Lagal mi je

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

_Sarchy_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 20. 10. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a _Sarchy_ » 20. Okt. 2016 6:24

Lepo pozdravljeni,

znašla sem se v situaciji iz katere ne najdem poti ven. Pred dobrima dvema letoma sem spoznala fanta, ki je med poletnimi počitnicami prišel delati v podjetje, kjer sem zaposlena. Že takoj na začetku sva se hitro ujela. Septembra, ko je zaključil delo, sva se tu pa tam še slišala preko facebook-a, pol pa sva prekinila stike. Po skoraj 5 mesecih pa mi piše, če bi se dobila na pijači in tudi sva se. Pogovor je potekal v mirnem vzdušju. Prišel je čas poletnih počitnic in ta isti fant je spet prišel delat v podjetje. Po končanem delu (septembra) pa sva se začela dopisovati skoraj vsak dan kljub temu, da je vedel da imam fanta (fant ne živi v istem kraju). In tako se je najino dopisovanje nadaljevalo. Ker sem videla, da tako ne gre več naprej, sem mu predlagala, da se umaknem, vendar za to ni želel slišati. Sledila so srečanja, sprehodi, pijače, večerje ipd. Dopisovala sva se tudi pozno v noč. Bil je v obdobju, ko je resnično potreboval nekoga, da mu prisluhne in to sem tudi storila. Večkrat na teden sva se srečevala in si izpovedovala težave, vsak svoje in si pri tem pomagala z nasveti. Meseca marca mi je priznal, da se je zaljubil vame. Povedala, sem mu da istih čustev ne čutim, vendar da ga imam zelo rada kot prijatelja. Kljub izpovedi, sva se še vedno srečevala, dajal mi je ogromno pozornosti, daril, objemov, iskrenih besed, vse to kar sem pri takratnem fantu pogrešala (s fantom sem maja zaključila 7 letno zvezo). In ja, prišlo je do tega, da sem se v tega fanta zaljubila.To je bilo konec maja. Dobila sva se na pijači, bila sem tako vesela, da mu bom povedala kaj čutim do njega in potem je sledil šok. Povedal mi je, da se je nekaj časa odločal, da je nekako spoznal, da ne bova mogla bit skupaj in da je pustil drugi punci da se bolje spoznata. Naj še omenim, da mi je konec maja napisal sms, da je še vedno zaljubljen vame. Ker sem bila tako zmedena, mu tisti večer nisem povedala nič, samo jokala sem. Prišel je mesec junij, še vedno sva se dopisovala, hodila na sprehode, vendar ni bilo več isto. Spremenil se je in po mojem je to naredil na silo. V mesecu juniju sva šla na plažo (po njegovi želji), kjer me je poljubil in to večkrat, ležala sva na brisači, božal me je, poljubljal po celem telesu, masiral ipd., čeprav se je čutilo, da je z mislimi drugje. Napisala sem mu sporočilo, da sem pripravljena marsikaj storiti, da bi bila srečna skupaj in če bi se lahko dobila da mu razložim nekaj stvari, vendar mi je odgovoril, da mu je težko za znoret in da rabi nekaj časa, da premisli o vsem. Bila sem tako prizadeta in razočarana in kljub temu, da sem mu želela dat čas da razmisli o vsem, enostavno nisem mogla. Pogovor je nanesel na to, da ne čuti več do mene tako kot je meseca marca, da punca s katero se dobiva, da mu je izpovedala svoja čustva in da to kar je slišal od nje si je želel takrat slišati od mene. Meseca julija je ponovno prišel delat v podjetje. Na začetku sem se mu izmikala, vendar ga je moje obnašanje zelo prizadelo in skoraj je želel pustiti delo. Prišlo je do tega, da sva si ponovno začela vedno več pisariti. Razložil mi je, da si je od vedno me želel poljubiti in početi stvari, ki jih počnejo pari. In tako so sledila srečanja, ki so se začela s poljubi, dotiki po intimnih delih na na koncu z oralnim seksom. Vendar je po takih srečanjih postal zelo hladen, takoj posegel po telefonu in pisal tisti drugi punci. Vprašala sem ga ali ima punco in vedno mi je odgovoril, da še ne ve pri čemu sta. Vsak dan si piševa in tudi med tednom se vsaj 2x vidiva. Predlagala sem mu, da prekineva stike, ker tako enostavno ne moreva več. Odgovoril mi je, da lahko poskusiva si manj pisat. To sem tudi storila, vendar mi je vedno začel on pisati in jaz sem mu tudi odgovorila, naj povem, da sva si izmenjala ogromno sporočil. In v sporočilih mi je večkrat napisal, da se spominja kako nama je bilo na tistih srečanjih, da kako ga privlačim, in da si želi početi z mano te stvari, čeprav ve da ni prav. Ko sva se dobila na pijači mi je povedal, da so se nekako ponovno obudila stara čustva, sam da je problem, ker se ne bi smela. Konec meseca septembra je s to punco odšel na dopust. Rekla sem mu, da mu ne bom pisala in da naj se ima lepo in odmisli vse probleme. Vendar mi je tudi medtem ko sta bila na dopustu pisal. Po dopustu so ponovno sledila srečanja in dolga pisarjenja. Priznal mi je, da je na dopustu več časa razmišljal o meni, kot pa da bi se sprostil in užival z njo.
Ker nisem vedela, kaj naj si mislim o vsem tem, sem mu rekla, da naj bo iskren do mene in da naj se ne igra z mojimi čustvi. Rekel je, da se ne bo, vendar so se srečanja nadaljevala. Napisala se mu sporočilo, da mi ogromno pomeni in da ga nočem izgubiti, na sporočilo mi je odgovoril z "Hvala enako". Pred dnevi sva se dobila in rekla sem mu, da bom prekinila vse stike z njim, da mu želim vso srečno na nadaljnji poti. Pričel je jokati, večkrat me je vprašal, če me lahko objame, rekel je da ne zdrži več. Rekel je tudi, da ne bo nikoli pozabil name, da se lahko še kdaj srečava in greva na pijačo. Bilo mi je hudo in rekla sem mu, da za nekaj časa se ne bi rada z njim videvala, ker me vsako najino srečanje zaboli.
Dva dni nazaj, sem srečala skupno prijateljico. Beseda je dala besedo in pogovor je nanesel na tega fanta. Rekla mi je, da sta se srečala in da ji je omenil, da ima punco s katero sta v razmerju že od maja. Mene je skoraj kap. Počutila sem se prizadeto, izigrano. Enostavno me je imel za ljubico, ki ko se mu je zazdelo, da rabi malo akcije, me je izkoristil. Napisala sem mu sms in odgovoril mi je, da nobeden ne ve kaka je situacija in da mi jo želi povedati v živo in še vedno trdi, da me ima zelo rad.
Imam čisto prazno glavo, ne vem kaj naj si mislim o vsem tem. Prosim za nasvete tudi kritika je dobrodošla. Hvala in lp, S.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 20. Okt. 2016 9:33

Daj no...tip čisto preveč muti, laže. Ni več kaj razmišljat tu...

Če nekdo želi biti s tabo, bo s tabo. Vse ostalo je nepotrebna drama in bs... Oprosti, vem da sama težko jasno vidiš ampak mislim, da je čas, da ga preboliš in greš dalje, s še vsaj malo samospoštovanja, ki ti ga je ostalo.
Zadnjič spremenil Ananhas, dne 20. Okt. 2016 12:29, skupaj popravljeno 1 krat.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 20. Okt. 2016 10:16

...

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov