Ločene obleke (služba/prosti čas/zabava)

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Bejbika23
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 126
Na forumu od: 15. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Bejbika23 » 20. Avg. 2008 12:05

Recimo jaz imam posebej majčke za ven, posebej majčke za v službo, faks in posebej za doma. Tudi v omari imam to ločeno na kupčkih. Kako je pri vas? Imate iste majčke za v šolo, na faks kot za ven??
Uporabniški avatar
*cheRry*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 15. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *cheRry* » 20. Avg. 2008 12:19

Za na fax nosim tiste majčke, ki jih mam tut za na kako kavo, za v šoping... Nikol/zlo redko kej elegantnega, ker se rada počutim sproščeno, ampak vseen zmeri lepe majčke. Za ven pa mam ponavad majčke ki se zavežejo na vratu al pa so brez naramnc, kej bol svetlečga, pč mal bol fansy. So mi všeč, sam za na fax jih pa dvomim da bi kdaj oblekla. Nimam pa tega ločenga po omarah, ah ko sam pomislim da bi še s tem si delala probleme...a-a :D
Freedom is just another word for nothing left to lose..
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 20. Avg. 2008 12:23

Jst ločujem samo spodnje perilo (modrci v posebnem predalu, spodnje majce v drugem predalu in tko naprej), zimske cunje in poletne cunje. Oziroma, ko je poletje, prvlečem poletne majčke na plano in jih zamenjam z zimskimi. Da bi pa gledala, kaj mam oblečeno kdaj za vn pa kdaj za v službo pa tk naprej, pa ne.
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 20. Avg. 2008 12:29

Js mam tak kot jullia_ - ločeno mam sam na tisto kar mam za doma, pa na tisto kar mam "za kam it". :wink: In načeloma nosim iste stvari in za na faks in za ven. Ko grem ven, se nč posebi ne rihtam - isto kot vedno. Mam pa recimo tud ločene spodnje hlače - kake ki mi niso preveč všeč, nosim za doma, tiste tabolše pa sam ko kam grem. :D
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
Uporabniški avatar
Bejbika23
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 126
Na forumu od: 15. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Bejbika23 » 20. Avg. 2008 12:37

Jst sm pol rojena komplikatorka. Spodnje perilo za vsak dan mam posebej, tabuljšga psoebej, posebej mam majčke za ven posebej za vsak dan... :roll: :roll:
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 20. Avg. 2008 12:41

^^ Enako. Navadne hlačke mam po kupčkih- te so za doma in te so taboljše. Lih tko majčke. Nogavice tudi.
Praktično mam skor use cunje deljene na domače in taboljše.
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
Uporabniški avatar
majchy84
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 22. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a majchy84 » 20. Avg. 2008 12:52

Ločene mam obleke za doma in za v javnost, in to vse po vrsti: majčke, hlače, perilo, nogavice, puloverje, itd. Isto tud za čevlje in jakne. Tiste za "v javnost" nosim za v službo, žurat, kino, šoping, itd., pač sam za doma ne. Mam edino dvoje kavbojke, ki jih nosim samo za žurat (ker so pač predolge za superge in pašejo samo na petke).
Uporabniški avatar
evahunnie
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 411
Na forumu od: 15. 2. 2008
Kraj: Tihomorsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a evahunnie » 20. Avg. 2008 12:57

js mam tut use cunjice pokupčkane. :D majčke mam clo v ene 5ih kupih...tiste za doma, pospraulat in tko k jih ni škoda, pol enobarvne in bl navadne tut za doma, tiste s kratkimi rokavi na posebnem kupu in potem še dva kupčka bl lepih in posebnih majčk za vn, fax, kino itd. V omari mi pa visijo še ene supr lepe majčke za kšn nov let, poroko... :D
Uporabniški avatar
Lejla86
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 988
Na forumu od: 23. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lejla86 » 20. Avg. 2008 13:05

Jst mam pa vse cunje na obešalnikih - od majčk, puloverjev, hlač pa do oblekc, kiklc... Razen perila pa štumfov. Tko da mam ločeno po barvah - od bele do črne.
Uporabniški avatar
°°°ČeŠnYa°°°
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 423
Na forumu od: 23. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a °°°ČeŠnYa°°° » 20. Avg. 2008 13:47

^jz sm tud ta tedn premišljevala da bi si dala vse cunce na obešalnike, da bi blo bolj pregledno :P pa lepš zgleda :)

drugače pa nimam kupčkov ločeno.. mam ločeno samo cunce za doma, pa cunce za vn, fax itd.

kar mam za doma mam vse na enemu kupu (od trenerk, majčk, puloverjev).. kar mam pa za ven oz. "ta boljše" mam pa hlače na enemu kupčku, majčke na drugemu, jopce na tretjemu in kiklce na tretjemu :) pa ene par res ta boljših majčk k so samo za npr. ven mam obešene..
Uporabniški avatar
Lisset
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 215
Na forumu od: 6. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Lisset » 20. Avg. 2008 14:14

jaz mam v bistvu ločena oblačila za čez zimo in poletje, dosti oblačil imam tudi na obešalnikih, drugače pa tisto kar imam zloženo v omari mam npr tak.. majčke za ven mam posebaj, pa tud za doma imam posebaj, tako tudi s hlačimi itd...v biastvu mam vse ločeno ja
Uporabniški avatar
*zeljka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 814
Na forumu od: 14. 8. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *zeljka* » 20. Avg. 2008 15:04

jz mam tud ločen posebi za doma, posebi za šoping, obiske ipd. in posebi za žurat :D
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 20. Avg. 2008 18:09

ločeno mam oblačila, ki jih nosim doma, športna, elegantnejša.. da ne razmetujem po omari :tot: pa vse še stokrat zmečkam..
na obešalnikih so pa sm kakšne hlače, da se ne zmečkajo, oblekice, krila
anusa187
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 10. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anusa187 » 20. Avg. 2008 18:24

jst mam tko .. hlače, kiklce, oblekce, kratke hlače v eni omari... v drugi pa majčke pa ostalo ... pa vse po barvah razvrščeno..
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 20. Avg. 2008 19:17

Pr men je žal rahlo neurejena prostorska organizacija cunj, hehe, imam dve omari v sobi in eno zunaj na hodniku (ki je samo moj), tako da mi to ne dopušča kakšne hude organizacije, pa še mojmu sm morala odstopit nekaj placa :D
ločene imam edino cunje za doma (trenirke, majčke, kratke hlače...) od tistih za v službo in druge priložnosti.
Med službo in "drugimi priložnostmi" ne delam velikih razlik, s to izjemo, da za službo ne nosim preveč dekoltiranih majčk in puloverjev ter zelo redkokdaj krila, za drugam pa pogosto. :wink:
V omarah pa to ni nič ločeno.
Prav tako mi ne pade na pamet, da bi cunje sortirala po barvah, ker vedno zlagam na vrh kupčkov, kar je sveže opranega.
Perilo imam pa posebej tangice in posebej navadne hlačke (teh imam vedno več, predala s tangicami pa skorajda ne odprem več)

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]