Nepremičninska agencija

Vse o domu in okolici, kjer prebivamo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

klavdija021
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 18. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a klavdija021 » 18. Feb. 2012 22:22

A pozna katera kakšno nepremičninsko agencijo, ki je zaupanja vredna? Namreč rada bi prodali stanovanje preko agencije, in iščemo tako ki bo res pošteno in dobro opravila svoje delo? Če poznate kakšno, imate izkušnje?
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 19. Feb. 2012 7:27

Vsaka ti vzame minimum 2% (+2% kupcu ali vse 4% tebi) in večina ima v pogodbi, da brez njih potem X mesecev NE moreš prodat nepremičnine.
Večina zaposlenih v teh agencijah je lowlife bebcov, ki so neprimerni za prodajanje raznih HerbaLifeov ipd zadev tako, da veš na kakem nivoju je cela zadeva.
Ko sva mi2 kupovala stanovanje sva naletela mogoče na eno normalno agentko... ampak so hotel 4% od kupca (poleg cene v oglasu) pa sva rekla HVALA LEPA.

Napiši oglas, ga prilepi na www.nepremicnine.net, salomonca ipd.. napiši email/cifro in se zmeniš kdaj imaš čas - ONI so kupci in se ponavadi prilagajajo (vsaj mi2 sva se, ker se nama je mudilo) :D

Razen, če REEEEEEEEEEEEES noben pri vas nima časa - potem pa ti na žalost ne znam odgovorit - kot rečeno - mene so VSE agencije razočarale ;)
Uporabniški avatar
rat
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 21. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a rat » 21. Feb. 2012 12:50

Po moje se agencijsko tud ne splača prodajat. Ni neke računice. Eno je, če bi moral človek vsak dan sprejemat oglede, ampak v resnici prideta mogoče dva kupca na mesec ... No, okej to je tud od nepremičnine odvisno, ampak ko smo mi prodajali, nam je blo pol ful žal, da smo sklenili pogodbo z agencijo. Tako kot pravi Brandibelle, potem določen čas ne smeš sam prodajat. Agencija itak naredi isto, kot bi ti - da oglas, se oglasi na telefon in pove, kdaj lahko folk pride na ogled. Poleg tega, da so eni agenti tak neverjetno nemotivirani, da naredijo več škode kot koristi.

Vrni se na Dom, okolica in bivanje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov