Pas

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
SIEENA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1437
Na forumu od: 18. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a SIEENA » 18. Mar. 2005 17:37

Kakšne pasove imate najraje, pa kje jih kupujete :cool:
Zadnjič spremenil SIEENA, dne 15. Jan. 2006 14:44, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
plavooka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 24. 10. 2004
Kraj: Koper

Neprebrana objavaNapisal/-a plavooka » 18. Mar. 2005 19:34

Ne maram pasov iz blaga ampak bolj usnjene. Nekaj časa sem rada nosila ketnice, ki jih tudi ne maram več, ker imam zdaj raje eleganco. Imam rada usnjene pasove (oz.da niso ravno iz blaga) imam rada, da imajo kak detajl ne maram pa da so preveč kičasti.
Nazadnje sem si v New Yorkerju kupila bel pas z železnim metuljčkom gor. Poleg tega imam še tanek plav pas, črn debel, svetlo roza debel ter še en tanjši bel, ki ima gor bleščečo zaponkico ampak ta je izposojen od moje mame.
Hmm.. odvisno iz kje si.. Verjamem, da je v Ljubljani več trgovin z izbiro pasov kot v Kopru.
Drugače pa jaz zase pasove najdem v New Yorkerju, Sportini in With boyu (kjer imajo stvari znamke Reds).
**Tisti, ki živijo za ljubezen, živijo večno*
Uporabniški avatar
bad_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 992
Na forumu od: 3. 9. 2004
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a bad_girl » 18. Mar. 2005 19:48

Jst sm dons v Orsayu vidla tak lep svetlo roza usnjen paz z metuljčkom iz bleščic in sm čist navdušena...že zbiram dinarčke :D
Tyra
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 394
Na forumu od: 30. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tyra » 18. Mar. 2005 19:52

Usnjenih ne nosim, iz blaga pa tudi redko. Dober mi je bel pas na crne hlace naprimer. Za zvecer ven pa kaksnega z blescicami, kul ja :)
Uporabniški avatar
roxy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 521
Na forumu od: 27. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a roxy* » 18. Mar. 2005 20:30

Jaz mam pa kup pasov doma. Najraje mam usnjene (oz. lahko tud iz skaja). Različne barve. To pa zato, ker kombiniram z obleko. Al pa s torbico. Jst sm namreč mahnjena ne torbice vseh vrst :)
V glvnem všeč so mi tud kakšni odštekani pasi, da so nekaj posebnega. Al pa da majo kako zanimivo fibjo. Najraje mam enga usnjenega belega, s fibjo iz diamantkov v obliki kače. Full je hud. Pa z belimi špičaki & belo torbico zgleda ful dobro.
Uporabniški avatar
inchy84
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1004
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a inchy84 » 19. Mar. 2005 11:50

Jst tut ne nosm glih pasov, če pa že dam gor kazga pa more bit iz blaga, usnjen pas mi ni všeč.
Uporabniški avatar
smotkica_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 561
Na forumu od: 11. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkica_ » 19. Mar. 2005 14:44

jooj...pr men je pa tok velik pasov v omari, da se skor zgubiš notri. drgač mam pa večinoma iz blaga, usnjene, zdj si lih spet nameravam kupt kšnga takega k je usnjen poj ma pa spredaj tisto broško k je zdj muderna pa je okrašena z biserčki al pa kšnga s fletnmu metulčkom! :D
Uporabniški avatar
Playgirl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 151
Na forumu od: 3. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Playgirl » 19. Mar. 2005 20:33

Jst mam tut rada pasove. Včasih tanjše, včasih širše...odvisno. Na kavbojke mam ponavadi bel ali roza pas iz blaga, usnjenega širšega....za službo pa tanjše, usnjene z lepo zaponko. V različnih barvah...pa potem kombiniram z rutkami, broškami, čevlji, torbicami....


Kupujem jih dosti v NafNafu, H&M, kakšnih trgovinah z usnjeno galanterijo...odvisno kaj mi pade v oči....


Tut v Sportini majo zelo lepe.
Uporabniški avatar
smotkA
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 686
Na forumu od: 30. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkA » 20. Mar. 2005 1:25

Mam zlo mal pasov-ene par, pa se ti so sportni (enga mam vojasko zelenga, enga bez en ja pa usnjen in je bil ful drga, samo ga nikol ne nosim :? )
Bljaak so mi pa tisti roza&beli&modri pasovi iz blaga, k jih je lan nosila vesoljna Slovenija. Pol pa se plasticne uhane in smo tm... Fuj Fuj in se enkrat fuj :roll:
E una vita sola non pu bastare,
per dimenticare una storia che vale,
dei tuoi occhi che mi stanno guardare, non dimenticare ...
Uporabniški avatar
sweet_kitty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 485
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sweet_kitty » 20. Mar. 2005 3:10

Na splošno ne maram pasov...
Ni moj trip v svetu sanj-
Moj trip je lajf!
Uporabniški avatar
Vermilion
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 609
Na forumu od: 16. 3. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a Vermilion » 20. Mar. 2005 17:34

men so pasovi ful hudi, pa še pšraktični so...tko d jih mam ene par, sam po večin nosm skoz istiga k mi je res hud pa dost sede na moj stajl...

drgač mam črnga usnjenga z zakovicami, k jih ma zj domala že vs folk, pa navadnga črnga(k jih je lan cev folk nosu), pa seveda rdečga, modrga, k ga ubistvu nikol ne nosim...pa še kakšn bi se našu...

ful mi pa niso ql razni roza pa svetlo modri pa taki barbikasti pasovi, po možnosti u kombinaciji z eno tono roznga nakita...po možnosti plastičnga seveda :twisted:
¤MajC¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 708
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MajC¤ » 20. Mar. 2005 18:42

mah jaz mam pouno pasov... se od mame mam nekaj...starih..sam so bli kvalitetni pa so taki ko se zdaj lih vracajo v modo...tk da...=)
drugace pa najrajsi nosim enga pisanega...tk crtastega mavricnega...z srebrno sponko spredaj.tk fajn pride na crne stvari pa to. drugace drugi najbljubsi so pa tisti platneni al kaj so ze...tki navadi za na kavbojske...nic kicastega tk obicajni :)
Uporabniški avatar
ANSAF
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 22. 12. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANSAF » 20. Mar. 2005 21:32

moj fetis so pasovi, torbice, nakit.
tko da jih imam prevec (bi rekel moj oci, da jih imam toliko, da jih lahko prodam, panov avto kupim :D ) kupujem jih pa povsod: Humanic, sportina, kaksni mejhni butiki, ne pretiravam pa v ceni, tm do 5 tisoc naaaaajvec bi dala, pa se to redko, rajs jih kupim vec za isto ceno.
A friend is someone who lets you have total freedom to be yourself
- Mr Mojo Risin' -
Uporabniški avatar
CommandykA
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 3. 11. 2004
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a CommandykA » 20. Mar. 2005 21:52

jih mam kr nekaj...najvec iz blaga, nekaj tut iz perlic, pa usnjenih...vsega po malem... :razz:
Riba plava in rdeca.Bil je bled in bohinj.Srbela ga je peta in sesta.Znal je brat in sestra.
Uporabniški avatar
pikica83
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 136
Na forumu od: 25. 11. 2004
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a pikica83 » 23. Mar. 2005 21:54

Ja mam kr enih par pasov v omari, jih ful rada nosim. Imam pa vse od usnjenenih do unih iz blaga, pa tud vse barve. Najraj pa mam enga belga, k je iz blaga na sredi pa ima bleščice.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov