Resna zveza? Ni sans

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

mimi99
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 18. 7. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a mimi99 » 18. Jul. 2017 15:56

Zdravo, potrebovala bi kaksno vase mnenje, glede na nastalo situacijo.

Torej, gre za to, da sem veckrat srecala enega fanta (on 26, jaz 27), ki me je mocno pritegnil in sem ga hotela spoznati. Nato sem izvedela njegovo ime ter mu pisala na facebook. In razvila se je debata, ujela sva se in rekel je, da je zelo sramezljiv, in si do mene ne bi upal nikoli pristopiti, ampak da je opazil tudi on mene. Ok, vse lepo in prav.

Povabil me je na pijaco, kjer sva klepetala 6 ur, kemija je bila ocitna, cez dva dni me je povabil na bliznji hrib in vecerjo, kjer mi je povedal, da je bil trdno preprican, da hoce bit samski, sedaj pa ko sem prisla jaz, pa je zmeden in v dilemi. Rekla sem mu, da se naj ne ukvarja sedaj s tem ker se morava se spoznati in bova ze videla sproti. Nato sva se hitro dogovorila za novo pijaco, po pijaci sva bila se malo na klopci v parku in po nekaj urah pogovora je koncno zbral pogum in me je vprasal, ce me lahko poljubi. Nekaj lupckov je padlo tisti vecer, obema je bilo nerodno, in spet mi je dejal, da je popolnoma zmeden in da bo moral premislit kako in kaj naprej. Ok, ponovno sem mu rekla, da se nikamor ne mudi. Nato sva se srecala bolj kot ne po nakljucju v druzbi in moja druzba je kasneje dejala, da ga tako nasmejanega in srecnega niso se videli in da je videt, da je nor name.

Naslednji zmenek je bil precudovit, sla sva se kopat za cel dan. Nekaj poljubljanja, objemov, morskih radosti in na koncu vecerja. In ponovno je sam od sebe odprl temo o morebitni zvezi, da ne ve ali bi ali ne bi in da sem mu vse obrnila na glavo, ker je rad samski oziroma mu kolegi veliko pomenijo, prav tako hobiji in za punco ne bi imel toliko casa kot bi si zelel. Seveda nisem nanj nic pritiskala, nic tezila in sem samo rekla, da bo ze cas pokazal, da se bova ze v prihodnosti o tem pogovorila ker se morava tako in tako se spoznat in so stvari zelo sveze.

Nato sva se poslovila in cez par dni sem dobila sms da je premislil in se odlocil, da bo raje (se dolgo) samski, midva pa ostaneva samo prijatelja. Vse skupaj me je presenetilo, ker ne glede na to, da je govoril da je zmeden, sem pricakovala se vsaj nekaj zmenkov, saj sva se precej ujela in je bilo med nama vse super.

Je to njegova dokoncna odlocitev ali se zna se kaj obrnit s casoma, saj se bova najbrz se kaj videla in podruzila, ce ne na samem pa v okoliscinah kjer se srecujeva, kaj mislite? Je mozno, da je nekaj zacutil pa se ustrasil in raje zbezal? So "krivi" njegovi samski kolegi ker ga "vlecejo" proc od zveze? Boljse, da ga pozabim? Nocem biti negativna, ampak najbrz nimam prakticno nobene moznosti, in je boljse da vse skupaj pustim pri miru ter obdrzim lepe spomine, ne?

Vsako tako in drugacno mnenje je dobrodoslo in se zahvaljujem.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 18. Jul. 2017 16:23

Ženske smo res mojstrice, ko je treba dolgovezit in iskat izgovore za tipe :wink:
Mislim pa, da je odgovor dokaj preprost in to je, da mu pač nisi toliko všeč, da bi se odrekel samskemu življenju. Ta razlog ni lahko slišat ali si ga priznat, je pa še najbolj realen. Ne ostali "ustrašil se je "močnih" čustev", "zvezde so v napačni postavitvi", "prijatelji..." itd.
In ne kupit tega, da nekdo nima dovolj časa za punco/fanta, ker ima prijatelje in hobije. Če ti je resnično do nekoga, si vzameš čas tudi zanj, se malce prilagodiš (in to z lahkoto) in še vedno imaš prijatelje in hobije. Vsaj v zdravi zvezi. Zveza ni zapor.

Ko boš spoznala nekoga, ki mu boš toliko všeč kot on tebi, bosta pristala skupaj, brez "bi, ne bi, bi, ne bi..." jajcanja.
Škoda tvojega časa, res. :wink:
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 18. Jul. 2017 17:33

Podpis pod Ananhas.
Moški so sposobni marsičesa (v pozitivnem smislu), če se gre za žensko, ki jo hočejo. Če ne, mu klišejsko a resnično ni do tebe.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 18. Jul. 2017 17:34

Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 18. Jul. 2017 21:14

Isto se strinjam s predhodnjimi odgovori, da tip ni bil zainteresiran dovolj. Iz napisanega deluje, kot da bi se že v živo hotel nekako izmuznit, ko je govoril, da ni odločen, je zmeden blabla.. Mogoče je tudi testiral teren, če bi bla za kakšno 'manj resno zvezo'? Možno tudi, da je čutil pritisk ali da si oddajala neko energijo, da si zelo želiš zveze že od samega začetka ali pa sploh ni iskal resne zveze..
Tako da ja, po moje boljše, da sprejmeš dobesedno, kar je reku in greš naprej.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 18. Jul. 2017 21:47

Js sn se v svojem življenju naučila ene res absolutne resnice: če je tipu do tebe, bo s tabo. vse ostalo je k*
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov