Žur po vašem okusu

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Kalipsso
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 17. 4. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Kalipsso » 22. Avg. 2008 2:48

drage moje!

zamislite si, da imate neomejeno količino denarja in velik prostor (disco), kakšen party bi organizirale?
dejte napisat kakšnih žurov pri nas manjka.


rada vas mam,
:-*
Uporabniški avatar
ženska
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1439
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: Prelepa Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ženska » 22. Avg. 2008 2:52

Manjka prireditev, kjer bi se plesalo. Ampak ne mislim solo pozibavanja v opitem stanju, temveč žur s plesno glasbo, kjer je poudarek predvsem na plesu in ne pitju. ;)

Najraje grem še na kakšno gasilsko veselico ali kaj drugega v domači vasi. :D
Uporabniški avatar
redlolla
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 140
Na forumu od: 24. 3. 2008
Kraj: here on earth

Neprebrana objavaNapisal/-a redlolla » 22. Avg. 2008 6:58

Se strinjem z Žensko :D res manka takih prireditev kjer bi se plesalo u parih..pol bi lahko tui naša dva kdaj iz bajte spravla :D

na našem koncu manka predvsem zabave za mlade...lani je blo ful dobro k je bla Plaža u gorici...ma zdej k je ni več se nimaš kam dat...

če ne pa jst najrajš hodim na kašne vaške veselice...tu pa tam kašn študentski žurček...:D
shtrukeljchek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 2. 2. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a shtrukeljchek » 22. Avg. 2008 10:58

Razvraten... lol

Najela bi par hudih trenserjev v stilu (Armin van Buuren ipd., pa unga Rea s komadom Let go, da mi ga model u živo zapoje, da se razjokam) Pa na drugem floru kak progressiven hausič.. Muska, kul folk, dress codes (tkok je blo včasih k smo k blesavi načtovali in bli vsi evforični), par hot plesalk, kako kjut bejbo k bi mi za dober dan odplesala kak lap dance lol...

Najrajš od vsega bi pa da bi šla za par mesecev v Egipt, Grčijo, mal po svetu... kjer je mir, tišina, ni folka, čist sama bi šla... to bi mi bil največjki žur- žur za mojo dušo.
If you love something, set it free. If it comes back, it was, and always will be yours. If it never returns, it was never yours to begin with
Uporabniški avatar
bambina x
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 363
Na forumu od: 16. 1. 2007
Kraj: mb

Neprebrana objavaNapisal/-a bambina x » 22. Avg. 2008 11:08

sama sem pristaš kmečkih veselic! zakaj? ker se tam ljudje dejansko družijo in plešejo! če ima človek, se ga lahko mirne duše napije, naplesala sem se do zdaj vsakih tak, da sem mela žulje na nogah in čisto mokro majico... to je zabava za mlade in stare. no, za tiste mlade, ki nimajo predsodkov do domače slovenske glasbe - izraz goveja mi ni bil nikoli pri srcu in mi nikoli ne bo.

dejstvo pa je, da v sloveniji primankuje zabav za malde in stare! ampak, če se osredotočim samo na mlade ...dejansko nimamo nekih lokalov, kjer bi se lahko naplesali ... še v mestih ni, no vsaj v mariboru ne ..obstajao samo trije malo bolj obiskani lokali - samsara, kmš in pekarna ... na štuk ne zahajm, ker ob vikendih so tam večinoma 15. letni otroci in res se mi jih ne da gledat, kako so pijani tam ... če hočeš it v samsaro, veš, da boš ob kr zajeten kupček denarja, saj je res draga... ampak, če se voziš z vlakom, ti je samsara najbližje ...


morda sem bila zajle malo preveč kritična do lokalov v mariboru, ampak meni se zdi tako ...

da bi pa bil kakšen lokal kje bolj na podeželju, da bi se mi, podeželjski otroci lahko tam zabavali, je pa že tak povsem druga pesem ...


spominjam se, da je včasih bilo bolj poskrbljeno za to ... potem pa so zaprli lokale zaradi določenih težav, ki jih je mel lastnik ... škoda ...
"so tell me, do you have someone special in your life?"
"yes, I do. . . me"
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 27. Avg. 2013 22:39

sami meni ljubi prijatelji in sami meni ljubi Dji (kar se itak pokriva). nekje na samem, v neki bajtici, kjer nikogar ne motiš. pa da je plac za spat, da ni nihče obremenjen s tem, da more vozit domov in more hitro domov.
Uporabniški avatar
mastermind
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 593
Na forumu od: 4. 2. 2013
Kraj: London, UK

Neprebrana objavaNapisal/-a mastermind » 27. Avg. 2013 22:55

^^
+1.

Dobra družba, pivičko, kako vino ipd. dobra glasba... Nimam tudi nič proti klubom oz. plesnim barom v Lj, važno je itak, da si v pravi družbi. To je pa težko najt, da ni težav s prenapitjem, s prevelikimi egi itd.

Nisem bil pa še nikoli na gasilski veselici, se mi zdi precej kmečko..
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 27. Avg. 2013 22:58

aja, pa za jest more bit. in to ne kr eni smokiji.

starejši kot smo, več mamo hrane na žurih. true stroy.
Uporabniški avatar
Poppy.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 429
Na forumu od: 30. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Poppy. » 27. Avg. 2013 23:05

^^ Včasih smo hodli na žure pit, zdej hodmo jest :D
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 27. Avg. 2013 23:55

mastermind napisal/-a:Nisem bil pa še nikoli na gasilski veselici, se mi zdi precej kmečko..


Sem bila večkrat na gasilski veselici, pa se mi niti malo kmečko ni zdelo. No sej ne vem kaj zate pomeni kmečko?
Pije se, hrana je, kakšen srečelov, pol nek ansambel igra, folk pleše... Meni se zdi čisto ok!
Uporabniški avatar
mastermind
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 593
Na forumu od: 4. 2. 2013
Kraj: London, UK

Neprebrana objavaNapisal/-a mastermind » 27. Avg. 2013 23:59

haley napisal/-a:
mastermind napisal/-a:Nisem bil pa še nikoli na gasilski veselici, se mi zdi precej kmečko..


Sem bila večkrat na gasilski veselici, pa se mi niti malo kmečko ni zdelo. No sej ne vem kaj zate pomeni kmečko?
Pije se, hrana je, kakšen srečelov, pol nek ansambel igra, folk pleše... Meni se zdi čisto ok!

No sej pravim, še nisem bil.. Nisem pa ravno fen narodnozabavne glasbe in priznam, imam malo predsodka do takih "žurov". :)
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 28. Avg. 2013 0:02

^^Jaz tudi take muske ne poslušam, ampak si težko predstavljam kakšen metal al pa techno musko na veselicah. :D
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 28. Avg. 2013 7:44

Tako.
Itak majo vsi, ki kaj dajo na svoj uber izbran glasbeni "imidž", strašno dosti proti pristni domači goveji muziki, "zarukanim" in "provincialnim" veselicam, če ni koncert v Milanu ali pa da se gre plesat v random klub v Lj (seveda s predhodnim vandalizmom na kongrescu, da potem zjutraj do kolen gaziš po scalini in napol spitih flašah) potem se niti ne pogovarjamo.
Js mam milijonkrat rajši kako veselico, kamor grem lahko že ob devetih, se naplešem v paru in grem komot že ob enih domov. Za razliko od vseh ostalih novodobnih žurov, ko se pred 11 ne začne NIČ, in nisi kul če nisi vsaj do petih zunaj. Potem pa po možnosti direkt na faks/šiht še pijan/že zmačkan.
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 28. Avg. 2013 8:13

Flori, če že vlečeš teme iz naftalina...takle party bi znal biti hud...pa brez žensk, te doma čakajo, da se tipi vrnejo :D Prava vaška vselica, ziher bo sarissssimiiiii všeč.

http://www.youtube.com/watch?v=jjjHiOmgN8Y
tor
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1320
Na forumu od: 7. 2. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tor » 28. Avg. 2013 8:30

Sarissima napisal/-a:Tako.
Itak majo vsi, ki kaj dajo na svoj uber izbran glasbeni "imidž", strašno dosti proti pristni domači goveji muziki, "zarukanim" in "provincialnim" veselicam, če ni koncert v Milanu ali pa da se gre plesat v random klub v Lj (seveda s predhodnim vandalizmom na kongrescu, da potem zjutraj do kolen gaziš po scalini in napol spitih flašah) potem se niti ne pogovarjamo.
Js mam milijonkrat rajši kako veselico, kamor grem lahko že ob devetih, se naplešem v paru in grem komot že ob enih domov. Za razliko od vseh ostalih novodobnih žurov, ko se pred 11 ne začne NIČ, in nisi kul če nisi vsaj do petih zunaj. Potem pa po možnosti direkt na faks/šiht še pijan/že zmačkan.


Se strinjam. Ja sej kdo pa je do petih zjutraj lahzko zunaj...ponavadi tistih ki čez dan ne bodo delali, večno jamrajoči folk, "kolk nam je hudo", in pa razvajenci. Ti dve skupini nikoli ne gledata na uro.

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov