Noč čarovnic

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
nutella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 864
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a nutella » 27. Okt. 2006 20:33

Helou!

Boste za noč čarovnic počele kej posebnega, al bo to za vas čist en navadn večer? Mi2 z mojim bova doma mal žurkice nardila, mal buč okrasila in to...

Pa ve?
Never pick a fight with an ugly person, they've got nothing to loose.
Uporabniški avatar
*slatka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 713
Na forumu od: 25. 1. 2006
Kraj: v pravljici*

Neprebrana objavaNapisal/-a *slatka* » 27. Okt. 2006 20:34

jst nikol tega ne praznujem, da bi šla zdej na kakšno žurko al pa kej... sicer doma naredimo bučo, to je pa tut vse. sicer mi je ta noč čarovnic kar nekaj :)
Biti pripravljen, je veliko,
znati čakati, je še več,
toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 27. Okt. 2006 20:37

ma kaka noč čarovnic?
to je zame največji idoitizem na tem svetu ... bedarija, totaln amerikanizem ...
jst ne praznujem noči čarovnic :stupid: .. posebi se pa ne veselim praznika pred dnevom mrtvih ... mal spoštovanja :roll:
Uporabniški avatar
nutella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 864
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a nutella » 27. Okt. 2006 20:42

Joj bejbi kolk kritiziramo :D
Men je pač to samo en dan, k pač tiste buče opremlam (v tem neznansko uživam), pa svečke, pa pumpkin pie, pa mal kuhanga vinčka, mal se bomo s frendi dobil, k bojo za praznike doma...
na dan mrtvih bom šla pa tut jst na pokopališče, čeprav se bom prejšnji dan lepo imela... In ko smo že pri dnevu mrtvih, je pa to men bolano! Mrtvih se lahko spomnimo vak dan, jim mogoče prižgemo svečko, gremo na pokopališče... Da bi se na 1. november zdej neki posebno spominjala tistih, ki sem jih mela rada, pa jih ni več, pa sploh ne. Kvečjemu na kak drugi dan, datum, ki smo ga pred leti preživeli skupaj in nam je blo lepo... Tko da, vsak po svoje, ne?
Never pick a fight with an ugly person, they've got nothing to loose.
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 27. Okt. 2006 20:43

Ja jaz pa mislim, da je fino če je noč čarovnic...čeprav imamo svoj pust ampak vseeno tukaj so bolj popularne čarovnice...
Men je lepo pogledat te buče in vse to zraven kar spada...

Jaz bom šla malo ven v Lj s kolegico in bom pa narisala pajke po obrazu...Tako da nau še katera podobna :twisted: :evil:

Jah za prvi november pa jaz mislim tako, da žalujemo za bliž
njimi osebami lahko čez celo leto...men se neumno zdi, da čez celo leto nekateri komaj prižgejo kako svečko za prvi november jih je pa na tisoče...pa ko sm za prvi november na pokopališču se tam nekatere ženske grejo pravo modno revijo in kdo bo imel večjo ikebano :roll:
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
*tenisačica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 591
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Celje(na žalost)

Neprebrana objavaNapisal/-a *tenisačica* » 27. Okt. 2006 21:04

Jst bom zdej že ta drugič noč čarovnic prežvela v Kaprunu in če bo kak party, itak da bom šla, ampak drgač ga pa ne praznujem kej ekstra.
“The only gossip I'm interested in is things from the Weekly World News - 'Woman's bra bursts, 11 injured'. That kind of thing.” ~ Johnny Depp
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 27. Okt. 2006 21:32

bejbika napisal/-a:ma kaka noč čarovnic?
to je zame največji idoitizem na tem svetu ... bedarija, totaln amerikanizem ...
jst ne praznujem noči čarovnic :stupid: .. posebi se pa ne veselim praznika pred dnevom mrtvih ... mal spoštovanja :roll:


strinjam....ne morš žurat, drug da pa jokat na grobovih :? sicer pa men tud ne leži amerikanski praznik...pre tega v sloveniji sploh poznal niso...to je zdej par let aktualno...kr neki :eek: a ni dost pust za take zadeve....dej naj se en sprehodi našemljen po centru...pomoje bodo polje klical naj ga pridejo iskat, ker bodo mnenja da se mu ej zmešal...vsaj jst bi bla :roll: edin kar mi ej uredu tlele, so bučke pa svečke notr...sam nikol nikjer ne najdem buč za ukrast, tko da tud tega ne delam...mi ej pa fajn vidt....ampak sam praznik..bljah...kr neki no....
Uporabniški avatar
muffin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 773
Na forumu od: 25. 7. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a muffin » 27. Okt. 2006 22:23

Js morm pa letos s familijo na turo po sloveniji :roll: kr gremo na grobove skor zmer en dan prej, k je mn gužve...kok se mi ne da...
FemmeFatal
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 651
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a FemmeFatal » 27. Okt. 2006 22:45

*purple bitch* napisal/-a:sicer pa men tud ne leži amerikanski praznik


Pravzaprav je Noc carovnic star keltski obicaj, imenovan samahain. Sicer je v Ameriki zelo popularen, ampak da je ameriski, pa ne mores rect.

Sice pa za noc carovnic ze kar precej let izrezljamo buco in jo damo nad vhodna vrata. Pa ne zato, ker bi nam kaj pomenilo, ampak enostavno "ker je lustn buce rezat". :D Na pokopalisce na dan mrtvih ne hodim, ker mi gre na jetra mnozica ljudi, ki ocenjujejo grobove in oblacila ostalih "zalujocih". Ko grem prizgat svecko, jo prizgem, ker hocem, ne ker jo kao moram. Se pa mrtvih spominjam z obujanjem njihovih pozitivnih dejanj.
Uporabniški avatar
amital
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 558
Na forumu od: 15. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a amital » 27. Okt. 2006 22:57

fajn je buče oblikovat :) drugač smo pa strašli okol po hišah ko smo bli mlajši(otročki) in se še nismo zavedali pomembnosti naslednjega dne, no vseen je blo prav super :)
Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 27. Okt. 2006 23:16

*purple bitch* napisal/-a:
bejbika napisal/-a:ma kaka noč čarovnic?
to je zame največji idoitizem na tem svetu ... bedarija, totaln amerikanizem ...
jst ne praznujem noči čarovnic :stupid: .. posebi se pa ne veselim praznika pred dnevom mrtvih ... mal spoštovanja :roll:


strinjam....ne morš žurat, drug da pa jokat na grobovih .
Ne, raje najprej jokat pa pol žurat naslednji dan al kaj? To nima smisla kaj govorite, ker mrtvih se spominjamo vsak dan, ne pa samo takrat ko se jih "moramo".
Drugače mi noč čarovnic nič ne pomeni, ne praznujem in me ne gane.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 28. Okt. 2006 7:19

seveda se mrtvih spominja med letom skos, ampak prvi november je še posebej tak dan, ki nekak ni primeren da se prej ali potem nacejaš in žuraš...vsaj za moje pojme ne...mi imamo pač umirjen dan in smo že od nekdaj zmenjeni da je to družinski dan, ko gremo na grobe, imamo družinsko kosilo, brez da je kdo prekrokan od prejšne noči...nevem pa kdo je rekel da gremo naslednji dan žurat :roll:
in ni treba met nekih živčnih izpadov...pri nas in pri bejbiki očitno tudi, imamo pač tko pošlihtan....ti pa zarad mee če ga piješ tri dni skupej takrat :roll:
Uporabniški avatar
mycosmogirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 769
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mycosmogirl » 28. Okt. 2006 8:55

joj men je noč čarovnic čist zakon, da ne omenjam buče pa to...vse!
Drgač pa smo se zmenil pr enmu frendu, da bomo mel kao horror nighht!
Bomo grozlivke gledal! Tko, da bo res dobr!
A majo drgač v kšnmo diskaču kj spešl na ta dan?
Uporabniški avatar
punchka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 572
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a punchka » 28. Okt. 2006 9:18

js še ne vem kaj bom počela, lahko da bom kar doma, al pa bom šla v en lokal tu v bližini, kjer pripravlajo neko helloween žurko...odvisno kok bo moja mami kej zato :P
drugač pa ne praznujemo kaj posebej, edin bratec nardi kako bučo, letos dela celo leseno čarovnico na metli :D in tko se mal spomnimo, da bi pa ful praznovali pa ne :wink:
to infinity and beyond!
Maudisa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1099
Na forumu od: 29. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maudisa » 28. Okt. 2006 9:44

Pri nas je vedno za ta dan buča na oknu pa tak...Nena nevem kak to praznujem.Glede 1 novembra pa menim da če se nekoga spominjaš se ga spominjaš celo leto ne samo na ta dan.Že lepo da na ta dan prižgeš kako svečko sam da pa prejšni dan ne bi šel kam na zabavo al pa kaj se mi zdi brezveze...

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov