Kofetkanje

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
BaByBlu
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 135
Na forumu od: 15. 11. 2007
Kraj: lost

Neprebrana objavaNapisal/-a BaByBlu » 23. Mar. 2008 10:31

Živjo!
Mene pa zanima kakšno kavico pijete doma, ali jo piješ vsak dan?
Jz sem navajena kupovat barcaffe classic, ful mi je dobra. učasih ji dodam mleko ali smetano, dobra mi je pa tut brez tega. Aja mora pa bit full cukra :) Mal me mot un zorc k je na dnu skodelice.
najbolj pa paše kavica pa cigaret pa sonček in dobra družba :)
Uporabniški avatar
KristinĆk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 243
Na forumu od: 18. 9. 2007
Kraj: somewhere over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a KristinĆk » 23. Mar. 2008 10:40

no js si doma čist navadno kavico skuham..pa more bit čiz mal cukrčka... pa rada mam mal mleka notr...

drugač pa obožujem kavico v gostilnah..in sicr z mlekom..men nek najljubšga<3 zadnjič sm probala kavo z pistacijo..in sam unu wooow..d best :D
Uporabniški avatar
Boa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 29. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Boa » 23. Mar. 2008 10:41

Kavo vedno kuham v džezvi da se izognem zocu. Doma vedno pijem belo kavo (malo kave pa fuuuul mleka-pol vročga, pol mrzuga--ja vem, kompliciran osebek sem) z dvema natrenoma, v lokalu vedno pijem kavo z mrzlim mlekom brez cukra/natrena. Bela kava mi je v lokalih zanič.
Ne kadim, a vedno vžgem.
Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 23. Mar. 2008 11:16

Sploh ne pijem kave ker mi je ful zanč okusa,če jo pas že kje spijem pa najrajš kapučino.Sam če še čik zravn pržgem mi srček ponori.
Uporabniški avatar
Mju
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 521
Na forumu od: 1. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Mju » 23. Mar. 2008 11:29

doma si naredim ponavadi kapičuno z veliiiko pene (mam uno mašinco) ker navadne kave ne pijem (razen iz avtomata :P ). al pa tut kašno belo kavo včasih, odvisno kakšen dan je :)
Uporabniški avatar
*ka!a*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 621
Na forumu od: 16. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *ka!a* » 23. Mar. 2008 11:32

Kave ne maram in je posledično tudi ne pijem, mi pa kdajpakdaj zapaše kapučino, pa mogoče kdaj bela kava pa kakšni piškotki zravn ;)
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 23. Mar. 2008 11:35

Dddddddd...ja itak da zasede kdaj kavica..ampak jaz si naredim belo kavo ali pa knaip kavo...valjda pa zdraven paše cigaret-obvezno!!! Drugače kava ni kava :D

Drugače imam pa en lokal v paci kjer dobiš zdraven še rogljiček ki ga sami spečejo...in tam mi je pa mjamiiii...na pladenjčku: bela kava, rogljiček, kozarec vode in cigaret v ustih...jaz se tako pač crkljam.
Drugače pa tudi stalno čajčke pijem ponavadi....hodim v eno čajnico in tam sem pomoje že vse čaje sprobal :irre:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 23. Mar. 2008 11:59

Kave ne pijem in mislm, da je tud nikol ne bom, ker mi okus ni všeč. Tud kapučinov, belih kav in ostalih podobnih stvari ne maram.
spermij
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 441
Na forumu od: 27. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a spermij » 23. Mar. 2008 12:09

1-3 plastične kozarčke na dan, med tednom. Na šihtu, iz avtomata...bela kava s čokolado, kakav, čaj, čaj z mlekom...
Uporabniški avatar
mirella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 867
Na forumu od: 25. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mirella » 23. Mar. 2008 12:31

huh js kavo pijem res na vse mozne nacine. zjutraj ko se mi mudi ponavadi nardim jacobs un iz vrečkic. najhitreje mi je nekak pa neda se mi zjutraj v đezvi kuhat kavo :/ drugače doma preko dneva največ krat v đezvi, zunaj belo kavo, latte macchitatto, ko se nemorm zbudit pa crna brez sladkorja :)
Life is not the amount of breaths you take,
it's the moments that take your breath away.
Maudisa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1099
Na forumu od: 29. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maudisa » 23. Mar. 2008 12:54

ne maram kave,niti kapučina in podobnih zadev :tot:
Uporabniški avatar
***Ally***
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1030
Na forumu od: 8. 7. 2006
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a ***Ally*** » 23. Mar. 2008 12:59

Obvezno vsaki dan 2-3, doma si naredim Ness (instant), nikoli turške, če pa mi kdo skuha turško pa tudi to pijem. Zunaj pa vedno capuccino, redko kavo iz avtomata (samo če nihče noče z mano na kavo :D ). Včasih sem pila belo kavo in doma ness z mlekom, potem pa nekaj časa nisem več smela mleka in sem se navadila na navadno, z vodo.
Aja, pijem pa čisto grenko, če je notri malo sladkorja, sploh ne morem spiti. Enako je tudi pri čaju.
Houd de wereld tegen
Uporabniški avatar
slivica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 909
Na forumu od: 27. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a slivica » 23. Mar. 2008 13:04

Vidim, da nas je kar nekaj, ki ne maramo kave, kapucina, bele kave... Edino kar tako pijem je kakav, ampak to ne spada v to kategorijo. Smrdi mi, ni mi dober okus in lahko recem, da mocno dvomim, da jo bom kdaj pila.
Moja mami recimo, pa zjutraj preden ne spije kave, sploh ne more nic nardit. :)
Pa ful mi je hecno, ko me kdo vprasa: "Kak se pa lahko zbudis zjutraj brez kave?" Ja kak, vstanem se in je to to. :)
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 23. Mar. 2008 14:18

Uf jest mam pa kavo rada v vseh možnih oblikah :P ... zjutraj si prvo obvezno naredim nescafe kapučino pol čez dan še kako turško z malo mleka al pa mešanico med nescafe kapučinom in instant kavo.

V lokalih pa pijem kavo z mlekom, podaljšano kavo, kapučino, belo kavo (bolj poredko, ker je za moje pojme preveč mleka notri)... edino pravilo je, da mora biti brez sladkorja.
Ljubav je kao šah, uvjek te zajebe neki konj dok osvajaš kralja.
Uporabniški avatar
Miss N.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 302
Na forumu od: 22. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss N. » 23. Mar. 2008 14:28

js sm pa odvajam od kave oz se trudim, da spijem samo ene 2, max 3 na dan.
pa zjutro ne pijem več kave, zaradi težav z želodcem
drugače sm pa že pred 8 zjutro spila 2,3... preveč, sej vem

kava mi ma ful dober okus. tako, da včasih pijem tudi brezkofeinsko. ma mi je okus...

drugače pa pijem belo kavo, kavo z toplim mlekom,kratko, dolgo... - ne sme bit pene, ker mi ni všeč.....zato ne pijem kapučina. kakšno kavo pijem, je pa odvisno od počutja.
Če ne moreš pomagati, nagajaj. Važno je sodelovati...

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov