Kje živite?

Vse o domu in okolici, kjer prebivamo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
shiva*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 311
Na forumu od: 20. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a shiva* » 15. Mar. 2008 15:48

V hiši, na kmetiji, v mestu, v bloku, na vasi, z starši in starimi starši, sami...itd.?

Jaz živim z starši v majhni hiši na vasi. Ampak komaj čakam da se lahko odselim, si opremim manjše stanovanje bolj v mestu. :)
I walk these roads with grace
And I'll wave with you behind me
With a new smile on my face
Cause I'm walking in new shoes now
I got a new song to sing!
Uporabniški avatar
*sanja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 617
Na forumu od: 2. 1. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *sanja* » 15. Mar. 2008 15:53

Js živim v kr precej veliki hiši v vasi z okol 500 prebivalci, prbližn 30km od Ljubljane. Živim s starši in dvema mlajšima sestrama.

Drgač mi je pa v naši vasi čist lepo, sam mal več bi se lahko dogajal tle okol ns, da ne bomo mogl res začet u Lj hodit. :x
Uporabniški avatar
*ka!a*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 621
Na forumu od: 16. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *ka!a* » 15. Mar. 2008 16:17

Živim v bloku s starši. Imamo ravno prav veliko stanovanje in moja soba mi je zelo zelo všeč-je ne bi menjala! Okoli bloka je še nekaj travnatih površin in tudi gozd je čisto blizu, tako da se lahko mirno sprehajaš, in nismo prav v centru mesta. Skratka lepo mi je.
Uporabniški avatar
~Papillon~
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 370
Na forumu od: 27. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ~Papillon~ » 15. Mar. 2008 16:19

Jst tud živim v ogromni hiši za moje pojme.. V njej prebivamo štirje (jaz, starši in mlajša sestra), pa je 2 much placa za vse nas.. Anyway.. naša hiška stoj na podeželju ob glavni cesti in je ful fino, k je okrog narava, sicer pa mamo tudi stike s civilizacijo :)

Sicer si pa želim, da bi v času študija (drugo leto) lahko stanovala v Lj, da se mi ne bi blo treba tok daleč furat :?
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 15. Mar. 2008 16:25

:)
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 07. Dec. 2010 22:39, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
mgerdevi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 144
Na forumu od: 11. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a mgerdevi » 15. Mar. 2008 16:31

js živim v srednji hiši (4 člani familje) v vasi ki ma okuli 40 prebivalcu hehe....pa j prow fajn ku ni nč prometa pa še dosti prostora za rekreacijo hehe....šola pa je v mestku tku da ne pogrešam mesta....
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 15. Mar. 2008 16:32

V trinadstropni hiši skupaj s starši in sestro, pa tudi moj fant je večinoma pri nas :wink: .
Doma smo v vasi s cca. 200 prebivalci, v okolici manjšega kraja na severnoprimorskem.
Prvih 7 let svojega življenja smo živeli še v svojem stanovanju v hiši starih staršev, potem smo se preselili v našo novo hišo.

Kot zgleda, bom ostala na pragu doma, hehe :D , ker bova z mojim :hearts: na sosednji parceli (naša, nakup ne bo potreben) postavila manjšo montažno hiško.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 15. Mar. 2008 16:52

Živim v veliki hiši v naselju, ki je 5 min oddaljeno od večjega mesta (po avtocesti). Imam tudi starejšo sestro, ki še živi doma. Hiša je velika, ker je poleg "stare" hiše (zdaj več ni stara, ker je že nekaj časa prenovljena v celoti, ampak še vedno pravimo stara, ker imamo dve hiši, ampak združeni) še prizidek - nova hiša. Hiše ne bi menjala za nič na svetu, ne za blok ne za drugo hišo, ker sem (smo) zadovoljni z njo. Edina slaba lastnost tega je, da je treba na vsake toliko ogromno pospraviti, brisati prah itd., saj je hiša res prostorna. Iz tega razloga bom tudi ostala doma, ko bom starejša in mi torej ne bo treba vlagati v hišo, saj je že vsa urejena, edino za dober avto, potovanja itd. bom služila.
Uporabniški avatar
moi T
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1070
Na forumu od: 6. 2. 2007
Kraj: Lj med tednom, med vikendi pa...

Neprebrana objavaNapisal/-a moi T » 15. Mar. 2008 17:25

Živim v bloku v enem kraju :D, s starši in bratom. Blok ima sam 6 stanovanj, naseljena so pa sam 3. Nasploh smo kot v hiši, saj se sosedov hmal ne opazi, za blokom je tudi vrt, ki ga pa nima kdo obdelat :lach:. Drgač mi je učeš lokacija, saj grem lahko povsod peš.
Drugače pa je moj drugi dom v Ljubljani v študentskem domu in mi je tudi zelo ušeč.
Just dance and everything it´s gonna be ok!
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 15. Mar. 2008 17:52

Živim v bloku, v naselju, 3km stran od Škofje Loke.. Mi je prov fajn, ker je v Loki nekaj dobrih lokalov in ni daleč, sicer sem pa tako ali tako vedno s kranjčani, kar pa tudi ni problem, saj je Kranj le 10 km stran.
Živim pa z mami in kužkom Donom.. Imam majhno sobo, ki pa mi čisto odgovarja :cool:
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
mimikad
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 189
Na forumu od: 17. 9. 2006
Kraj: bregovi Kolpe

Neprebrana objavaNapisal/-a mimikad » 15. Mar. 2008 18:44

Živim v veliki hiši z mamo, atetom pa bratom v vasi, kjer je približno 400 prebivalcev. Super mi je, ker jih večino poznam, obenem pa smo dokaj narazen, da sosede ne gledajo kaj kdo dela.
Sicer pa mam do malo večjega mesta 5 km.

Meni je super tukaj in bi kar ostala tu, samo se moj ne strinja. (Problem je, če je premalo hiš in če jih je preveč. Če bi imeli 1 bi bila odločitev veliko lažja.)
/\/\4t3j
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 397
Na forumu od: 2. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a /\/\4t3j » 15. Mar. 2008 19:15

Živim v svoji hiši v predmestju. :wink:
Uporabniški avatar
Kala*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 77
Na forumu od: 26. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kala* » 15. Mar. 2008 20:44

Živim v hiši z bratom in starši ter starimi starši (not gud), v vasi z pribl. 500 prebivalci. Mi je še kar všeč, a kaj ko vse tehnične novosti k nam pridejo 20 let pozneje :) Sicer bi pa rajši živela v kakšni večji vasi, kjer se ljudje ne vtikajo ravno v vsako stvar ki jo narediš. :evil:
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 15. Mar. 2008 20:45

Živim ob lublanci, na prvotno mirni (in prijetni) lokaciji (kera je zgubla svojo lepoto z drvarncami od golfou in ostalimi razjahanimi smrdlivimi podrtijami, iz kerih odmevajo južne domače aka obratovanjem haloooo pic in ostalga sranja en štuk niži), u prvem štuku hiše, k je obenem zlo prostorna mansarda, skupi z mami+atijem in dvema "bratoma" (en veliki švicar, drugi bežigrajski zmešanc :D ). Mamo 50 kvadratou terase, k se u poletnem času razraste u pravi mali botanični vrt (mojedva veselo špilata vrtnarja), kjer Aloha odpre private beach resort in se namaka u bazenu, sonč in srka koktejle :P , ki je dom enga izmed "bratou" in ma pogled na lublanco in pojoče barčice, k spomlad pa polet veselo plujejo gor in dol. Stanvajne je itak nadstandardno estetsko dovršeno :D , vedno urejeno, mešanica stilskega in sodobnega pohištva, sam moje kraljestvo rahlo "kvari" celotno podobo.

Če mam js kej besede, bom tle kraljevala še lep cajt, kr mi je enostauno preveč lepo, da bi šla na slabš :wink: .
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 15. Mar. 2008 20:56

Živim v majhnem mestu (po novem naj biv eljalo za mesto), v dokaj veliki hiši (plac ostaja) s starimi + sestro, k samo čez vikend doma (študira v lj)
V prihodnosti se pa vidim v LJ :D
Everything is okay in the end.. If it's not okay then it's not the end.

Vrni se na Dom, okolica in bivanje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov