Vasa soba

Vse o domu in okolici, kjer prebivamo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
laram
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 792
Na forumu od: 29. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a laram » 15. Nov. 2004 20:42

hej, hoj!

mene pa zanima, kako imate urejene vase sobe.... ali imate sobo same zase ali si jo morate s kom deliti? urejena? vedno pospravljena? razmetana? in kaj vam najbolje ustreza/ kako se najbolje pocutite v svoji sobi?
opium
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 650
Na forumu od: 19. 10. 2004
Kraj: neutral zone

Neprebrana objavaNapisal/-a opium » 15. Nov. 2004 20:48

js mam ful malo sobico pa cist prevec stvari not... 2 mizi, 2 omari, postla, racunalnik, 2 fuuul vlka zvocnika... pa ful enih plakatou pa kr neki po stenah, pa se bord je na steni direkt na postlo :) ampak recmo da je dokaj pospravljena sobica moja.
Zadnjič spremenil opium, dne 15. Nov. 2004 20:53, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Playgirl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 151
Na forumu od: 3. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Playgirl » 15. Nov. 2004 20:48

Mam svojo sobo. V njen vlada ustvarjalni nered. Več al manj je pospravljena, se pa zgodi tut efekt atomske bombe. :?
Notr mam vsega in še mal....od TV do računalnikov, svojo kosmato igračo, angela varuha in svečke.

V svoji sobi se počutim fantastično in tut moja familija se rada zbira v njej. V moji pojstli je pa itak najbolš. :twisted:
Uporabniški avatar
*melby*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 673
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *melby* » 15. Nov. 2004 20:52

Zdej po tanovem imam 2 sobi, brat se je preselil v spodnji štuk,
midva s fantom sva kupla eno velko omaro in dala v eno sobo omaro in pojstlo, tko da tm spiva :flamingdev: :heiss: (in počneva vse kar paše zraven)
drugo sobo mam pa bl za učit,
pa računalnik je notr (pa tud omare, da ne bo pomote), obe sobe sta mejhne
(zato pa mam 2, ker je bla prej res kriza - mela sem čist mejhno mizo, zdej mam pa ful velko),
dokaj pospravljene. Ubistvu sem taka, da mam kr rada red, ampak je ful odvisn od dneva.
Drugač si pa obe sobi delim s fantom (skupi sva se odločila kako ju bova uredila).

V obeh sobah se super počutim :grinsevil:

:gut: :gut:
Zadnjič spremenil *melby*, dne 15. Nov. 2004 20:54, skupaj popravljeno 1 krat.
nogica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 613
Na forumu od: 25. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a nogica » 15. Nov. 2004 20:54

Men je moja soba full,ampak res full všeč!
:tach: Smo se pred kratkim preselil,tko da sm si lepo zbrala. :zustimm:

Mam mal večjo postlo (to je glavn,k rada spim :D ), mam posebi zame izdelana vrata,posebi zame izdelan vijolčn usnjen stou, stene mam pofarbane na full lepo (svetlo) roza barvo. :megacool:
Nikjer ni nč kičastega, k tega ne maram! :razz: Mam dve police,od tega so na eni samo cosmopolitani :D ,na drugi je pa okvir...pa labele so zravn :D
aja pa na steni mam sliko k sm jo sama nardila-iz majnših slik od manekenke gisele :scherzkeks:

Omara je tut dost velka...miza je v obliki črke L,iz sobe mam na drugi strani vhod v svoj atrij....skratka,doma se počutm full dobr! :)

aja pa vedno mam vse pospravljen...tut vsako jutro pospravim postlo,pa na živce mi gre če kdo kej premika :roll:
Uporabniški avatar
laram
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 792
Na forumu od: 29. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a laram » 15. Nov. 2004 20:57

no, da se sama odgovorim na vprasanje, ki sem ga vam zastavila....
sicer si nacelom delim sobo z bratom, ceprav je on ne uporablja, saj je raje pri mamici in atiju (star je 8let), tako da imam kar oblast nad vso sobo... :)
ni velika, ravno pravsnja, ceprav se vecje sobe ne bi branila......v njej pa sta 2 postelji, 1 pisalna miza, se ena manjsa - bratcova + njegov majhen stolcek, pa moj "pisarniski" - vrtljiv stolec, racunalnik, TV, radio - ki trenutno ne deluje :roll: , 2 vecji omari, 2 policni omari - 1 zgolj za knjige; prava mala knjiznica :), mizica na kateri je TV, gobelin (ati naredil) z labodi, oukvirjena slika iz mojega otrostva, ene par plakatov (Friend's, soncni zahod, love...), se 1 stolec,........
vecinoma krat je pospravljena, se pa zgodi da je kot, ce bi bomba notr padla....v njej se pocutim zeloooooo fajn, le da postelja malo razpada, in se bojim kdaj bom na tleh pristala....ups... :D
Uporabniški avatar
Dalila
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 5. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dalila » 15. Nov. 2004 21:01

Jaz imam precej veliko sobo, ki je načeloma moja ampak si jo včasih prijazno posodim še komu, zaradi souporabe računalnika,ki ima mesto v njej. Drugače pa je urejeno neurejena, pa polna nekih slik in plakatov, elektronike, športne opreme in oh in sploh se mi včasih zdi da je kar preveč nabita. Pa mal bi jo spremenila za popestritev. Drugača se pa v njej dobro počutim. Aja in imam veliko posteljo.
pa pa
Uporabniški avatar
CommandykA
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 3. 11. 2004
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a CommandykA » 15. Nov. 2004 21:15

hum moja soba pa zgeda nekako tako...ni ravno nekaj ful velika je pa dovolj saj je pac samo za mene...razdeljeno mam na dva dela...tsiti del v katerem spim mam pobarvanega na svetlo modro na stropu mam pa rumene zvezdice..tiste ko se svetijo...pohitsvo mam pa v pastelno modri barvi z pastelno rumenim odtenkom. Mizo mam v neke vrste L obliki samo je tak vijugasto nareta..kr nekaj :razz: na mizi mam stolp pa notebook tak da mam dovol prostora za ucenje :D zravn mize mam pa se eno tako stalazo ko mam tv gor...na drugi strani mam pa se 2 vlki vgradni omari...po stenah se najdejo puzzli z motivom tigra...pa en poster se mam tut s tigri...mam pa se tut uokvirjene slike z maturantskega plesa..po polickah se vecinoma najdejo disece svece pa kaktusi :ja: aja pa pozabla sem da se mam kletko za hrciko tut stisano not :)no to bi naj blo to...
Riba plava in rdeca.Bil je bled in bohinj.Srbela ga je peta in sesta.Znal je brat in sestra.
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 15. Nov. 2004 21:48

Moja soba je samo moja, ful velika. Notri pa postelja, ptiček, omare, mizca, kavč, dve mizi-ena za učenje, na drugi je pa kišta, pa velik kaktusov
Caitlin
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 26. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Caitlin » 15. Nov. 2004 22:06

moja soba je ful mejhna in sn mela ful problemov ka sn jo preurejala. notr mam pa mizo, omare, postlo, stol, pa še eno mizo na katero bo v kratkem prišel komp (zdj ga mava z bratom skupi), polno pliškov povsod:D, stene so svetlo modre, nad posteljo mam pa 160x80(tam nekje) plakat ki mi ga je za RD podaru moj lubi. na plakatu je pa moj sanjski avto-HONDA! pač, čist sn nora na hondice :oops: -če so taprave ja!! :D
drgač je pa srednje pospravljena-kokr kdaj!
čakam pa da se brat ustvari družinico in se odseli da dobim njegovo sobo ki je veliko večja! :D :D
težko je muham enodnevnicam, če imajo slab dan!
Uporabniški avatar
@
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 2. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a @ » 15. Nov. 2004 22:17

Caitlin napisal/-a:moj sanjski avto-HONDA!



Se podpišem pod tole!!!! :D :D :D
Uporabniški avatar
Mark
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 942
Na forumu od: 24. 9. 2004
Kraj: Steiermark

Neprebrana objavaNapisal/-a Mark » 15. Nov. 2004 22:27

In kaj je tako posebnega na Hondi?
Uporabniški avatar
CommandykA
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 3. 11. 2004
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a CommandykA » 15. Nov. 2004 22:32

da je honda :D
Riba plava in rdeca.Bil je bled in bohinj.Srbela ga je peta in sesta.Znal je brat in sestra.
Uporabniški avatar
Mark
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 942
Na forumu od: 24. 9. 2004
Kraj: Steiermark

Neprebrana objavaNapisal/-a Mark » 15. Nov. 2004 22:34

Eh.... :?
¤MajC¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 708
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MajC¤ » 15. Nov. 2004 22:38

jz mam tut dve sobi,v eni mam omare pa vlko pojslo tk v temno modrem vse,lunice pa zvezdice pa te zadeve,pa tu je se sobni bajk not pa cez eno steno ogledalo.druga soba pa je belo crna,miza,komp pa to vse kj zravn spda,pa kavc+tv,pa knjige pa to,pa one zadeve visece ko pojejo mam dol z stropa.pa svecke pa tk malo...ne rabim wec.no razn svojo koplanico bi se mela :D

Vrni se na Dom, okolica in bivanje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov