Terapija pri mladih

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

girlblue
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 2. 9. 2012
Kraj: Tržič

Neprebrana objavaNapisal/-a girlblue » 09. Okt. 2017 16:14

Živjo,

zanima me, če je že kdo obiskal zakonsko terapijo pri rosnih 25 letih? S fantom sva skupaj že nekaj let in sva naletela na oviro, star je sicer 28 let vendar imava res željo po uspehu in nadaljevanju veze.

Rabila bi mnenje tretje osebe, vendar mi je malo nelagodno, saj sem vseeno zelo mlada...

Hvala za pomoč, lp :)
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 09. Okt. 2017 16:17

Brez problema lahko poskusiš s partnersko terapijo. Morata pa biti res oba udeleženca pripravljena sodelovati in biti tam prostovoljno.
Nima veze, če sta mlada, terapevt je tam zato, da te posluša in ne, da te sodi :) Tako da kar pogumno, če mislita, da bo pomagalo.
girlblue
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 2. 9. 2012
Kraj: Tržič

Neprebrana objavaNapisal/-a girlblue » 09. Okt. 2017 16:28

Oba sva pripravljena, jaz imam samo manjšo težavo s tem ker sem mlada in ker večina parov težavo reši oz. gre rajši narazen.

Po mojem mnenju je zato tako veliko razhodov in ločitev, ker se nihče več ne trudi.

Hvala
Oblomov
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 10. 9. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a Oblomov » 09. Okt. 2017 17:08

Ženska NIKOLI NISTA BILA SKUPAJ, KER JE ON VEČ LET GOVORIL, DA TE NE LJUBI, NI ZALJUBLJEN VATE IN DA NOČE BIT V ZVEZI S TABO. Daj svojo lastno objavo v sosednji temi preberi, kaj ti ni jasno?!

Iz te teme se razbere, da sta dolgoletna partnerja s krizo (kjer je potem vseeno, koliko sta stara, lol), ampak v resnici ti NIMAŠ dolgoletne zveze s tem človekom, temveč si se več let dajala dol z osebkom, ki te ni imel rad.

Ali ti misliš, da ljudje ne vidijo tvojih objav v vseh temah in vedo, da gre za isto osebo, wft? :evil:
girlblue
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 2. 9. 2012
Kraj: Tržič

Neprebrana objavaNapisal/-a girlblue » 09. Okt. 2017 17:24

Haha, vem :D oprosti res bi rada najdla rešitev. Vse imaš prav, ampak vseen mislm, da se ljudje lahko spremenijo..
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 09. Okt. 2017 20:28

On je pripravljen it na terapijo.. ampak ni niti uradno s tabo? :shrug: Hm, dolg dan je bil.
Oblomov
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 10. 9. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a Oblomov » 09. Okt. 2017 20:30

Well, mogoče se vsi tu preveč ukvarjamo z nekimi 'oznakami' ... očitno sta imela neke vrste odnos, ki bi ga zdaj rada vzajemno razčistila ... v redu, pa pojdita na terapijo, škodilo to zelo očitno ne bo, bosta pa oba videla verjetno stvari v kaki drugi luči tudi ... ;)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov