Brezglutenska hrana

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 29. Nov. 2006 9:48

Kaj je gluten?
Gluten je osnovni protein zrnja pšenice, podobne proteine pa najdemo tudi v zrnju ječmena, rži pa tudi ovsa. Nekateri ljudje so preobčutljivi na gluten; to kronično bolezen imenujemo celiakija. Pri njih gluten povzroča poškodbo sluznice tankega črevesa, kar ima za posledico zmanjšano funkcijo tega dela črevesa in motnje v presnovi hrane. Za celiakijo ni zdravila. Bolniki so celo življenje vezani na brezglutensko dieto.

Kdaj se pojavi celiakija?
Celiakija je genetska bolezen, kar pomeni, da se pojavlja v družinah. Povprečno jo najdemo pri 10 % vseh sorodnikov, ki že imajo postavljeno diagnozo. Pogosto pa se pojavi šele po kakšni operaciji, nosečnosti, porodu, virusni infekciji ali stresu.

Katera je vsa glutenska hrana?

...hm...lahko katera pomaga in našteje?

Dieta z brezglutensko hrano:
Dieta brez glutena
Dieta brez glutena pomeni, da se bolnik izogiba hrani, ki vsebuje gluten. Prepovedano je uživanje kruha in testenin, ki vsebujejo pšenico, rž, triticale, ječmen, oves ali piro. Prav tako so prepovedani kolači, pripravljeni iz teh žit, ekstrakti žit ter sušeno in kandirano sadje. Odsvetujejo se napitki iz mleka in jogurti z dodatki, prepovedano je uživanje sendvičev, jajčnih nadomestkov in mesa, ki je pripravljeno z dodatki iz žit. Prav tako ni priporočljivo uživanje pripravljenih solat, omak, raznih krem in juh, ki imajo označeno vsebnost glutena, ter alkohola, pripravljenega iz žit, razen iz riža (vodka, gin, viski in pivo).

Namesto žit lahko bolnik s celiakijo uživa krompir, riž, sojo, fižol, amarant in quinoo. Prav tako so na voljo moka, kruh ter testenine brez glutena. Priporoča se vsa sveža ali zamrznjena zelenjava ter sadje in sadni sokovi. Dovoljeno je uživanje mleka in mlečnih proizvodov brez dodatkov iz prepovedanih žit. Bolnik lahko uživa sveže pusto meso, ribe in morske sadeže, jajca, lešnike in orehe, sojino olje, klobase brez dodatkov, margarine z dovoljenimi dodatki, prav tako sladkor, med, čisto čokolado z mlekom brez dodatkov, kokosov oreh, pravo kavo, čaj in vino.

Če prekrški pri izvajanju diete ne privedejo do takojšnjega poslabšanja bolezni, to še ne pomeni, da se lahko bolnik normalno prehranjuje. Težave po prekinitvi diete lahko vodijo v dosti hujšo obliko bolezni, ki pa jo je težje pozdraviti. Rak prebavil, predvsem maligni limfom, je pogostejši pri bolnikih s celiakijo, ki ne izvajajo stroge brezglutenske diete!

Sama premišljujem, da bi nehala jesti glutensko hrano...nekateri so mi povedali, ki lahko jejo gluten ampak so se tako odločili, da ga nebodo so rekl, da so shujšal, da skorej niso bolani.

Ima že kdo izkušnje s tem?
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
ANSAF
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 22. 12. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANSAF » 29. Nov. 2006 10:45

ja to je hudic, jst sem imela to, ko sem bila majhna, tm do enega 6-7 leta, potem je kar izginilo.
Prekticno nisem smela veliko stavri jesti, takrat je bil se problem, ker na slovenskem oz. jugoslovanske trgu ni bilo izdelkov, ki ne bi vsegoval glutena.

Sem pa bila prijetno presnecena, ko sem v pizzeriji v Novem mestu videla, da imajo pizzo,ki ne vsebuje glutena.
Pohvalno !
A friend is someone who lets you have total freedom to be yourself
- Mr Mojo Risin' -
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 29. Nov. 2006 11:00

Ja res je zelo veliko je sedaj iztelkov, ki ne vsebujejo glutena...ampak meni se ne zdi prav da so zelo dragi...naprimer si zbolel za to boleznijo dohodkov pa nimaš velikih...kako boš potem kupoval to hrano... :?
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
LARIKA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1209
Na forumu od: 6. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LARIKA » 29. Nov. 2006 20:04

Moja prijateljica ima to bolezen celiakija.
Full mora paziti kaj je. Vsako hrano, ki jo kupi v trgovini preveri kaj vsebuje. In meni se zdi kriminal da je ta hrana svinjsko draga. Za 1kg kruha se mi zdi da ona da okoli 1000sit, tako da ga rajši doma sami pečejo. Pa testenine in pecvio,..aaaa kok je to drago :stupid: ma kaj so čist znoreli al kaj??
Na najini poroki sva midva celo vse posebej nakupila zanjo,..torto, pecivo, mislim da celo kruh,.prav tako ona na svoji poroki. Full pazi kaj je, in prav je tako.
Menda da ta bolezen tudi vpliva na plodnost. Menda da imajo ženske, ki imajo to bolezen še malo manj možnosti zanostive. Ona sicer hodi še na dodatne preiskave sedaj ko planirajo dojenčka, tako da bomo videli kaj se bo iz tega izcimilo,..jaz močno upam da en mali bejbi :jump:
Ženske moramo biti lepe, da nas moški ljubijo, in neumne, da lahko ljubimo njih.
Coco Chanel
jullia
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 332
Na forumu od: 10. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia » 29. Nov. 2006 20:40

tega o zanositvi ne vem, je pa res da imajo bolniki s celiakijo, ki se ne držijo brezglutenske diete, ful velike možnosti za raka na črevesju. tako da je čisto prav, da se merka.
hrana je pa res draga ja, pa še popolnoma neužitna zraven. moja sošolka ima isto bolezen, tako da sem že dostikrat videla tist razpadajoč kruh. na koncu ga je nehala jest pa je presedlala na razne vaflje in podobno. a nimajo oni enih posebnih subvencij za prehrano?
Uporabniški avatar
ANSAF
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 22. 12. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANSAF » 29. Nov. 2006 21:09

Tigi napisal/-a:Ja res je zelo veliko je sedaj iztelkov, ki ne vsebujejo glutena...ampak meni se ne zdi prav da so zelo dragi...naprimer si zbolel za to boleznijo dohodkov pa nimaš velikih...kako boš potem kupoval to hrano... :?


je ne mores, isto kokr 25 let nazaj, ce nisi hodil v aut ali ita, si naj.....
pri meni se je mami znajdla kokr se je lahko, je pa res da sem imela sreco, da je kar naenkrat to minilo.
A friend is someone who lets you have total freedom to be yourself
- Mr Mojo Risin' -
¤MajC¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 708
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MajC¤ » 29. Nov. 2006 21:13

en moj kolega ma to, poznam ga ze od malega, pa niso nikol nekaj komplicirali starsi ogrog tega, pac mi smo bli skupaj v vrcu in osnovni soli in je vedno mel zraven pripravljeno malico, ki je ponavadi bolje zgledala kot naša in smo bli vsi ljubosumni. namrec kuhala mi je babica, ki je imela ogormno časa in se je pač ukvarjala z njegovo prehrano.
verjetno ni prijetno, ampak tudi tragedija ni. pač sprejmeš ta način življenja.

drugače sem pa zadnic v meku opazla tudi da majo študentski meni brez glutena.
Uporabniški avatar
SIEENA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1437
Na forumu od: 18. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a SIEENA » 29. Nov. 2006 23:20

Hmm, jst poznam velik diabetikov s celiakijo, kar je pa še hujš, ker je treba uskladit hrano, ki je primerna diabetika in celiakijo. Zna bit fajn zaj*an, ker loh zarad prekrškov, če se začneš kar normalno prehranjevat dobiš clo raka. Še ena slaba stran je, da je hrana obupno predraga. :o
This too shall pass.
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 30. Nov. 2006 11:03

jaz biti bolnik s celiakijo :?
to so mi ugotovil letos enkrat junija, julija... sm šla na gastroskopijo, so mi potrdil ta sum in od avgusta naprej se držim brezglutenske diete... dobra stvar tega je, da sm shujšala, ker ne jem več tolk kruha in pšenice spljoh... slaba stvar je, da ne morm jest jagodne torte :lol: hecam se :D
sj nekak se navadš na to... ampak je to vse tok drago, da joj...
pač se pazm, da ne grešim, ker raka res ne mislm met no :? je pa vrjetno lažje se navadt na to, če ti odkrijejo to bolezen v mlajših letih, kot pa pr mojih letih (21)...
pa celo življenje morš prilagajat svojo hrano drugim oz. drugi morjo prilagajat teb... pr ns smo kupl aparat za peko kruha... kruh iz te moke, k je za celiakaše, je ogabn... tko da zdj kupujem v dm-u kruh, k je skor tazga okusa, k toast... pa mam en zavitek kruha za dva tedna al pa še več, ker je drag, pa tud odvadla sm se ga... tud omake delamo vse z to moko... sj ni tok grozn no, sam držat se morš tega...
tigi, če si prpravlena se odrečt vsemu temu in se mislš držat tega, probej... zakaj pa bi šla na to, če smem prašat?
sm pa že slišala da se ob tej dieti bolš počutš, maš več energije (tud pr seb to opažam, da dobivam energijo nazaj)... da si pa manj bolan, pa ne vem
Uporabniški avatar
ushergirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 4. 10. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ushergirl » 30. Nov. 2006 16:30

a obstajajo kakšni jedilniki al pa recepti za pripravo takšne hrane?
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 30. Nov. 2006 17:31

ja, obstaja prou knjiga o celiakiji. tud če se včlaniš v društvo za celiakijo, dobivaš lahko vsak mesec al ne vem kuko pač brošure, v katerih so recepti. pa tud na njihovi strani na netu je par receptov
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 30. Nov. 2006 19:43

Jaz bi šla samo zaradi tega na to dieto, da bi se odvadila kruha jest oz. bi jedla tega iz Dm-a ane...ker gluten ni kaj preveč fajn in bi začela skorej čist brezglutensko hrano jest...

Vzrok je pa tudi malo hujšanje in dobro počutje...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 30. Nov. 2006 20:43

no, sj to je dobra zadeva, da se odvadiš kruha jest, ker te itak mine ga kupovat al pa ga pečt, ker je toooook drago :evil: pa tud če nisi navajen na drug okus, si vedno navajen na tisti dobr kruhek iz trgovine, pol ti do tega nekak ni... jz pojem (če pojem) dva koščka kruha na dan... pa se lh velik sliš, sam k vidš ta dva koščka, pol veš, kok pojem :D se mi pa zdi, da je velik bl nasitn, kokr pa tist kruh iz trgovine, k ga lh ješ pa ješ pa ješ pa še nisi sit...
sj probej, pol boš pa vidla, če bo kej pomagal :)
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 30. Nov. 2006 20:45

Ja bom poskusla...pa pravijo da je bolj zdravo za telo...že samo zaradi tega...ker sama sem že tk al tk na dieti ane pa še če izničim vnos kruha bom pa sploh zadovoljna...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 30. Nov. 2006 20:52

no sj pravm, men je šlo že par kilogramčkov dol ravno zarad te diete... in mi je prou fajn :cool:
čeprou pravjo, da se bolniki s celiakijo po tej dieti zredijo, ker ko zbolijo, izgubijo težo... pa očitno ni povsod tko... jz že nasplošno nism tist standard bolnik z celiakijo-baje... ker nism mela takih simptomov te bolezni kot nj bi pa bli... pa dokaj pozno so mi jo odkril... ampak bolš pozno kot pa nikol :)
ti pa ja, probej, pa boš vidla če ti odgovarja...

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov