Nočno življenje v Ljubljani

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
valy_baly
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 6. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a valy_baly » 12. Nov. 2008 15:49

Zanima me ali ste zadovoljni z nočnim življenjem v prestolnici in kam najpogosteje hodite ven?
Sama namreč mislim, da je vsako leto slabše. V primerjavi z ostalimi prestolnicami, je pri nas ponudba manjša in predvsem monotona.
Kaj si vi mislite o vsem tem?
Izkušnje so najboljša šola. Samo šolnina je zelo draga( Sartre)[/i]
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 12. Nov. 2008 17:37

Jah je bolj žalost, če si izbirčen...če pa nisi, imaš pa za vsak dan kam za iti ;)
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 12. Nov. 2008 18:04

v primerjavi z ostalimi slovenskimi mesti je nočno življenje v ljubljani super. 2.letnik sem cel septembra delala:)
ker ne maram komercialne scene, sem stalna obiskovalka k4, metelkove (ena je rekla, da se ji metelkova gnjusi, morem rečt da je higienski minimum njihovih wc-jev dosti višji, kot pri mnogih ostalih ljubljanskih lokalih in diskotekah.) kjer je pijača poceni, ljudje prijazni in skulirani, muzika je fajn in raznolika. kdaj pa kdaj zaidem tudi v sub sub. zanjde čase se mi je prikupil rog, kjer so pa ljudje super kul in fajn, muzika tudi, ambient je sicer res alter, vcendar zato nič manj simpatičen.

študentskih žurk se izogibam v loku 5km, prav tako kmš-jev (dvakrat sem bla tam in očitno ljudje ne štekajo, da se NISEM pršla tam pofukat in da moja rit ni namenjena vsakemu cepcu, ki si trenutno zaželi preizkusit njeno trdoto), v globalu sem bla parkrat, pa mi gre na živce, da ljudje samo postavajo ob šanku se čekirajo in gledajo kdo bo koga kje kdaj in zakaj, prav tako v ostalih bolj fancy klubih.
tako, ker imam rada bolj miroljubne ljudi, ki se ne stepejo za vsako napačno besedo in nekomercialno muziko glasujem za metelkovo, 4ko, sub sub in roga.
Uporabniški avatar
MissBitch
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 610
Na forumu od: 4. 7. 2004
Kraj: *med zemljo in zrakom*

Neprebrana objavaNapisal/-a MissBitch » 12. Nov. 2008 18:35

ah moje nočno življenje je že cel eden omejeno na službo, in tud dns me čaka ustvarjanje fajnega nočnega življenja za tiste ki si to želijo... pa tud men mi paše... pa glede na to da preživljam 2 do 3 večere (povprečno) v gostilni za šankom se mi ne da kaj ful žurat...

drgač pa kmš in štirka ali pa pivo v premieru...
...when it comes to the love, even the devil himself has a soul...
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 12. Nov. 2008 20:37

A to obstaja?

Mja podobn kt floribunda. Štirka al pa zloo redko Metelkova... V Suba še nism šla, ker je baje zlo mejhn. Aja pa poleti Kud. Sm pa vesela, da se tabedna študenterija ponavad pobere v kšne Ultre al pa KMŠje, tko da v štirki ostaja skuliran in diskretn folk.
bbdd
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 15. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a bbdd » 12. Nov. 2008 22:50

sončk napisal/-a:A to obstaja?

Mja podobn kt floribunda. Štirka al pa zloo redko Metelkova... V Suba še nism šla, ker je baje zlo mejhn. Aja pa poleti Kud. Sm pa vesela, da se tabedna študenterija ponavad pobere v kšne Ultre al pa KMŠje, tko da v štirki ostaja skuliran in diskretn folk.

Mislim, kdo si pa ti, da govoriš o neki tabedni študentariji?! Vsak pač gre tja ko mu paše, zato pač naslednjič samo povej kam ti hodiš, ne pa da žališ druge.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 13. Nov. 2008 0:15

bbdd napisal/-a:
sončk napisal/-a:A to obstaja?

Mja podobn kt floribunda. Štirka al pa zloo redko Metelkova... V Suba še nism šla, ker je baje zlo mejhn. Aja pa poleti Kud. Sm pa vesela, da se tabedna študenterija ponavad pobere v kšne Ultre al pa KMŠje, tko da v štirki ostaja skuliran in diskretn folk.

Mislim, kdo si pa ti, da govoriš o neki tabedni študentariji?! Vsak pač gre tja ko mu paše, zato pač naslednjič samo povej kam ti hodiš, ne pa da žališ druge.


oprost dekle (al pa tip, sej nevem kva si) določen del študenterije v določenih lokalih je pa res porazen!Sploh v KMŠju, tm pa res, če nimaš usaj enih rok od enga na riti in če ne fašeš usaj ene ženitne ponudbe, lohk skočš do stropa od veselja!pač, eni takih lokalov ne maramo, takih ldi pa še manj.
drgač pa tema že obstaja.
Uporabniški avatar
MissBitch
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 610
Na forumu od: 4. 7. 2004
Kraj: *med zemljo in zrakom*

Neprebrana objavaNapisal/-a MissBitch » 13. Nov. 2008 6:13

lej ne vem kaj je takega na vas, ampak meni mi je kmš lih fajn, nikoli nimam ne roke na riti ne ženitne ponudbe in lepo te prosim ne ti meni o bedni študenteriji ker ne vem kaj si pol ti?

a bedna srednješolka? ali pa mogoče bedna bejba ki dela srednjo po izpitih?
...when it comes to the love, even the devil himself has a soul...
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 13. Nov. 2008 8:57

normalen človek ki se v javnosti normalno obnaša :)
kar pa glede nate in na tvoj besedni zaklad ne morm rečt, tko da bi te kar takoj uvrstila med tist del bedne študenterije :)
Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 13. Nov. 2008 9:00

Kukr kol pogledaš kmš je poraz.Sploh po obnašanju pijanih študentov.Sploh pa k se v nabito polnem kmš-ju najdeta dva ponavad še ubir pjana k začetna plesat salso pa s svojimi rokami mahat naokol.Morš met srečo da ne fašeš kakšne klofute.Sm dost tja hodila k sm bla v 4. letniku pa sm se znala lepš obnašat od marsikerga študenta al pa študentke.K usak tip se ti neki usiljuje,babe pa misljo da so pršle na luno.
Uporabniški avatar
MissBitch
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 610
Na forumu od: 4. 7. 2004
Kraj: *med zemljo in zrakom*

Neprebrana objavaNapisal/-a MissBitch » 13. Nov. 2008 9:28

*purple* napisal/-a:normalen človek ki se v javnosti normalno obnaša :)
kar pa glede nate in na tvoj besedni zaklad ne morm rečt, tko da bi te kar takoj uvrstila med tist del bedne študenterije :)


aha, in kaj točno je narobe z mojim besednim zakladom? to bi pa res rada vedela... (ker če sem zarad malo tipkanja v narečju obtožena za bedno študentarijo me boli glava)

in ker faktor točno si ti da loh kar enga obtožiš da je beden študentek?

kot da si ti tok superiorna sam zato, ker ti še ni uspelo prilezti do faksa in si kao nad vsemi temi študentskimi žuri... :D
...when it comes to the love, even the devil himself has a soul...
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 13. Nov. 2008 11:10

sončk napisal/-a:A to obstaja?

Mja podobn kt floribunda. Štirka al pa zloo redko Metelkova... V Suba še nism šla, ker je baje zlo mejhn. Aja pa poleti Kud. Sm pa vesela, da se tabedna študenterija ponavad pobere v kšne Ultre al pa KMŠje, tko da v štirki ostaja skuliran in diskretn folk.


kul je sub. flor ni neki dosti manjši od tistega v 4ki. garderoba je zastojn, drink je sicer mal dražji. majo velik predprostor, poleti je fajn, ker je zunaj 'kadilnica', kjer majo mini foteljčke, mizice, taburejčke.
priporočam :wink:
Uporabniški avatar
valy_baly
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 6. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a valy_baly » 13. Nov. 2008 11:41

V Sabu pa res nisem bla že 100let! Bo treba mal pogledat.
Drugače pa kar se tiče KMŠ-ja, nimam slabih izkušenj. Ponavadi sem vedno oborožena z kolegi, tko da se ne približujejo na veliko :twisted:
Samo se mi vseeno zdi, da bi lahko bila večja ponudba.
Če pogledam samo koliko je lokalov oz. klubov, kjer vrtijo balkan muzko, ostalo pa nekako tone in je vsako leto manj opcij.
Je pa res, da je v primerjavi z ostalimi mesti, Ljubljana še vedno dokaj solidna.
Izkušnje so najboljša šola. Samo šolnina je zelo draga( Sartre)[/i]
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 13. Nov. 2008 13:08

MissBitch napisal/-a:
*purple* napisal/-a:normalen človek ki se v javnosti normalno obnaša :)
kar pa glede nate in na tvoj besedni zaklad ne morm rečt, tko da bi te kar takoj uvrstila med tist del bedne študenterije :)


aha, in kaj točno je narobe z mojim besednim zakladom? to bi pa res rada vedela... (ker če sem zarad malo tipkanja v narečju obtožena za bedno študentarijo me boli glava)

in ker faktor točno si ti da loh kar enga obtožiš da je beden študentek?

kot da si ti tok superiorna sam zato, ker ti še ni uspelo prilezti do faksa in si kao nad vsemi temi študentskimi žuri... :D


haha, ti si pa boga za jajca prjela ker si na faksu, pa delaš v eni bedni kafani in si postrešček drugim :D bom vidl kako se boš potem oglašal ko boš mela faks narjen in kje boš delala :wink:

in čist tko je res kot je napisala kamis.
Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 13. Nov. 2008 13:13

Lokalov oziroma klubov kjer bi vrtel narodno v Ljubljani ni več.Razn en pub,pa še tm lohk rečem da ni narodna ampak bl hrvaško-srbska različica.Dvanajstka je pa na trenutke bl oldies goldies bivše juge.U centru je pa samo cereza z narodno,tko da,narodne nema više.

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov