test tube plus are women better at getting over break ups

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Shmeky
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 110
Na forumu od: 28. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Shmeky » 28. Jan. 2016 23:52

Pozdravljeni,

Naslov teme je videoposnetek, ki sem ga našel na youtubu.
Zanima me mnenje obeh spolov, jaz recimo kot moški spadam med tiste, ki so bili zaljubljeni. To osebo še dandanes nisem pozabil čeprav je minilo leto in pol in neglede na to, da sem imel od takrat avanturce do danes z 7 puncam. Se še kar zgodi, da včasih to punco še kar sanjam kot je npr. danes, ko sem sanjal da sva se srečala in me je ustavila mi nekaj rekla no v tistem sem se zbudil, da me ne sprašujete kaj mi je rekla se nespomnim. Pričakovan odg. z vaše strani bo verjetno tak da je nisem še pozabil, ker v tem času nisem bil z nobeno v resni zvezi, no ja ena od teh avanturc se sedaj vleče za skoraj leto dni vendar mi preprosto to ni to in zato ne naredim koraka naprej. Katerokoli punco sem spoznal se nekako nisem poistovetil znjo, zato se tudi nisem spustil se v vezo. O tej punci katero sem sanjal samo še to povem use je zaključeno in tudi nebi bil več znjo sem si preveč življenje zaradi nje zakompliciral in ga hkrati uničil ter ga tudi po letu in pol nisem še sestavil nazaj. To je to z moje strani zanima me vaše mnenje glede posnetka.

LP
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 29. Jan. 2016 11:14

Po mojih opažanjih moški res težje prenašajo prekinitev zveze.
Uporabniški avatar
littlebird_18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 219
Na forumu od: 7. 6. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a littlebird_18 » 29. Jan. 2016 12:16

Js bi pa rekla, da ni tako vazen spol ampak koliko custev se sprozi pri tej osebi.
Naprimer jaz sem bila z enim fantom relatuvno malo casa skupaj, ampak damn ze v zacetku je kemija laufala sto na uro in se zdaj ko je ze dober let mimo sevedno pomislim nanj.
Pa ja vem, da ta zveza nebo nikoli laufala, vmes sem tut js imela dve avanturci, pa se zdele sem v zvezi za katero ugotavljam, da ankol nebo dosegla tega stanja kot prej.
And in the end we're all just humans drunk on the idea that love only love could heal our brokenness

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron