekco od DP, ampak si nisem nič od tega sama kupila. ( Oboje mi je mami :oops: ...)

Oboje mi je zlo všeč, ampak sama skor nikol ne zavijem tja. Sploh nisem bla pozorna na to znamko... No, naslednjič ko bom v Emporiumu grem malo pogledat po policah. :)
Uporabniški avatar
gaby_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1318
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a gaby_ » 24. Feb. 2009 18:01

mi je zelo všeč (tako kot TS), me pa moti, da je še samo v LJ, ker v mb ni več emporiuma. tak da skoraj več ne hodim (ker sem v lj res redko). po internetu pa tudi ne pošiljajo v slo.
se pa strinjam, da je ponudba pri nas res zelo skopa.
TrixyPixie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 25. 2. 2009
Kraj: The world

Neprebrana objavaNapisal/-a TrixyPixie » 25. Feb. 2009 22:07

Mene spominja na H&M, ni ravno moj stil, čeprav ne morm trdit, da tam nikoli ne najdem nič zase..
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 07. Mar. 2009 0:01

Kak lepe stvari imajo v spletni trgovini. Pri nas pa taka podn ponudba. Me zamikal kej preko neta naročit.

EDIT: Bla že vsa navdušena, pa vidim da ne dostavljajo v Slo :(
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
gaby_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1318
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a gaby_ » 07. Mar. 2009 9:46

^heh, se je tudi meni že zgodilo. sem imela polno košarico, pa da naročim, pa ni bilo za slo.
prav tako pri TS-ju :?
metla111
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 20. 4. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a metla111 » 07. Mar. 2009 10:15

js tut veeeelik stvari kupim v DP. drgač pa ne hodim v Emporiuma ampak kupujem v DP predvsem v Domžalah, ponavad ni tok gužve, pa še bližje mi je.

drgač se mi ne zdi, da je neki fuuul pocen štacuna, sam k majo kšno znižanje se kr splača jit tja pogledat, pa tut ponavad kadar mal več odštejem je vsaj tist kar kupm kakovostno in kar neki časa zdrži....
Uporabniški avatar
wild cat
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 2. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a wild cat » 07. Mar. 2009 16:11

oj! jst sm se u par stvari kr zalubla tok so mi ble ušeč :)
Tyra
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 394
Na forumu od: 30. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tyra » 12. Mar. 2009 12:38

Obožujem!
V tujini sem dobila tako dobre čevlje (visoka peta, malo vintage), da dol padeš (in to ful poceni, tam okoli 55eurov).
Prav tako sem dobila ful lušnih majc z dolgimi rokavi (to je bilo jeseni) pa dobre dodatke...

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov