EQUA steklenice

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

forumsas
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 28. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a forumsas » 21. Okt. 2011 11:40

No nevem če to lih spada med modo, ampak so pa te flaške zelo popularne. zanima me ali katera uporablja flaško EQUA ali alladin? kera je kvalitetnejša (če sploh je razlika med njima)? ali vrjamete, da je varnejše piti iz te flaške, kot iz običajnih plastenk?

PS: če aktero zanima, si jo lahko tudi preko interneta naroči ;)
http://www.equa.si/

LP
Uporabniški avatar
angel99
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 531
Na forumu od: 2. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a angel99 » 21. Okt. 2011 12:17

^^veliko mojih sošolk/sošolcev uporablja te flaške EQUA,kak dobre so pa ne vem. Vem sam to, da mi je enkrat sošolka omenila, da zadnje cajte,ko ma vodo v tej flaški, voda smrdi. Zdaj pa ne vem al je kriva flaška ali pa kaj drugo. Meni niso preveč všeč.
Uporabniški avatar
*pikapoka*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 440
Na forumu od: 16. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *pikapoka* » 21. Okt. 2011 12:36

Jst mam zdej tole equa in mi (v 14 dneh) še ni spustila. Imata ša fant in sestra aladdin, ki je pa največji klump na svetu! Pri nas na faxu je blo teh aladdink lani polno, letos majo pa use eque (iz spara ali mullerja), ker so vse aladdinke stran zmetale, ker jim puščajo.
Uporabniški avatar
Anjeske
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 876
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjeske » 21. Okt. 2011 12:44

Js mam pa kr sigg flaško :D Ni tok fensi kt te plastične, je pa precej vzdržljiva. In z zamaškom na navoj, brez cuclja.

Res da zgleda, k da bi okol hodila z bocko bencina, sam..je vredna svojga denarja :)
Uporabniški avatar
Shimmie_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 664
Na forumu od: 29. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Shimmie_ » 21. Okt. 2011 12:48

Jst mam aladdin flaško. Buča jst nisem prej pogooglala če je res tko fajn. No, men ni všeč, ker mi pušča. Pač, noče se lepo zapret, čeprav na čase se pa da. Kr nekaj :D Sem jo pa jaz dala že nekajkrat v pomivalni stroj, da se je oprala, ker se mi je zdelo, da je postala rahlo rumene barve.
U glavnem, flaško aladdin ti močno odsvetujem :D Investiraj € v kakšno boljšo flaško!
Uporabniški avatar
*zeljka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 814
Na forumu od: 14. 8. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *zeljka* » 21. Okt. 2011 12:55

jz mam tud to aladin k sm jo dobila za darilo in mi ful ni vsec, ker tok smrdi voda da bv (pa uporablala sm jo tko priblizno en tedn), zdj je sploh ne uporablam vec.
Uporabniški avatar
*Eliza*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 583
Na forumu od: 28. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a *Eliza* » 21. Okt. 2011 13:09

js jo mam od slovenske firme - Bistra voda. Mi ne pušča, vzorčki so simpatični. Še nikoli mi voda ni smrdela v njej, jo pa redno perem tko da mogoče tudi zato. Za alladinke sm pa tud js slišala da puščajo.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 21. Okt. 2011 14:02

Še ena zadovoljna uporabnica SIGG. Zame je super, ker je res vzdržljiva (ker se skoz zaletavam in bi kako stekleno že razbila). Pa tudi konkretno se zapre, ni šans da kej pušča (medtem ko sem o Aladdin že več slabih komentarjev brala). Imam jo vsaj že leto, pa mi nič ne smrdi voda al pa kej tazga.
Včasih imajo v Mullerju kakšne znižane in sem svojo dobila za 8€ (0,6 L).
Priporočam!
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 22. Okt. 2011 20:39

Jaz imama obe, aldin in equa. Sem z obema zadovoljna. Aladin je malo večja, mislim da 700ml, equa pa pollitrska
Uporabniški avatar
Tryanna
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 424
Na forumu od: 30. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tryanna » 23. Okt. 2011 12:10

Jaz pa uporabljam kar Flaško, prav tako dobila kot darilo.

http://www.flaska.si/

Nimam nobenih pripomb, je pa seveda treba redno čistit zadevo, ker se nabere ogromno umazanije na teh steklenicah za vodo.
Uporabniški avatar
she-devil
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 30. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a she-devil » 23. Okt. 2011 13:04

^^te flaške pa so mi tako simpatične :D. No jaz imam drugače aladdinko ampak nimam nobenih problemov z njo (voda ne smrdi, tudi pušča ne) pa upam da bo tako tudi ostalo, ker sem jo šla kar kupit, brez da bi se kaj pozanimala o njej.
Breakfast is my religion! (The Mask)
Uporabniški avatar
Tryanna
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 424
Na forumu od: 30. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tryanna » 23. Okt. 2011 13:20

Ja, sicer moraš mogoče malo bolj paziti ker so steklene, sicer jo suknjič malenkost ščiti, ampak bi se najbrž vseeno razbila, če bi padla na tla.

Nasploh so mi steklene bolj všečne in tudi bolj higienične.
Uporabniški avatar
tentation`
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 24. 12. 2008
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a tentation` » 12. Nov. 2011 17:23

Jaz imam aladdinov in sem full zadovoljna. Sem pa hotela vzeti drugo aladdinovo flaško (drug model) je bila cenejša in me je prodajalka opozorila, da jo moram nositi navpično ker drugače pušča, tako da sem vzela drugo. Res pa je, da jo moraš res vsak dan umivati ker drugače začne voda smrdeti.
Tisoč in tisoč zvezd je nad nami,
tisoč in tisoč zvez med nami,
da gre po svetu - rama ob rami -
svetloba z nami.

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov