Sladkarije

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*Laura*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 318
Na forumu od: 28. 12. 2006
Kraj: Pariz

Neprebrana objavaNapisal/-a *Laura* » 11. Jan. 2007 20:47

Mene pa zanima če tudi vas pritegne čokolada? Morda tista torta v izložbi slaščičarne? Vsak dan, ko grem v šolo, grem mimo ene slaščičarne in vsakega toliko časa si rečem: to torto bi pa jaz imela za poroko, ali pa še bolje: jaz bi kos te torte. :razz:
Seveda si ga pogosto tudi privoščim :oops:
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 11. Jan. 2007 20:54

Podobna tema

Ja včasih so tk lepe torte in kr mamljivo kličejo...ampak za zdej me še ni nič tako privabilo...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
plesalčica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 117
Na forumu od: 30. 12. 2006
Kraj: heaven,tretji oblaček na južni strani

Neprebrana objavaNapisal/-a plesalčica » 11. Jan. 2007 21:04

se moram pohvalit...ja vem,plesalčica spet filozofira.... :schlaumeier:
JAZ bom dobila nagrado za posebne dosežke...sem tako požrtvovalno dete,da skrbim da čokoladna industrija v Sloveniji in Avstriji ne propade!!! :keks: Namreč:vztajno se nažiram s čokolado... :lol: :mukkies: bauh pa raste,pa je treba telovadit....
...itak mi vse diši po tebi...
Uporabniški avatar
***Phoenix***
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 62
Na forumu od: 5. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ***Phoenix*** » 11. Jan. 2007 21:08

:rofl: plesalčica, kok si pa ti ena dobra dušca ;D

Mene kakšne torte ne pritegnejo kej preveč, me pa občasno premami čokolada :oops: :D
Maudisa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1099
Na forumu od: 29. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maudisa » 11. Jan. 2007 21:40

plesalčica napisal/-a: Namreč:vztajno se nažiram s čokolado... :lol: :mukkies: bauh pa raste,pa je treba telovadit....


:D
jaz sem ista! Cuker vsak dan hitro rad pade...
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 11. Jan. 2007 21:42

A ni bla še ena tema, k se je notr te sladkarije pisal?
V spominu jo mam, iskalnik je pa ne najde.

Drgač pa valda me premamijo sladkarije. Mam obdobja, ko niti ne tok, ampak tut dni, k pač morem, če ne neki ne štima. :)
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 11. Jan. 2007 22:09

Sej sm jst dala zgorej link :wink:
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
LoLLypoop=))
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 192
Na forumu od: 20. 12. 2006
Kraj: =)) kr tuky

Neprebrana objavaNapisal/-a LoLLypoop=)) » 11. Jan. 2007 23:27

LJUBIM čokolado...takšno ali drugačno :D
Uporabniški avatar
Lady Chatterley
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 54
Na forumu od: 30. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady Chatterley » 11. Jan. 2007 23:42

čokolada je zakon, sploh ko se moraš potolažit :wink:
Uporabniški avatar
Hotty
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 48
Na forumu od: 14. 12. 2006
Kraj: ...home...

Neprebrana objavaNapisal/-a Hotty » 12. Jan. 2007 0:55

ČOKOLADA!!!!! Mora biti :oops: jaz priznam da jo naravnost obožujem :evil: čeprav bi včasih raje videla da bi je manj jedla, ampak kaj ko vsi vejo kako je in potem sem dobila sedaj za novo leto tooooolikoooo čokolad, da kar groza... sem jih že nekaj razdelila, seveda pojedla, pa še vedno jih je... drugače pa dvojna čokoladna pita od Hvastja pekarne, v Le Petit caffee v LJ ali pa Astoriji v MB je ZAKON! :D :lol:
Uporabniški avatar
Snow flake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 630
Na forumu od: 27. 12. 2004
Kraj: okolica Ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a Snow flake » 12. Jan. 2007 7:04

ČOKOLAAAADAAAAA njamiiiiiii že tako se ji ne morem upreti, dokler bom živa, ne, potem me pa še tu dražite :razz: , ammmammmnjammm čokolada, mlečna, z polnili, takšna in drugačna, čokoladni sladoled, tortice, pralineji, pa sama pečem čokoladne kolače in eno torto naredim amanjama dobro, mmmmm čokolada, kaj je to nekaj super dobrega :razz: .
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 12. Jan. 2007 7:13

kako manipulirati z žensko s pomočjo čokolade... :D :D :D
(iz teme: njegova darila za tebe - malo pred dnevom republike 2006)

Jochie napisal/-a:jutri imava z drago prvo obletnico najinega štetja...darilo od nje sem že dobil, in sicer 2 cd-ja, bila je namreč v italiji! (lepšega darila nisem mogel dobiti!)

danes sem se pa domislil, kako jo bom jaz obdaroval in na to domislico sem zeloooooo ponosen... :tanz:

da povem od začetka...vedel sem, da obožuje čokolado...na najinem prvem zmenku sem ji podaril 2 bounty čokoladici v majhni papirnati vrečki...tako majhni, da gresta v njo le 2 bounty čokoladici... zakaj dve? ena zanjo, ena zame...

no, tisto vrečkico je vzela z enim čudnim pogledom... :D potem sva šla na pizzo....baje tistega večera edinkrat nisem mogel pojesti pizze! :D
po pizzi sva se z avtom odpravila proti domu in ona je napadla bounty za desert... seveda je pojedla oba, jaz kot da nisem obstajal! :D

in ko je končala z desertom...sem izza sedeža potegnil kilogramsko gorenjka čokolado s celimi lešniki ter ji jo dal...njenega pogleda ob tem dogodku ne bom nikoli pozabil.... :eek: seveda je bila ta čokolada zadetek v polno...

jutri imava 1. obletnico...zgodbo bom ponovil...dobila bo 2 čokoladici bounty...in komaj čakam njeno reakcijo, ko bo dobila 7 (sedem) kilogramsko gorenjkino čokolado z lešniki! :D :D :D
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 12. Jan. 2007 11:05

Jaz imam faze, ko sem obsedena z določeno sladkarijo. Bili so že žele bonboni, riževa Milka, kremšnite, Duplo, Munchmallow ... trenutno je pa na programu M&M arašidi obliti s čokolado.
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
FemmeFatal
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 651
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a FemmeFatal » 12. Jan. 2007 14:15

Sladkarije me redko premamijo. Ko me, pac pojem tavelko Milko in je mir za nekaj casa. Ne morem pa se upreti cipsu. Ko ga enkrat odprem ... :drool:
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 12. Jan. 2007 17:20

Snow flake napisal/-a:ČOKOLAAAADAAAAA njamiiiiiii že tako se ji ne morem upreti, dokler bom živa, ne, potem me pa še tu dražite :razz: , ammmammmnjammm čokolada, mlečna, z polnili, takšna in drugačna, čokoladni sladoled, tortice, pralineji, pa sama pečem čokoladne kolače in eno torto naredim amanjama dobro, mmmmm čokolada, kaj je to nekaj super dobrega :razz: .


Hihi, kolk dober, iskren opis ljubezni do čokolade :D Jz sem tud taka, vsa aaaaaa, iiiiii, waaaaa, čokolaaadaaaaa, mmmmmm! Ja, sej je res, se mi pozna, kot marsikomu, hehe, ampak če je pa reeeeees dobraaaaa!
Samo nekaj najljubših :)
Guylian
Lindt, pomaranča
Ferrero Rocher (no comment :D )
Godiva, s kavno aromo

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov