Ni kemije

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Had88
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 13. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Had88 » 13. Apr. 2016 14:55

Prvo pozdravljeni
Prvic pisem v ta forum, predvsem zato, da slisim cim vec mnjen o tezavi, na katero sva naletela v vezi.
V vezi sva 6 let, veza pa odlicna. Razumevanje, spostovanje, pogovor, sex, vse kar prelepo. Ujela sva se ze na prvem zmenku. Kmalu sem se preselil k njej, kjer sva skupaj zazivela. Mogoce je res slo vse prehitro, pa vendar sva poslusala srce. Prezivela sva skupaj nekak tezkih trenutkov (smrti bljiznjih, denatne tezave...), vendar naju je to se bolj povezalo. Sedaj je zakljucila pripravnistvo, ponujajo se ji sluzba. Ze februarja, sva se pogovarjala, o tem da bi morala, da sva malo obstala, ni se veliko dogajalo vendar predvsem zaradi njenega ucenja zaradi pripravnostva. No sedaj pa sva se spet vsedla in minje zaupala, da je ta kemija malo zginila. Da sva se mogoce prekurila malo je dejala. Po nadaljnem pogovoru sva se odlocila, da se trenutno razideva, malo umiriva glave. Sama mi je dejala, da je pripravljena za vezo se potruditi in da noce te veze zavreci!
Ko sem ji dejal vceraj, da bi sel h kolegu zivet, da sva malo sama, mi je dejala, da se ne mudi in naj pocasi... Prav tako jo pustim v miru, ne klicem ona pa se kar. Prav tako mi je dejala, da verjetno splog ne ve, kaj ima in je zmedena in se me boji zgibiti! Odkrito povedano sem zgubljen...

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]