Koliko zapravite mesečno?

Vse o domu in okolici, kjer prebivamo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
angel_girl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 270
Na forumu od: 29. 6. 2006
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a angel_girl » 23. Avg. 2006 7:11

Ker nisem vedela kam naj dam to temo, sem jo dala kar tukaj :) pa bom raje samo eno odpirala, namesto več... (v vsaki temi drugo) ;)

Zanima me koliko mesečno zapravite denarja za:
1. hrana + pijača ter kje največkrat kupujete?
2. obleke in čevlje? Katera je vaša naj trgovina? Kaj od oblek najraje kupujete?
3. modne dodatke? Katera je vaša naj trgovina? Kaj najraje kupujete? Kakšne modne dodatke?
4. kozmetiko? Za katero kozmetiko več porabite dekorativno ali negovalno? Kje največkrat kupujete oz. katera je vaša naj trgovina?
5. žuriranje + alkohol?
6. cigarete (če kadite)?
7. dnevne pijačke (kavo in podobno)? s kom ponavadi hodite na pijačo?
8. bencin al avtobus, tiste katere se vozite z njim?
9. revija? katera ja vaša naj revija? poleg cosmota, ker predvidevam da večina ga prebira :D če ne pa to omenite :)
10. frizerja? kolikokrat mesečno hodite k njemu?
11. morje? (letno)
Uporabniški avatar
nutella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 864
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a nutella » 23. Avg. 2006 8:52

angel_girl napisal/-a:
Zanima me koliko mesečno zapravite denarja za:
Najprej naj povem, da si z lubijam deliva stroške pol/pol in bom zdej zase napisala:

1. hrana + pijača ter kje največkrat kupujete?
20.000/mesec, največkrat grem u špara, tu pa tam v tuša izogibam se predvsem tistih mejhnih trgovin z nabitimi cenami.

2. obleke in čevlje? Katera je vaša naj trgovina? Kaj od oblek najraje kupujete?
Hm, to kupujem bolj kot ne na razprodajah, pa rečmo ene 3000 mesečno, če si kako majčko kupm, najljubša Sariko.

3. modne dodatke? Katera je vaša naj trgovina? Kaj najraje kupujete? Kakšne modne dodatke?
Tut sariko ponavad, rečmo tut 3000 mesečno.

4. kozmetiko? Za katero kozmetiko več porabite dekorativno ali negovalno? Kje največkrat kupujete oz. katera je vaša naj trgovina?
Definitivno negovalno, DM, 5000 na mesec.

5. žuriranje + alkohol?
To pa skoraj nič. Rečmo 3000 na mesec, pa so čiki k jih skadim če grem ven všteti zraven. Torej... Čist mal.

6. cigarete (če kadite)?
Uf, to je pa moj strošek.... rečmo 7000-8000 na mesec :roll: Čist preveč!

7. dnevne pijačke (kavo in podobno)? s kom ponavadi hodite na pijačo?
Ponavadi prjatlce kr h seb domov povabm in jst skuham kavo... Z lupčekam greva ponavad v soboto zjutri... Rečmo 3000/mesec.

8. bencin al avtobus, tiste katere se vozite z njim?
Nimam avta, z busam se pa ne vozim. Pešačm in mal pršparam :lol:

9. revija? katera ja vaša naj revija? poleg cosmota, ker predvidevam da večina ga prebira :D če ne pa to omenite :)
Cosmota sm kupvala včasih, zdej mi je čist predrag za tist kar not piše :roll: . Kupm si Evo, se prav 600 sit/mesec.

10. frizerja? kolikokrat mesečno hodite k njemu?
Enkrat na 2 meseca sm hodila se prav 15000 na vsake 2 mesca. Ampak zdej sm se odločla, da se bom nehala štrihat in da si bom dolge laske pstila in bojo obiski cenejši in redkejši.

11. morje? (letno)
100.000 za na morje, pa 30.000 za novo leto. Neki tazga.

Never pick a fight with an ugly person, they've got nothing to loose.
Uporabniški avatar
PlayLejdi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 296
Na forumu od: 21. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a PlayLejdi » 23. Avg. 2006 9:17

1. hrana + pijača ter kje največkrat kupujete?
Interspar...v bistvu živila kupujeta starša, vendar tudi jaz kaj prispevam...se pravi nekje 10k mesečno.

2. obleke in čevlje? Katera je vaša naj trgovina? Kaj od oblek najraje kupujete?
Obleke...različno...največ newyorker... čevlje...ego, mass... 20k mesečno

3. modne dodatke? Katera je vaša naj trgovina? Kaj najraje kupujete? Kakšne modne dodatke?
verižice, uhane v trgovini accesoriess .. 5k mesečno

4. kozmetiko? Za katero kozmetiko več porabite dekorativno ali negovalno? Kje največkrat kupujete oz. katera je vaša naj trgovina?
kozmetiko kupujem v DMu al pa v Mullerju...kozmetika pa različna, miss sporty, essence, loreal, manhattan... odvisno kaj rabim oz. mi zmanjka...do 10k mesečno

5. žuriranje + alkohol?
uf..žuram pa vsepovsod..odvisno...za to gre največ denarja...kakih 50k ziher.

6. cigarete (če kadite)?
vsak drug dan kupim... mesečno nekje do 10k

7. dnevne pijačke (kavo in podobno)? s kom ponavadi hodite na pijačo?
ponavadi skoraj vsak dan z prijateljcami al pa prijatelji...odvisno če grem po službi na coffee al pa zvečer na drink...zvečerni drinki so dražji...tak da tud tu gre kar precej denarja.

8. bencin al avtobus, tiste katere se vozite z njim?
bencin...20k najmanj mesečno

9. revija? katera ja vaša naj revija? poleg cosmota, ker predvidevam da večina ga prebira :D če ne pa to omenite :)
poleg cosmota, tud gloss al pa elle, pa kakšne trič trač revije... sam pa ful malo kupujem...

10. frizerja? kolikokrat mesečno hodite k njemu?
frizerja obiskujem vsak 2 mesec...

11. morje? (letno)[/quote]
če je sreča - enkrat.
Uporabniški avatar
princesss
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 286
Na forumu od: 18. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a princesss » 23. Avg. 2006 9:20

angel_girl napisal/-a:Zanima me koliko mesečno zapravite denarja za:
1. hrana + pijača ter kje največkrat kupujete?
Za to skrbita starša, ampak večinoma je to Mercator, tud Spar.
2. obleke in čevlje? Katera je vaša naj trgovina? Kaj od oblek najraje kupujete?
Med 20.000 in 40.000. :oops: Najraj kupujem v Intimissimiju - perilo, seveda.
3. modne dodatke? Katera je vaša naj trgovina? Kaj najraje kupujete? Kakšne modne dodatke?
Do 3.000. Accesories, Sportina. Pasove, uhane.
4. kozmetiko? Za katero kozmetiko več porabite dekorativno ali negovalno? Kje največkrat kupujete oz. katera je vaša naj trgovina?
Do 2.000. Za negovalno kozmetiko porabim več. Najraje kupujem v Mullerju al pa u DM.
5. žuriranje + alkohol?
Za alkohol nič, za izlete "ven" pa okol 5.000.
6. cigarete (če kadite)?
Ne kadim.
7. dnevne pijačke (kavo in podobno)? s kom ponavadi hodite na pijačo?
Ene 4.000 pomoje. S prijatelji/cami in osvajalci. :D
8. bencin al avtobus, tiste katere se vozite z njim?
Bencin - za dva tanka na mesec mi gre 18.000 (tut starša prispevata).
9. revija? katera ja vaša naj revija? poleg cosmota, ker predvidevam da večina ga prebira :D če ne pa to omenite :)
Za revije ne porabim nič, Na Cosmota naročena, za ostalo pa očka poskrbi (Eva, Elle, Gloss). :)
10. frizerja? kolikokrat mesečno hodite k njemu?
To ni moj strošek (ma mami čez). Po potrebi.
11. morje? (letno)
Letos ni blo nč z morjem. :cry:
Perhaps we all give the best of our hearts uncritically.. to those who hardly think about us in return. /T. H. White/
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 23. Avg. 2006 9:49

Na mesec je moj prihodek 33k (včasih še kej dodatno kapne od staršev ali lubija) in to gre za Simobilov račun, ki je okol 10k,
ostalo pa za kozmetiko ali kakšno cunjco, kar bo treba zdej razdelit še s stroški za bencin, ampak tega mislim, da več ku en tank na mesec nam porabla.
Pa par jurjev za kavice in kakšen občasen čikec. :D

Internet in moje dodatno zavarovanje plačajo starši z ostalimi položnicami.
Uporabniški avatar
inchy84
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1004
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a inchy84 » 23. Avg. 2006 10:01

angel_girl napisal/-a:Zanima me koliko mesečno zapravite denarja za:
1. hrana + pijača ter kje največkrat kupujete?
Ker živim z starši nimam stroškov z hrano, razn občasno ko greva z lubekom na kako pico in to okoli 3000sit na mesec
2. obleke in čevlje? Katera je vaša naj trgovina? Kaj od oblek najraje kupujete?
Za obleke zdevam pa odisno od meseca se nardi da tut po 60.000 zapravim al pa sam 3000sit. Naj trgovine glih nimam ko vidim da mi je kaj všeč grem pač pogledat v trgovino :wink:
3. modne dodatke? Katera je vaša naj trgovina? Kaj najraje kupujete? Kakšne modne dodatke?
Modnih dodatkov ne uporabljam pretirano
4. kozmetiko? Za katero kozmetiko več porabite dekorativno ali negovalno? Kje največkrat kupujete oz. katera je vaša naj trgovina?
Definitivno negovalno, največkrat kupim v dm, muller, približno okoli 5000sit na mesec
5. žuriranje + alkohol?
Ker niti ne hodim tako zelo pogosto vn - alkohol pa tut zelooooo poredko pijem tut tuki ne zapravim veliko (3000sti na mesec)
6. cigarete (če kadite)?
ne kadim :D
7. dnevne pijačke (kavo in podobno)? s kom ponavadi hodite na pijačo?
Ponavad grem na kako kavico ene 2-3x na teden zapravim okoli 2000 sit
8. bencin al avtobus, tiste katere se vozite z njim?
Za bencin prispevata mami&oči, busa pa ponavadi ne uporabljam tukaj pri nas. Uporabljam ga ednio po lj ko hodim na faks in tut tist mi finanicrata mami&oči :D
9. revija? katera ja vaša naj revija? poleg cosmota, ker predvidevam da večina ga prebira :D če ne pa to omenite :)
Včasih sem cosmota redno kupovala...zdej niti ne, če pa že mi ga pa itak mami prnese
10. frizerja? kolikokrat mesečno hodite k njemu?
Uf premalokrat - enostavno nimam časa in volje še za to. 1-2x na let
11. morje? (letno)
Za morje sta mi vedno do zdej mami&oči dala, tko, da za enkrat še nisem mela stroškov z morjem :D
Somebody save me
I don't care how you do it
Just save, save me
Come on
I've been waiting for you
Uporabniški avatar
Ashlee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 133
Na forumu od: 25. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Ashlee » 23. Avg. 2006 11:16

Zanima me koliko mesečno zapravite denarja za:
1. hrana + pijača ter kje največkrat kupujete?
Niti priblizno se mi ne sanja, koliko porabim na mesec. Ful je odvisno od tega, ali sem dosti doma ali pa sem v LJ. Ko sem v LJ, porabim fuuuul več. Kupujem pa v Sparu ali Mercatorju. Tuša ne maram sploh :D
2. obleke in čevlje? Katera je vaša naj trgovina? Kaj od oblek najraje kupujete?
Obleke je ful relativno, kak mesec ful, kak mesec pa ful malo. Največkrat kupim kaj v Zari al pa Sportini, pa večkrat grem v Italijo. Najraje pa hlače in krila :)
3. modne dodatke? Katera je vaša naj trgovina? Kaj najraje kupujete? Kakšne modne dodatke?
Uhane, uhane, uhane. Kjerkoli :)
4. kozmetiko? Za katero kozmetiko več porabite dekorativno ali negovalno? Kje največkrat kupujete oz. katera je vaša naj trgovina?
Ponavadi v DM-u ali Mullerju. Oboje, negovalno in dekorativno, čeprav zadnje čase za dekorativno mal manj. Sm se mal naveličala...
5. žuriranje + alkohol?
do 10 tisoč na mesec, odvisno od sezone :D
6. cigarete (če kadite)?
ne kadim :cool:
7. dnevne pijačke (kavo in podobno)? s kom ponavadi hodite na pijačo?
Na kavice med faxom vsaj 1x na dan, kar pomeni, da zapravim čist preveč za to. S kom? Z vsemi... prijateljicami, prijatelji, sošolkami, fantom, mamo, sestro, bratom... cel kup :)
8. bencin al avtobus, tiste katere se vozite z njim?
nimam avta, po LJ hodim peš, za žetone nekaj malega
9. revija? katera ja vaša naj revija? poleg cosmota, ker predvidevam da večina ga prebira :D če ne pa to omenite :)
Včasih sem cosmota redno kupovala...zdej niti ne
10. frizerja? kolikokrat mesečno hodite k njemu?
Mesečno? :D dva do trikrat letno. Čeprav bi mogla večkrat... sam vedno pridm nazaj nezadovoljna :?
11. morje? (letno)
letos nič še, ponavadi do 100k
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 23. Avg. 2006 11:24


1. hrana + pijača ter kje največkrat kupujete?
ponavadi mercator, špar, par jurjev na mesec, ker živim s starši
2. obleke in čevlje? Katera je vaša naj trgovina? Kaj od oblek najraje kupujete? uh, vse živo. zara, sportina, orsay, mali butikci, več kot 10.000 na mesec ne
3. modne dodatke? Katera je vaša naj trgovina? Kaj najraje kupujete? Kakšne modne dodatke? zadnje čase skoraj nič, ker imam vsega preveč
4. kozmetiko? Za katero kozmetiko več porabite dekorativno ali negovalno? Kje največkrat kupujete oz. katera je vaša naj trgovina? več za negovalno, ene 5000 na mesec. muller, dm, nama, maxi, kjerkoli
5. žuriranje + alkohol? 5000 recimo, ful malo hodim ven
6. cigarete (če kadite)? 3-4000 na mesec
7. dnevne pijačke (kavo in podobno)? s kom ponavadi hodite na pijačo? več kot par jurjev ne, ker se dosti dobivamo doma
8. bencin al avtobus, tiste katere se vozite z njim? bencin, 9000 na mesec ali manj
9. revija? katera ja vaša naj revija? poleg cosmota, ker predvidevam da večina ga prebira :D če ne pa to omenite :) eva, 600 ali koliko je. včasih kupim še kaj drugega, cosmopolitan, novo, itd. recimo 2000 na mesec
10. frizerja? kolikokrat mesečno hodite k njemu? enkrat na mesec ali mesec in pol, plačam ene 3500
11. morje? (letno) uh, odvisno. recimo ene 60-80000, ali pa manj, če grem na naš vikend
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 23. Avg. 2006 11:50

1. hrana + pijača ter kje največkrat kupujete? Hrano pač največkrat kupuje mami in sicer v Merkatorju, jst si kupujem sproti, če kej rabim al pa če jem zuni. Na mesec tm od 5.000-10.000 sit
2. obleke in čevlje? Katera je vaša naj trgovina? Kaj od oblek najraje kupujete? To sploh več ne kalkuliram kok zapravim :D , ker bi me kap zadela, ampak očitno preveč in res še enkrat preveč. Drugač pa definitivno Zara. :hearts: Kaj od oblek najraje kupujem ... vse, ni da ni! :wink:
3. modne dodatke? Katera je vaša naj trgovina? Kaj najraje kupujete? Kakšne modne dodatke? Joj tut za to zapravim čist preveč, jst tega sploh ne seštevam, ampak tut pomoje tm od 5.000-10.000 ... včash manj, včasih več ...
4. kozmetiko? Za katero kozmetiko več porabite dekorativno ali negovalno? Kje največkrat kupujete oz. katera je vaša naj trgovina? Kozmetiko mi na srečo kupuje mami, tko da ...
5. žuriranje + alkohol? Do 10.000 sit na mesec, če štejem še taksi, da pridem domov in bus zdej čez poletje in tko ...
6. cigarete (če kadite)? nič, ker ne kadim
7. dnevne pijačke (kavo in podobno)? s kom ponavadi hodite na pijačo? amm od 5.000-10.000, ubistvu sploh ne vem kok zapravim, jst sploh nč ne seštevam, ker bi mi pol blo slabo ... :D S kom hodim na pijačke? am z miljontimi različnimi ljudmi ... :wink:
8. bencin al avtobus, tiste katere se vozite z njim? Čez leto, dam za karto za bus mal čez 18.000, čez poletje pa še več, k je drag bus ko svina ... :?
9. revija? katera ja vaša naj revija? poleg cosmota, ker predvidevam da večina ga prebira :D če ne pa to omenite :) amm včasih kupim kkšno Novo, Obraze ... do 1.000 sit
10. frizerja? kolikokrat mesečno hodite k njemu? Mesečno amm?? Jst grem enkrat na ne vem kok časa ... :D Zapravim pa do 5.000, ko pač grem :wink:
11. morje? (letno) Če grem s starši nič, ko sm bla pa nazadnje sama, sm pa zapravla 1000€
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 23. Avg. 2006 12:04

1. hrana + pijača ter kje največkrat kupujete?
Mercator...ne vem koliko zapravim...tam 10 kosov, ko grem v trgovino
2. obleke in čevlje? Katera je vaša naj trgovina? Kaj od oblek najraje kupujete?
Sportina,pa kakšne priložnostne trgovine...kupim tisto, kar mi pade v oči, kar mi je všeč.Ampak če je poceni ne kupim...saj vem, da sem smešen...ampak se počutim potem cenenega :oops:
3. modne dodatke? Katera je vaša naj trgovina? Kaj najraje kupujete? Kakšne modne dodatke?
Modnih dodatkov ne nosim
4. kozmetiko? Za katero kozmetiko več porabite dekorativno ali negovalno? Kje največkrat kupujete oz. katera je vaša naj trgovina?
Sem moški tako, da uporabljam negovalno kozmetiko...mama dela v kozmetični stroki, tako da pri njej kupujem večinoma
5. žuriranje + alkohol?
Če nimam 10 jurjev v žepu ali več...ne upam sploh ven, ker se bojim, da mi ne bi vmes zmanjkalo dnarja
6. cigarete (če kadite)?
Davidoff,marlboro,west...odvisno od filinga in katere čike prodajajo tam kjer se nahajam
7. dnevne pijačke (kavo in podobno)? s kom ponavadi hodite na pijačo?
Phuu...grem tja kjer mi zapaše v tistem trenutku...nisem ravno stalna stranka določenega lokala...rad spoznavam nove destinacije...kar pogosto visim po pijačkah...
8. bencin al avtobus, tiste katere se vozite z njim?
Jaz se peljem z busom ali pa taxijem...
9. revija? katera ja vaša naj revija? poleg cosmota, ker predvidevam da večina ga prebira :D če ne pa to omenite :)
Ne prebiram revij...se mi samo nabira potem navlaka doma....v lokalu jih prelistam...sploh pa je na netu ogromno dobrih strani in člankov za prebrati
10. frizerja? kolikokrat mesečno hodite k njemu?
Tam na mesec in pol grem k frizerju(moški frizer je cenejši kot vaš :P )
11. morje? (letno)
Phuu...odvisno...letos sem bil samo 6 dni vse skupaj na morju...od tega zapravil preko 100 tisoč od uča...bedno saj vem...samo vikend paketi so ,kar draga varijanta
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 23. Avg. 2006 12:18

...
Zadnjič spremenil sončk, dne 04. Avg. 2009 16:27, skupaj popravljeno 1 krat.
norolescentka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 504
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a norolescentka » 23. Avg. 2006 12:35

1. hrana + pijača ter kje največkrat kupujete?odvisno. če sem doma skor nč, v ljubljani do 25000 sit na mesec. tam kupujem v merkatorju, doma pa v tušu ali šparu.

2. obleke in čevlje? Katera je vaša naj trgovina? Kaj od oblek najraje kupujete?čevlje si kupim ene na sezono(zimske, poletne...). Od oblek največ kupujem majčke pa spodnje perilo, za oblačila zapravim odvisno, največkrat okoli 10 000 na mesec.

3. modne dodatke? Katera je vaša naj trgovina? Kaj najraje kupujete? Kakšne modne dodatke?Nakit-uhane. Naj trgovine nimam, kjer mi je všeč kupim.

4. kozmetiko? Za katero kozmetiko več porabite dekorativno ali negovalno?od 5000 naprej odvisno. Kje največkrat kupujete oz. katera je vaša naj trgovina?Negovalno. Muller, dm.

5. žuriranje + alkohol?5000 na mesec

6. cigarete (če kadite)? kaj pa vem. 1500 na teden je 6000 na mesec

7. dnevne pijačke (kavo in podobno)? s kom ponavadi hodite na pijačo?hm, do 1000 na dan, ampak ne vsak dan. S prijatelji ali fantom.

8. bencin al avtobus, tiste katere se vozite z njim?5000-10000 za bencin, za avtobus v lj pa mesečna karta. Pa vlak s popustom 2x na teden med šolo-ena smer 900 sit

9. revija? katera ja vaša naj revija? poleg cosmota, ker predvidevam da večina ga prebira :D če ne pa to omenite :)zelo redko. skoraj nikoli

10. frizerja? kolikokrat mesečno hodite k njemu?1x na dva meseca po 5000 sit striženje in obloga

11. morje? (letno)
ne morem si privoščit morja. mogoče naslednje leto.
življenje je treba uživat! ne veš, kaj te čaka za naslednjim vogalom...
Uporabniški avatar
*pupika*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1130
Na forumu od: 14. 9. 2005
Kraj: 3milimetre v zraku

Neprebrana objavaNapisal/-a *pupika* » 23. Avg. 2006 12:50

1. hrana + pijača ter kje največkrat kupujete? pa kaj vem.. mam privilegij, da še stanujem doma in mi doma kupujejo te stvari.. če pa sem v Mbju, največ 5000-8000 mesečno

2. obleke in čevlje? Katera je vaša naj trgovina? Kaj od oblek najraje kupujete?pa niti nevem... kupujem navadno na razprodajah ali ko mi kej pa de v oči.... včasih dva meseca nič, včasih pa na mesec tudi 30.000.... najraje kupujem v Zari ali H&Mju....

3. modne dodatke? Katera je vaša naj trgovina? Kaj najraje kupujete? Kakšne modne dodatke? to pa je čist odvisno kje mi je kaj všeč...

4. kozmetiko? Za katero kozmetiko več porabite dekorativno ali negovalno? Kje največkrat kupujete oz. katera je vaša naj trgovina? definitivno je to negovalna! Najraje pa kupujem v Muellerju(čist nora sem na to štacuno) al pa v Dmju...

5. žuriranje + alkohol? Am... ja.... do 10.000 mesečno

6. cigarete (če kadite)? kadim... torej... preveč.. joj, kr neupam si napisat, kr bom pol vidla kolk denarja supustim v zrak :roll: škatla na dan, pa če je škatla 500-pa je več, je to 500x30= 15.000 ... :cry:

7. dnevne pijačke (kavo in podobno)? s kom ponavadi hodite na pijačo? pa to največ 5000 na mesec

8. bencin al avtobus, tiste katere se vozite z njim?doma mi tankajo, drugače mam pa po Mbju kolo in se vozim ZASTONJ

9. revija? katera ja vaša naj revija? poleg cosmota, ker predvidevam da večina ga prebira :D če ne pa to omenite :) pa nevem... mogoče Elle...

10. frizerja? kolikokrat mesečno hodite k njemu? k frizerju hodim 1x na 2 meseca... po potrebi... plačam pa okrog 5.000....

11. morje? (letno) hm... do 150.000 sit...





jao, zdej me pa glava boli, ko vidim kolk zapravim.... :eek:
My dreams are my reality...
Uporabniški avatar
buffy-ann
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 703
Na forumu od: 4. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a buffy-ann » 23. Avg. 2006 13:28

1. hrana + pijača ter kje največkrat kupujete?

Jem na bone, tak da... Drugače pa živim pri starših tak da oni to delajo. Hodijo pa v Mercator.

2. obleke in čevlje? Katera je vaša naj trgovina? Kaj od oblek najraje kupujete?

Vse oz. večino kupujem v H&M, ki je tud moja naj trgovina. Če vlje pa različno. okoli 10 k, pa ne vsak mesec tolko.

3. modne dodatke? Katera je vaša naj trgovina? Kaj najraje kupujete? Kakšne modne dodatke?

Tudi modne dodatke v H&M, ali pa v Limiju. Okoli 3k na mesec, sam ni mus da vsak mesec.

4. kozmetiko? Za katero kozmetiko več porabite dekorativno ali negovalno? Kje največkrat kupujete oz. katera je vaša naj trgovina?

Največ kupujem v Dm, ali pa pnaročim prek Oriflama. Na mesec okoli 7k.

5. žuriranje + alkohol? Odvisno...

6. cigarete (če kadite)? Ne kadim

7. dnevne pijačke (kavo in podobno)? s kom ponavadi hodite na pijačo?

Ponavadi hodim s fantom ali kolegicami. Okoli 3-4k na mesec.

8. bencin al avtobus, tiste katere se vozite z njim?
/

9. revija? katera ja vaša naj revija? poleg cosmota, ker predvidevam da večina ga prebira če ne pa to omenite

Kupujem sam Cosmo, občasno kaj druga.

10. frizerja? kolikokrat mesečno hodite k njemu?

Enkrat na dva meseca, včasih prej, odvisno od potrebe.:) Dam pa okol 4 ali 5k.

11. morje? (letno)

Okoli 100.000.
Uporabniški avatar
amyZ
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 31. 3. 2005
Kraj: trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a amyZ » 23. Avg. 2006 13:31

1. hrana + pijača ter kje največkrat kupujete?
če sm domabore malo, drgač pa tko no, odvisn, ne morm rečt neke številke. kupujm pa v Spar al pa tlele zravn stanovanja k mam Tus za osnovne potrebe.
2. obleke in čevlje? Katera je vaša naj trgovina? Kaj od oblek najraje kupujete?
bolj malo, tko povprečno bi lahk rekla tm okol 3-4jurje na mesc,sam učas pa pride mesc ko si nč ne kupm. nerada zapravlam za stvari če jih ne rabim. hodm pa v različne trgovine, take bl pocen :oops: . najraj pa kupujm poletne majčke.
3. modne dodatke? Katera je vaša naj trgovina? Kaj najraje kupujete? Kakšne modne dodatke?
tega pa res nimam velik, več teh dodatkov tko dobim za darilo, drgač pa učas če si kej kupm dam recimo jurja al pa dva največ.
4. kozmetiko? Za katero kozmetiko več porabite dekorativno ali negovalno? Kje največkrat kupujete oz. katera je vaša naj trgovina?
največ jemljem pr oriflame, drgač pa tud v dm pa tušovo drogerijo. več porabim da negovalno kozmetiko, milo, šampon, barva za lase pa to. tm recimo okol 2-3jurjčke na mesc
5. žuriranje + alkohol?
ne veliko, če grem žurat vn enkrat do dvakrat na mesc, torej tm 2jurja
6. cigarete (če kadite)?
ne kadim
7. dnevne pijačke (kavo in podobno)? s kom ponavadi hodite na pijačo?
hodm s frendi pa s tipom. recimo tud tam ene 3 jurje,učas več
8. bencin al avtobus, tiste katere se vozite z njim?
4000sit za emsečno po LJ, pa vlak me pride tm ene 6 jurju na mesc.
9. revija? katera ja vaša naj revija? poleg cosmota, ker predvidevam da večina ga prebira če ne pa to omenite
sam cosmo, sem se omejila
10. frizerja? kolikokrat mesečno hodite k njemu?
mesečno? jz hodm k frizerju 2x na let, barva me večinoma mami doma, dam pa takrat 7jurju. če štejemo vsak drugi mesec še barva 2000sit.
11. morje? (letno)
odkar si ga morm sama financirat še nism bla, razn na kampiranju, to pa pride tm 20jurju vse skupi recimo.

sm bolj varčna no, glede na to da si take stvari sama finnaciram, vsaj v večini.
Vedno delaj za življenje in ne dopusti da bi živel za delo!!!

http://amadeaz.blogspot.com/

Vrni se na Dom, okolica in bivanje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov