Dostava hrane na dom, Ljubljana

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

bloom*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 7. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a bloom* » 30. Dec. 2009 20:57

Torej kaj predlagate? Ponudnikov je ogromno ampak res dobro hrano pa imajo le redki..
Zadnjo noč v letu se mi namreč ne da kuhat, na dom pa si še res nisem nikoli ničesar naročila :))
Razmišljala sem o kakšni pici, mehiški ali kitajski hrani.
Hvala za predloge!
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 30. Dec. 2009 21:57

kar sem do zdaj probala ni blo kiša koša. pice so navadno postane, prav tako ostala hrana.

je pa res, da sem naročala večinoma na bone (tudi ko nisem ni bil nek gurmanski presežek). papino, halo katra, pingvin.
papino ma največje porcije to je pa tudi vse.

če že, si grem raje v picerijo iskat pico in jo doma pojem.
bloom*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 7. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a bloom* » 30. Dec. 2009 23:59

ohjej, ne sliši se dobro. se bomo mogli zmigat in si očitno kar sami poiskat dobro hrano :) hvala
Uporabniški avatar
*SunFlower*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 613
Na forumu od: 20. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *SunFlower* » 31. Dec. 2009 0:30

Skoraj obvezno traja kako uro ali več, da hrano dejansko dobiš.

Se vam bolj splača kupiti kaj pripravljenega oz. pogreti kaj zmrznjenega :)
Every rose has its thorn
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 31. Dec. 2009 12:33

Jst pa nimam tok slabih izkušenj z dostavo hrane. Res je, da sicer traja eno uro da ti dostavijo, ampak tako pač je.
Do zdej sem naročila pri Katri, Papinotu in Pinkiju. Pinki velikrat ful zamuja, tko da se je že zgodil, da smo na pico namesto 1 uro čakali 2 uri in pol, tko da tam ne naročam več.

Mi je pa fajn Halo Katra :) . Pice so vedno fajn, tople; nič se mi ne zdijo postane. Ok itak je razlika med tem ali ješ v piceriji in ti jo prnesejo takoj na mizo ali če jo naročiš prek dostave, sam men je še vedno čist uredu.
Uporabniški avatar
gemini
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1680
Na forumu od: 8. 9. 2004
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a gemini » 31. Dec. 2009 17:05

Danes definitivno ne priporočam dostave hrane. Že ob pomembnejših fuzbal tekmah so dostave zelo obremenjene in lahko čakaš tud dve uri na ubogo pico, danes najbrž še slabša situacija ;)
Ko odvržeš vso strast
in me prideš nežno krast
tvoji poljubi z dlanmi kot bi mi
ustavil čas in že se dani (Neisha)
jagoda-malina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 433
Na forumu od: 11. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a jagoda-malina » 02. Jan. 2010 19:33

Kar se pice tiče pa mislim, da v LJ ja ni problem eno vredu pico dobit al kaj? Nobena hrana pa ni na dom dostavljena enaka kot takoj pripravljena.

Vsekakor pa je najbolj sveža in zdrava, če jo pripraviš doma. Priznam pa, da tudi sama grem kdaj ven jest.
christianna cruz
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 226
Na forumu od: 29. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a christianna cruz » 07. Jan. 2010 21:27

od 1.1.2010 majo tut imperio mexicano iz cityja dostavo na dom....
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 16. Mar. 2010 8:26

ja najvecji problem dostave hrane na dom je to, da vsi ki narocajo oz. velika vecina (v bistvu je ze en sam prevec) mislijo, da so edini, ki narocajo oz. da so oni na prvem mestu po prioriteti. V bistvu je pa tak, da, ko ni guzve ali pa ce so res edini bodo (vsaj v MB) itak dobili v 15 minutah al pa najkasneje pol ure. Ko je pa guzva se pa naredi prioritetno in prvi so na vrsti tisti, ki najdlje cakajo pa ki so najblizje kuhinji.. torej narocajte od tistih, ki so vam najblizje! ce boste vseeno dobli v eni uri pa vedite da je res guzva in, da ni doben pozabo na vas ;) Pice in ostalo hrano pa itak ne morete pricakovat tako kot v gostilni ze samo zato, ker je to dostava in ker so pubeci obicajno v vlki guzvi in norijo po cesti in s tem tud hrana malo plava sem in tja. Sam ze dve leti delam na dostavi v mariboru zato vem o cem govorim :D
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov