Kako povabiti ven natakarja

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Zana.rose
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 8. 5. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Zana.rose » 08. Maj. 2016 20:13

Usec mi je natakar in nevem kako bi ga povabla na pijaco? :/
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 08. Maj. 2016 22:58

''Hej, zdis se mi simpaticen - bi sla kdaj na pijaco, kjer je ne rabis prinesti sam?'' :)
Zana.rose
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 8. 5. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Zana.rose » 12. Maj. 2016 15:25

Meni se zdi da sem mu tudi js usec saj je veliko krat pozoren do mene, poskusa govorit in veliko krat me gleda :) sam problem je da se ne upam rec za pijaco ker nevem ali ima punco ali ne. In ce ima me bo zavrnu in mi nebi bilo usec in nocem ker mi je zelo usec in ze ce bi meu punco bi sla sam tko prijateljsko na pijaco... ;(
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 12. Maj. 2016 17:00

A ni na računu imena?
Drugače pa napiši številko na račun in pusti kak kovanček napitnine na njem :)
Zana.rose
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 8. 5. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Zana.rose » 12. Maj. 2016 17:54

Dobra ideja :D sam se bojim da bi pustil stat...raje bi mu v zivo kaj rekla sam nebi rada izpadla otrocje...hotela sem uporabiti tisto foro...eno kavo in tvojo telefonsko prosim sam mi zgleda prevec iz flma pobrano...nekako bi rada zacela malo vec govorit da bi med nami potekau bol sproscen odnos :) kaj je ful nesramno ce bi sla z njim na pijaco tudi ce ima punco seveda samo za prijateljsko druzbo ;D
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 12. Maj. 2016 18:07

Ce ima punco ta pijaca nic ne bi koristila ne tebi ne njemu, ker ga ne vidis kot prijatelja. :) Bvz se slepiti.
Skratka, nimas kej zgubit, zacni pogovor. Sej natakarji cez dan precej precebljajo s folkom :) just do it.
Mataio_1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 8. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Mataio_1 » 12. Maj. 2016 19:12

Rada bi nasvet? Povej mu, da ti je padel v oči in bi rada šla z njim na sprehod in sladoled. Zelo direktno toda naučil sem se, da me ta način najhitreje pripelje do želenega. Očitno sem toliko osebnostno zrasel in pridobil na samozavesti, da mi to ni več problem.
Zana.rose
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 8. 5. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Zana.rose » 12. Maj. 2016 20:11

Hvala za nasvete in bom upostevala ceprau bom rabla zbrat kar veliko poguma da bom to izpeljala :) edino kar me je zelo strah je to da me bo zavrnu in rekel da ma punco in pol bom ostala brez besed :/
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 12. Maj. 2016 20:35

Ej no, to pa ja ni nic taksnega.. ;) se nasmehnes, reces 'ok, ni pene!' .. in si najdes drug lokal. Oz drugo simpatijo, fantov je toooliko, da glava pece. Samo oci je treba odpret. No, pa usta :D
Zana.rose
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 8. 5. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Zana.rose » 12. Maj. 2016 21:01

Jojj haha ce bi to tudi meni bilo tako lahko :D vazi bom upostevala vse vase nasvete se prej pa bom poskusala kaj vec govorit. Neki pa me se zanima...kje mi priporocate da mu to povem? Ko narocam, placujem, ga zamotim pri pauzi? Pomoje je bolse da vprasam enx ko bo sam?ali preprosto vprasam samo za tel pa se po fonu kaj vec menimo? :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 13. Maj. 2016 6:00

Po moje je vseeno kdaj mu poves,lahko takrat ko placas oz. po filingu in ko on nima guzve.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]