poslikava sten/vzorci za stene [ZT]

Vse o domu in okolici, kjer prebivamo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

¤MajC¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 708
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MajC¤ » 27. Avg. 2005 8:55

STvar je taka da sem si prernovirala vse...in mam v splanici samo posteljo.nic elektrike ,razen luci :D nic zaves....skratka minimalisticno tk kot mi paše in nic kičasto. zdaj bi pa si rada dala poslikat steno. mi je pokazala ena svoj book s slikami, ko slika stene in res wauuuu kaj wse dela. sam jz bi rada neke bol svojega ne slikice...oz we, da hocem, nocem nic barvnega v bistvu tut kako tatu al pa kj v tem smislu...zdaj pa ne wem kaj naj zberem...gldeam po netu pa mi nic ne klenkne. rada bi mela nad posteljo al pa nasproti da lih gledas. prava slika lahko ful dobro zgleda... napacna pa lahk nardi neke kic kot ga majo austrici po stenah ...srnici in lisicke pa seweda vrcke piva :roll:
skratka ma kera kako idejo? :)
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 27. Avg. 2005 9:12

Kaj pa puzzle, pa jih potem daš v okvir in na steno?

Drugače pa takrat, ko ti je dolgčas vzemi list pa svinčnik v roke, pa mogoće boš kaj "narisala" kar bi ti znalo biti ql in potem samo povečano verzijo narediš za steno....
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 27. Avg. 2005 12:48

a ti grafitarja gor pošlemo ;) ?
Uporabniški avatar
matea
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 82
Na forumu od: 12. 9. 2004
Kraj: PrImOrSkA

Neprebrana objavaNapisal/-a matea » 27. Avg. 2005 20:28

mene je ravno tko primlo pred časom da si poslikam kako steno. pa sem šla kar po domišliji... tko bol abstraktno, men se zdi zlo lepo. sem tla tudi jaz rečt frendu kr ful tko lpo slika če bi mi prišel kaj narisat, sam pol sem raj sama :cool:
sam svoj mojster :P
Uporabniški avatar
Ledenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 21. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Ledenka » 28. Avg. 2005 0:58

Tudi mene je prijelo, da bi si poslikala stene vsaj s kakšnim abstraktnim vzorcem.
Že nekaj let sem bila nora na popolno belino, tako da imam celo sobo belo: bele stene, belo pohištvo... Stene poživljajo le slike, ki sem sama narisala. Sedaj pa sem se naveličala in hočem malček spremenit in poživet sobo.

Nevem še točno kaj bom naredila, a v mislih imam nekaj s kakšno živo, pozitivno barvo, npr. živo rumeno ali roza. Na misel mi je prišlo tudi, da bi narisala stilizirane sončnice na dveh stenah v kotu pri postelji.
Don't worry, be happy!!!
¤MajC¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 708
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MajC¤ » 29. Avg. 2005 9:27

hja...zaj mam dva na izbiro...bom vidla kaj bo :) spoh ni drago to neke extrA :)
bomo vidli...sej bom koncno stvar poslikala( kakrkoli bo pač izpadlo pa pokazala :D )
birikina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 119
Na forumu od: 6. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a birikina » 30. Avg. 2005 17:56

če nočeš kiča......si dej na steno narisat kitajsko črko.....z enim pomenom, ki ga boš vedla lahko samo ti :roll: tko bol na veliko pa je
[ razmišljaj o velikih rečeh, uživaj pa v drobnih zadovoljstvih ]
Uporabniški avatar
x_nika_x
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 167
Na forumu od: 20. 5. 2005
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a x_nika_x » 30. Avg. 2005 18:31

puzzlov mam pa jst dost po celi sobi....se hitr navelicas....no saj jst sn se :?
curlly
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: ..in the sky..

Neprebrana objavaNapisal/-a curlly » 18. Mar. 2006 15:06

jat mam tud problem!! :( kmal si bom na novo prepleskala sobo v svetlo vijolično..vse lepo in prov, samo, jst ne bi rada da bi mela vse stene samo vijolčne..rada bi neke vzorce pa ne najdem na netu nobenih slikc npr. kakšni vzorci obstajajo..najraj bi neke angelčke k so mi fuuul lepi al pa metuljčke..

če ma kera kšne slike s temi šablonami al pa karkol, bi LEPO prosila če mi jih da kle gor oz. link PROSIIIM :)

papa:*
curlly
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: ..in the sky..

Neprebrana objavaNapisal/-a curlly » 18. Mar. 2006 15:11

____________________ZDRUŽENO_________________

Živjo!

mam en problemček, pa mislim, da te teme še nisem kle gor zasledila, tud v iskalniku ne..
zanima me če katera ve, kje se da nabavit vzorce oz. šablone za stene v sobi??? v katerih trgovinah konkretno v območju lj..?oz. če mate kšne linke s slikami pobarvanih sten pa da so gor kšni lepi vzorci itd..
namreč kmal si bom prebarvala stene v sobi in zdej na veliko razmišljam o vsem tem pa ne vem kam se obrnit za pomoč..

upam in prosim da mi pomagate! :)

papa:*

curlly
Uporabniški avatar
sweet_kitty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 485
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sweet_kitty » 18. Mar. 2006 15:16

Prometej?
Ni moj trip v svetu sanj-
Moj trip je lajf!
Uporabniški avatar
tjashika_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 18. 11. 2005
Kraj: celje

Neprebrana objavaNapisal/-a tjashika_ » 18. Mar. 2006 15:37

sweet_kitty napisal/-a:Prometej?


ja u prometeja pejt pogledat,tam znaš kej najdit...
¤Hi.EaT Me *=)¤
Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 18. Mar. 2006 15:37

Js sm si pa srčka na steni "narisala" (ko sem rozila :D sobo sem mal temnejš zmešala na konc in si srčka nrdila pa moj ime napisala) in prov lepo mal sobo popestri...
Če nisi del rešitve, si del problema.
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 18. Mar. 2006 16:38

Levček Hala A, BTC, klet, Leonardo City park, Antz (Čopova ulica), Prometej (Mala ulica)
Uporabniški avatar
leychy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 8. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a leychy » 18. Mar. 2006 17:52

kkšn mesec nazaj sm bla tud jz vsa navdušena nad tem d si bom mal pobarvala stene v sobi, barvo sem kupila v OBI-ju barvu je pa potem malar :D nekak nism upala sama barvat,k bi zih kej zajebala :D drgač sm pa kupla tako modro barvo,k še neki zravn pol primešaš in pol k barvaš,morš tko neenakomern barvat :wink: drgač maš pa v OBI-ju ful teh različnih mačkov (sej ko se strokovno napiše blage) :D tko da si pejt mal pogledat :wink:

Vrni se na Dom, okolica in bivanje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov