Zeloo zelooo sramezljiv fant

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Tinči5
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 29. 3. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a Tinči5 » 02. Maj. 2017 21:35

Zivijo. Pred neki casa sem odprla temo vsec mi je prijatelj in z veseljem tudi zakljucla. Vendar je cez cas prislo do problemou. Ugl. jaz in moje kolegice smo se zacele druzit v kolegi med njimi je en fan v katerega sem bla zaljubljena vendar si nisem nic upala nardit zato sem stvar pustila nakar mi je enx sam povedau da je vame oz. poslau to novico preko prijatelja. Pred tem so mi ceu cas vsi govorili da je zelo sramezljiv vendar nisem si mislila da govorimo o taki sramezljivosti...oba vemo da smo si med sabo usec. On pa si neupa dobesedno nic. Sram ga je tudi govorit z mano o normalnih temah kaj sele da smo na samem. Edino ko je pijan si upa z mano govorit sprosceno. Zadnjic me je celo vpr ce gremo na pijaco. Seveda sem mu rekla da ja. Ko pa ni pijan je takoj bol zadrzan in neverjetno sramezljiv. Njegovi kolegi ki pa tocno vejo da sem mu usec mu poskusajo pomagari vendar meni se zdi vse zamanj. Zadnjic smo ble zmenjene z kolegicami da gremo v bazene. In cudezno se tam pojavijo on in njegou kolega...kasneje zvem da so se to zmenli on njegou kolega in moja kolegica zanalasc da bi se mi2 koncno mao zblizala. Vendar spet isto...prvo si ni upal prit pol pa ko je prisu pa se vsi pog on pa je tiho...zdej pa sem ga ze dvax vprasala ce bi seu na pijaco zato ker unikrat ko me je povabu nisa mogla it. Ena opraviceno ni mogu drugic pa nisem tako sigurna...vec krat sem pomislila da se pijaci izmika ker ga je prevec sram da bi sli sami ali pa noce sam to mi nebi slo skupaj saj vem da je vame. Kolegi mi govorijo dej naredi kaj ker on si neupa sam meni pa tudi ni prijetno bit vedno tista ki daja pobudo za karkoli al zacne pogovor...kaj da naredim?fant mi je zeloo zeloo vsec. Naj se pac enx preprosto z njim pogovorim ce je sploh pripravljen met kaj z mano in zakaj je tako sramezljiv do mene medtem ko do drugih ni. Ali prepustim vse in ce se bo kdaj opogumu bo cene pa nic.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 03. Maj. 2017 11:29

Oh to be young again... :D

Mislim, da nimaš kaj dosti za naredit v takem primeru. Vprašanje koliko časa boš želela vztrajat in koliko časa ti bo tak fant še zanimiv. Drugega kot da se sam opogumi žal ne moreš storit, razen tega, da mu daš jasno vedet, da ti je všeč. Vse drugo mora pa on sam na sebi delat, da bo napredoval v odnosih.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7527
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 03. Maj. 2017 11:44

Ananhas napisal/-a:Oh to be young again... :D

Samo res, kje so tej cajti :)

Koliko ste pa stari? Po moje, če ti je res ful všeč daj vedet in tudi se poskusi pogovorit, samo da ne bo to too much za njega :D. Mogoče če ste še ful mladi, da ima samo tako platonsko zaljubljenost in te rajš samo občuduje kot da bi dejansko kaj imeli?
Sicer mi je pa malo znano zgodba, ker je bil en sošolc vame prvo polovico oz večji del gimnazije in je bil isto ful sramežljiv, meni je bil tudi on všeč, nisva pa nič imela, razen da sva enkrat zamutila, ko sva bla oba pijana.
V bistvu, če ti je res ful všeč, lahko provaš met malo več kontakta z njim, ko boste nekje zuni in bo on že kaj spil in mu ne bo tolk nerodno. :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Tinči5
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 29. 3. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a Tinči5 » 03. Maj. 2017 15:42

On ima 18 jaz pa bom prau tako kmalu dopolnila 18. Kaj ni malo cudno da je fant za ta leta tak? Sej ve da sem v njega in prau tako vem da je on vame. Oba zeloo dobro veva problem je samo to da si neupa nic v pretiranem pomenu...zdej enx nazadnje se mu je zaceu prau zapletat jezik ko sem stopla do njega in zacela pogovor. Res dozdej se nisem naletela na kaj podobnega. Sam drugace je pa fantasticen karakter. mislite da ni napacno da ga enx na samem vprasam ali je sploh moznost da bi kdaj imela kaj resnega?ali bom izpadla usiljivo...ali naj preprosto pustim stat in pocakat ce se bo kdaj opogumu
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 04. Maj. 2017 11:18

Tinči5 napisal/-a:Sam drugace je pa fantasticen karakter.


Kako pa ves, ce v prico tebe ne govori? :)
Tinči5
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 29. 3. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a Tinči5 » 04. Maj. 2017 14:48

Sam je povedau in zaceu to da se je mad nama zacelo neki plest. Drugace po obnasanju in govoru se slabovidni vidijo haha zakaj gre. Pa njegovi kolegi mi vecx govorijo in spodbujajo...ugl. o tem sem definitivno prepricano. Je nekako ze znano med usemi nami
Tinči5
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 29. 3. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a Tinči5 » 04. Maj. 2017 14:50

Vem zato ker se druzimo ze kar neki casa. Seveda smo govorili ze. Sam ko ni pijan al je sam z mano mu gre mal tezje od rok
Mataio_1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 8. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Mataio_1 » 09. Maj. 2017 18:14

Tinči5 napisal/-a:On ima 18 jaz pa bom prau tako kmalu dopolnila 18. Kaj ni malo cudno da je fant za ta leta tak? Sej ve da sem v njega in prau tako vem da je on vame. Oba zeloo dobro veva problem je samo to da si neupa nic v pretiranem pomenu...zdej enx nazadnje se mu je zaceu prau zapletat jezik ko sem stopla do njega in zacela pogovor. Res dozdej se nisem naletela na kaj podobnega.

Sam sem imel enake težave, ko sem bil star 18. Vzrok je najverjetneje v kakšni travmi, ki se je zgodila v zgodnjem otroštvu. Ni druge kot da mu daš jasno vedeti, da ti je všeč in da nima razloga, da pred teboj zablokira. Seveda mu daš vedeti, da ima možnosti pri tebi.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7527
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 10. Maj. 2017 8:43

Ma meni se to niti ne zdi nic takega,vsaj dokler si najstnik oz. mlajsi, si pac bolj sramezljiv alpa si tolk zaljubljen da si cel awkward, ne rabis met glih travme, da si bolj zadrzan..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Mataio_1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 8. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Mataio_1 » 10. Maj. 2017 15:22

Glede na opis fanta si upam trditi, da je doživel nekaj zaradi česar ima pred dekleti blokado.
Tinči5
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 29. 3. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a Tinči5 » 12. Maj. 2017 23:17

Ja nekateri ste imeli prau...danes sem izvedla, da ima dolocene probleme in tudi tezave z zivci zato jemje tudi tablete...
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 14. Maj. 2017 11:54

A nihče od vas pa ne pomisli, da on še ni imel punce in mu je malo nerodno, če bi prišlo do česa več? :) Jest, ko to berem se še nase malo spomnim, sam nikoli pa res nisem bil čisto tiho :D

Tinči5 meni pošlji zasebca pa se bova midva pogovarjala, sam jest toliko govorim, da bo tebi nerodno :D
Mataio_1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 8. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Mataio_1 » 14. Maj. 2017 13:37

Da še ni imel punce je posledica njegove sramežljivosti in travm, ki se jih očitno ne zaveda. Been there, done that.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]