Zara

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
BeLLi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 239
Na forumu od: 28. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a BeLLi » 30. Apr. 2007 19:56

Ta znamka je dovolj razsežna in znana, da bi si zaslužila svojo temo :D Osebno je med mojimi najljubšimi. Tako sama trgovina(pri nas v lj), kot tudi oblačila, ki so čudovita in tudi cenovno ugodna. Prav tako imam pozitivne izkušnje s čevlji, le kozmetike ne kupujem prav pogosto tam.
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 30. Apr. 2007 20:46

Ena mojih najljubših trgovin. Vednio najdem kaj. AP še cene niso previsoke ... kkšne stvari so pa čisto poceni
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
Uporabniški avatar
Cintia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 189
Na forumu od: 18. 5. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Cintia » 30. Apr. 2007 20:50

Prav gotovo ena izmed mojih najljubših trgovin. Ravno danes sem si v Zari kupila čevlje :cool:
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 30. Apr. 2007 20:51

Zarini čevlji so baje zelo neudobni
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
Uporabniški avatar
DOra.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 12. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a DOra. » 30. Apr. 2007 21:10

Jaz ze od vsega zacetka kupujem v zari..(mb) ...Poleg Zare mi je dober tud Emporium...tak da vedno nekaj najdem...

Zarini cevlji so men tud ful neudobni..zato mam samo 3,4 pare iz Zare in sicer samo zaradi lepega izgleda in ne ravno zarad udobnosti :D

Dnara pa sem v tej trgovini pustila prevec tako da bi pomoje lahko kr svojo Zarino trgovino odprla :lol: joke

btw. zarine oblekce so mi bile vedno ful lepe pa te novejse poslikane mikice ....medtem ko imajo jeansike narejene za manekenke
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 30. Apr. 2007 21:57

ja, kavbojke majo pa res obupne. prov na jetra mi gre k nimajo elastana notr :evil:
Uporabniški avatar
DOra.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 12. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a DOra. » 01. Maj. 2007 1:04

jaz mam sicer dvojne kavbojke iz zare in ene so se mi vtrgale ..ta druge pa izgledajo tak znucane ko da so stare 20 let
Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 01. Maj. 2007 8:11

Nimam dosti stvari iz Zare, to kaj imam, sem kupila, ker mi je bilo pač res všeč. Zara ma zelo lepe stvari, ampak žal nekvalitetne. Šivi se potrgajo, material se skrči, skratka glede na cenovni razred, je Zara glede na druge firme ki imajo iste cene, zelo nekvalitetna. Zato se izogibam nakupov v Zari, čeprav grem kdaj pa kdaj pogledat kaj majo :)
I laugh at gilded butterflies.
Uporabniški avatar
J.Lo
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 576
Na forumu od: 7. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a J.Lo » 01. Maj. 2007 9:04

Meni osebno je Zara ful fajn trgovina. Si vedno dosti kupim, taka fajn oblačila mi majo, je pa res, da morš malo pogledat pri nekaterih stvareh glede kvalitete. Sem si kupla enkrat eno majčko (nisem bla v trgovini sploh pozorna), ki je mela po zgornjem delu (ramena in del hrbta) prišite kot bleščice, in so mi ob prvem oblačenju doma kr dol začele odpadat in se parat. Enako se mi je zgodilo z eno obleko, ki je te kamenčke mela prišite po dekolteju.
Kar se pa jeansa tiče, pa me ful moti, da ni elastena + da mi niti en njihov model do sedaj ni pasal. Mam iz Zare vse drugo razen jeansa in kozmetike. :)
Lahko imam vse.
Uporabniški avatar
sheep
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 18. 4. 2006
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a sheep » 01. Maj. 2007 9:07

Ja, žal se moram tudi js strinjat s tem, ker so mi obleke v zari res ful lepe ampak zelo nekvalitetne. Večina stvari ki sem jih tam kupila so se kmalu strgale ali razvlekle (ene kavbojke so se strgale v koraku že po 2 tednih :eek: ) Tko da tudi js bolj kot kupujem hodim past oči tja :D
Uporabniški avatar
klarica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 121
Na forumu od: 9. 9. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a klarica » 01. Maj. 2007 9:15

...
Zadnjič spremenil klarica, dne 11. Jun. 2010 11:45, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 01. Maj. 2007 9:55

Jaz mam ful rada Zaro, vedno si najdem kaj lepega tam. :D

Zanimivo, da imate tako slabe izkušnje s hlačami. Jaz mam sicer samo dvoje iz Zare, vendar so oboje super. :) Fajn mi stojijo, se ne parajo ali karkoli... ne vem, meni so dobre.

Glede kvalitete pa .... sem že videla v s.Oliveru in Benettonu dosti bolj nekvalitetne stvari kot v Zari. Do zdaj nimam nobene slabe izkušnje glede kvalitete, vse je še vedno enako kot takrat ko sem kupila.
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
moi T
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1070
Na forumu od: 6. 2. 2007
Kraj: Lj med tednom, med vikendi pa...

Neprebrana objavaNapisal/-a moi T » 01. Maj. 2007 10:09

Jez pa v Zari ne kupim lih ful. Meni se pa cene ne zdijo lih nizke, no odvisno za kaj. Npr. jeans mini krila so tam po 7, 8 tisoč, jez sm si ga pa kupla u Telly Wail za 3 al 4 tisoč.
Tam sm si do zdaj kupla le trenirka hlače- mi niso kul, se vse razvlečejo čim si mal u njih, nazadnje sm si pa kupla rumeno dolgo majčko s kratkimi rokavi in mi je pa ful fajn.
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 01. Maj. 2007 11:12

pulovrje majo ful luštne - letos sm si enga s cofki nabavla, so ga vsiful hvalil; pa jakance pa plašče majo tud dobre, sam kva k mam že itaq preveč tega pa sploh n nosm tolk
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 01. Maj. 2007 13:36

Jst mam pa Zaro rada ... :hearts: Ubistvu mam večino cunjic od tam ... pač se mi nekak zdi, da mi takšne stvari ustrezajo in pašejo :wink: Na splošno so mi ušeč španske ferme ... tut MNG in tko.

Kar se tiče cen se mi zdijo popolnoma sprejemljive ... kar se pa kvalitete tiče pa ... v Londonu sm si kupila majčko od Roxy za 30 funtov, kar je 44 € (več kot 10. tisoč) pa se mi je po prvem pranju tko zmuckala, da sm bla totalno razočarana, nad firmo, k jo drugač naravnost obožujem.

Tko, da kvaliteta je pač relativna ... jst majčk večinoma več kot eno sezono sploh ne nosim, mogoče 2 največ. Tko, da je zame Zara odlična :D
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]