Po jedi

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

pikapoka123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 2. 3. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a pikapoka123 » 05. Jul. 2012 19:06

...
Zadnjič spremenil pikapoka123, dne 23. Sep. 2012 12:08, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 05. Jul. 2012 21:43

Mene ne moti..bolj mi gredo na živce ljudje, ki jim gre na živce nekaj, kar drugim ljudem samo omogoča, da se boljše počutijo..
Pa to ni oseben napad no, pač ti gre na živce, samo jaz res ne vem zakaj bi komurkoli preprečevala neka dejanja, samo zato, ker jaz tega " ne morm gledat".. Naj rigajo (če ni to živalsko riganje), naj si pucajo zobe, nos, karkoli lej, sam da je kul družba, da se vredu počutimo vsi in smo lagodno..Ne pa da mora nekdo tam trpet in zadrževat spahvanje in po vsaki pijači, obroku hitet na stranišče, da si spuca tist košček mesa k je ostal tam zadaj..Pa kaj če mal pomiga z jezikom po ustni votlini? Who cares..
It was forever..but it didnt last long..
celjanar
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 442
Na forumu od: 9. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a celjanar » 05. Jul. 2012 23:25

+1
Boli mene k**** če moj kolega ne more gledat kak js žnaram po lapah potem ko pojem.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 06. Jul. 2012 12:02

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 9:48, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 06. Jul. 2012 12:31

mene čiščenje zob (z zobotrebcem) ne moti. Sicer mi ni ravno sexy videt, ampak nimam s tem nobenih problemov. Me pa riganje izjemno moti. Sem mnenja, da komot to zadržiš in tega v družbi pač ne delaš. Ko si sam pa zaradi mene brez problema. Pa to seveda ne mislim, da zdaj enkrat enemu pač uide. :D
Don't worry, be happy!!
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 06. Jul. 2012 21:45

Mene nič od naštetega ne moti in tud sama to počnem. Je pa res da jaz jem skorajda vedno doma (ozrioma pri fantu), redokdaj v kaki restavraciji, da bi se mogla ozirat na druge ljudi, tak da si pač lahko to ''privoščim''. Če sem v kakšni večji družbi ali na javnem kraju se pač probam zadržat oziroma rignat na tiho, če mi pa lih en košček hrane tiči za zobom, si ga bom pa spucala, ker nekot mi spada to v čist osnovno higieno.

Se pa seveda probam ne-družit s folkom, ki jih takšne stvari motijo, ker mi je to že indikator da nekje ne bo ravno klikalo pa nimam rada občutka nesproščenosti med ozrioma po obedovanju.

(Aja, pa še to, kar se riganja tiče, s fantom celo tekmujema, ka šele da bi se pred njem zadrževala.... Glede na to kak je večini uber gnjusno, da ženska riga, sem tak srečna da mam tega trotla ki mi more še zaploskat kadar ga šišnem).
Kampara
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 25. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Kampara » 31. Jul. 2012 13:17

Hahaha, zaploska ti ;) Jst si zobe sšistim na stranišču, če je kaj med zobmi. Za mizo pa le če sem s kakšnimi prijatelji.
jana975
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 31. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a jana975 » 01. Avg. 2012 8:19

Če človeku to pomaga za boljše počutje - zakaj pa ne.

Sva pa bila z mojim pre kratkim v eni gostilni na kosilu, ko je za sosednjo mizo en starejši možakar rignil kot..... (nevem kaj bi rekla :) ) - to me je pa res zmotilo.
<a href="http://www.vsezazdravje.si/">vsezazdravje.si</a>

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov