Dnevni obroki

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Katere obrok je pri vas največji ?

zajtrk
7
7%
kosilo
90
84%
večerja
10
9%
Skupaj glasov : 107

Uporabniški avatar
La*Perla
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 25. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a La*Perla » 10. Jun. 2005 20:44

Kaj jeste? ali začnete z zajtrkom ali ga izpustite? Koliko obrokov na dan jeste? Kateri je vaš največji obrok?

Jaz jem dva,kosilo in večerjo. Pri meni je največji obrok kosilio :) Zjutraj pa ponavadi le kak piškotek :D
*Diamonds are forever*
Uporabniški avatar
Tamala`
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 31. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala` » 10. Jun. 2005 20:57

zajtrk je pri meni ponavadi ob 11h ker se mi prej ne da jest, kosilo pač kadar je, največji obrok pri meni je pa zvečer ob 21h ali pa še kasneje..
Uporabniški avatar
Chica Guapa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 285
Na forumu od: 17. 1. 2005
Kraj: skoraj Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Chica Guapa » 10. Jun. 2005 21:55

Jaz pa najprej jem zjutraj okoli pol sedmih...vem, zgodaj! :? Včasih ob taki uri sploh nisem mogla jesti, ampak sem se navadila. Potem imam ob enajstih v šoli malico, ponavadi kaj majhnega... Ob treh doma kosilo, zvečer pa ponavadi ne pretiravam z velikimi obroki.
HASTA LUEGO
Uporabniški avatar
Dalila
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 5. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dalila » 10. Jun. 2005 23:29

Jaz se ponavadi zbudim zato ker sem lačna in mi je prva postaja iz postle hladilnik, šele ko se najem lahko odprem oči. Sicer pa mi je največji obrok ponavadi kosilo. Jem pa ene 5x na dan, cca vsake 3-4 ure.
pa pa
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 10. Jun. 2005 23:47

Joj, tale moja prehrana čez dan je čist v bedu.. Čist odvisno kdaj jem, pa kaj jem, pa pri katerem obroku največ pojem..
Danes sem npr. za zajtrk pojedla en sadni jogurt+čist mejhn kruha(ura:11.30), pol k sm pršla dam (okol 14.00) sem pojedla kos kruha z nutello, sem šla v šoping - tam sem si kupla žemljo + mal sira, pa en čokoladni štrukelj, za večerjo pa sem pojedla zeleno solato. In to je mensezdi vse.. Aja, pa bombone sem jedla v kinu.
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
steLLcy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 809
Na forumu od: 9. 8. 2004
Kraj: CeLjE

Neprebrana objavaNapisal/-a steLLcy » 11. Jun. 2005 9:30

joj....čist odvisno kako bo potekal dan......

v osnovi pa zjutraj jem....velikkkooo!!!......pol kej malega pomalcam.....če je čas ob dveh domov na kosilo......pol spet kaka malca (če delam popoldan je ni), zvečer pa ponavadi ne jem......nimam potrebe......razen če me moj pele kam ven..... :D
Waiting in the queue oh whoopee doo
Uporabniški avatar
laram
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 792
Na forumu od: 29. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a laram » 11. Jun. 2005 9:33

Zajtrk; obvezno in to različno, potem kosilo obvezno, mogoče popoldanska malica v šoli, pa mogoče kdaj pa kdaj večerja ... Ampak bolj poredko ...
Seveda, pa v tistih dneh, ko prihaja tetka, št. obrokov naraste, sladkarije cel čas na jedilniku ... :D
Uporabniški avatar
lisička
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 27. 7. 2004
Kraj: malo tuki malo tam

Neprebrana objavaNapisal/-a lisička » 11. Jun. 2005 11:17

La*Perla napisal/-a:Jaz jem dva,kosilo in večerjo. Pri meni je največji obrok kosilio :) Zjutraj pa ponavadi le kak piškotek :D



V bistvu imam jaz podobne navade.
Zjutraj po navadi samo jabolko, da začnem svoj prebavni trakt :) , potem kosilo in še večerjo. Kateri obrok je pa največji, je pa odvisno od situacije. Če semfull lačna, bom pojedla veliko za kosilo in potem če ne bom več toliko rabila, bo večerja manjša.
Če pa gremo kam žurat-to pomeni, da bomo tudi kaj popili, pa raje preden gremo kaj bolj konkretnega pojem, da mi želodec ne trpi preveč.
Uporabniški avatar
*Ela*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 537
Na forumu od: 11. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *Ela* » 11. Jun. 2005 11:25

zjutraj nemorem jest ker nisem navajena oz. sem se odvadla in mi je slabo če jem pred 9 uro
med odmorom jem okrog 11h, potem pa kosilo ob kakih 4h...pa zvečer če se spomnim..kr dostikrat pozabim da sem lačna, al pa se mi ne da nič delat pa pač ne jem :roll: po riti bi me blo treba :D
as if.
jancy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 354
Na forumu od: 17. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a jancy » 11. Jun. 2005 11:29

jaz zjutraj kaj ful malega pojem, bol ko hrano rabim kako kavo al pa čaj pol pa pač zraven kaki keks pojem. v šoli včasih jem malco , včasih ne. kosilo jem vedno, kolko ga pojem je odvisno kaj mamo za kosilo, če ni dobro pa pol celo popoldne nekaj po malem jem. večerja pa kaki sendvič al pa jogurt, redko se mi da kaj boljšega delat.
I don''t have to worry.
My mother does it for me.
Loesje
Uporabniški avatar
inchy84
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1004
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a inchy84 » 11. Jun. 2005 11:29

jst ponavadi zjutri pred fitnesom nič ne jem. Ko pridem iz fitnesa (11.30h) pojem kako sadje zmešano s skuto. Za kosil ponavadi vedno kako solato pa kej bolj lahkega. Hmmmm večerje pa nimam glih, le občasno če sem lačna pojem kako jogurt.
Tko, da bi lahko rekla, da imam 2 obroka na dan :P
jancy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 354
Na forumu od: 17. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a jancy » 11. Jun. 2005 11:29

inchy84 napisal/-a:jst ponavadi zjutri pred fitnesom nič ne jem. Ko pridem iz fitnesa (11.30h) pojem kako sadje zmešano s skuto. Za kosil ponavadi vedno kako solato pa kej bolj lahkega. Hmmmm večerje pa nimam glih, le občasno če sem lačna pojem kako jogurt.
Tko, da bi lahko rekla, da imam 2 obroka na dan :P


ti pa res zelo malo poješ :!:
I don''t have to worry.
My mother does it for me.
Loesje
Uporabniški avatar
*Ela*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 537
Na forumu od: 11. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *Ela* » 11. Jun. 2005 11:30

jancy napisal/-a:jaz zjutraj kaj ful malega pojem, bol ko hrano rabim kako kavo al pa čaj pol pa pač zraven kaki keks pojem.

ja jas si tudi ponavadi naredim pravi čaj z mlekom...če mam čas seveda, kr ko se mi mudi še sebe komaj skup sestavim, kaj šele da bi jedla :roll:
as if.
jancy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 354
Na forumu od: 17. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a jancy » 11. Jun. 2005 11:32

*Ela* napisal/-a:
jancy napisal/-a:jaz zjutraj kaj ful malega pojem, bol ko hrano rabim kako kavo al pa čaj pol pa pač zraven kaki keks pojem.

ja jas si tudi ponavadi naredim pravi čaj z mlekom...če mam čas seveda, kr ko se mi mudi še sebe komaj skup sestavim, kaj šele da bi jedla :roll:


jaz pijem tudi ponavadi črni čaj al pa zelenega z mlekom, me bol prebudi ko kava.
I don''t have to worry.
My mother does it for me.
Loesje
Uporabniški avatar
*Ela*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 537
Na forumu od: 11. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *Ela* » 11. Jun. 2005 11:33

jancy napisal/-a:
*Ela* napisal/-a:
jancy napisal/-a:jaz zjutraj kaj ful malega pojem, bol ko hrano rabim kako kavo al pa čaj pol pa pač zraven kaki keks pojem.

ja jas si tudi ponavadi naredim pravi čaj z mlekom...če mam čas seveda, kr ko se mi mudi še sebe komaj skup sestavim, kaj šele da bi jedla :roll:


jaz pijem tudi ponavadi črni čaj al pa zelenega z mlekom, me bol prebudi ko kava.

mene tudi, kave sploh ne pijem, nemaram okusa :tot:
as if.

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov