Zakaj odbijam ženske

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Paulsen
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 9. 5. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Paulsen » 22. Jun. 2015 17:02

Ne vem, zakaj si ne morem dobit ženske. Res je, da ne hodim po gostilnah pa take zadeve, kr mi ni sam vseen, apa te gostilniške tud niso moja sorta ženske. Nek lepotec nism, nism pa grd, tko da sm neko povprečje. Po zadnji zvezi mi je vse skup nekak minlo pa pol se vleče to obdobje samskosti, ki je že dolgo. Sprva je blo ok, ampak pol pa ne več.

Če že nekak pride do spoznavanja prek telefona si piševa ok, mogoč pa ona tud nek interes neki zvedet o men, sam pol pa vidim da ta interes uplahne ter se zmanjša ter sam o seb še govori ter odgovarja. Torej konec. No pol ko pade interes dol, pol če bi se še kj potrudu ne, ne gre, preprosto konc. Ne zanimam je nazaj očitno ter pol kaj naj?

Nevem al to delam prehitr? Al moram delat tako?- Ko dobim njeno številko al pol pošljem kak sms, pa par dni čakam, pa pol spet enih par, pa spet čakam,... Kaka frekvenca je dobra?

Kr mene to čakanje živcira. Kr če bi mela interes bi si čas vzela za pijačo al pa nazaj kj mene sprašvala. Al je normaln, da večina tip žensko sprašuje?

Ja res je , smisel za humor pr men, hmm ga ni. Sm kot kak nemec brez smisla za to. Mogoč to tak ženske odbija al kaj.

No neki se ukvarjam z športom pa to, pa tud razgledan sm.
Al to odbija ženske? AL bi blo bolje, da bi mel tarzansko telo, totalen šport freak al kj?

Ja pa tiste k majo rade tiste z denarnco ne pašemo skup:D

No nevem kaj nj. Postajam vedn bolj star, ženske so pol vedn bol zasedene, tko gre z starostjo, mlajši okol mene majo nekater otroke pa vse to. Pač ni vredu no.
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 22. Jun. 2015 17:18

nehaj iskat pa boš najdel
ali drugače.. išči prijateljico in boš našel punco
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 22. Jun. 2015 17:45

Deluješ nesproščeno, suhoparno + vtis,da nimaš nekega pristnega interesa do posamezne ženske ampak bol hočeš neki na hitro dobit, da bo mir..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
slast
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 20. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a slast » 22. Jun. 2015 17:49

1. povprečen moški je za žensko grd moški. ženske po definiciji ne iščejo povprečja ampak genetske presežke, ker ravno to je poanta seksualne selekcije oz. po domače povedano, ženske se ne zaljubljajo v povprečne tipe. malo se ozri naokoli in boš videl, da imaš v vsakem družbenem krogu pečščico tipov h kateri rine večina žensk (80/20 paretov princip, če je slučajno kakšen ekonomist tu :))
2. ko se moški samooceni, da je povprečen, se ponavadi preceni.
3. ženske so po dejanjih ZELO enostavna bitja. kaj si narobe reku pa kaj si narobe naredu nima nobene veze, vsaj v začetnih fazah ne. če si babi všeč ji lahko celo pljuneš v faco in se bo prašala, kaj je narobe storila, da si ji to naredil. če ženska nekaj komplicira in muti, ji nisi všeč. basta. po drugi strani pa če si ženski zelo všeč, ti bo težila, plačevala stvari, bo submisivna, se ti bo nonstop lepo nasmihala, sploh pa ne bo zamujala in ne bo komplicirala nič. vse je odvisno od seksualne atrakcije. bolj komplicirajo in iščejo neke "napake" v detajlih, manj si jim všeč.
4. Dejtaj na dol. Znižaj kriterij. Kolikor je ženska vsaj malo zgledna, je to že zajeban biznis za povprečnega deca. Ženski se naježijo kocine, ko sliši besedo "povprečen".
5. Čeprav je videz najbolj pomembna stvar, se ženske palijo tudi na monetarno vrednost (denar, avto,...) in pa na družbeni status. Ženske zasrbijo češplje ob vplivnih, premožnih, bogatih ter kakorkoli dominantnih moških. Izkoristi to.
6. Ne govori ženskam, da iščeš ženske. Ženske na marajo moških, za katere se ne zanimajo druge ženske. To pomeni, da si zanič roba. Ne jim dajat vtisa, da si neizkušen in da še nisi imel partnerice. To je smrtna. Ne jim pa probat lagat, da si jebać, ker glede tega niso glupe.

Pa še nekaj, si mogoče majhen, ali plešast?
Slika
Slika
Uporabniški avatar
Temptress
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 199
Na forumu od: 18. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Temptress » 22. Jun. 2015 18:17

^^what he said :top:
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 22. Jun. 2015 18:23

Ah dej dej ti maš prou komplekse s tem videzom in zunanjostjo.

Če iščeš žensko za resno zvezo, se bo slej al prej pokazala tvoja realna podoba, tko da nima smisla kej preveč zaglumit
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
slast
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 20. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a slast » 22. Jun. 2015 18:28

hayley napisal/-a:Ah dej dej ti maš prou komplekse s tem videzom in zunanjostjo.

Če iščeš žensko za resno zvezo, se bo slej al prej pokazala tvoja realna podoba, tko da nima smisla kej preveč zaglumit


pa saj ni treba glumit, zakaj bi sploh glumil? lahko se celo preseravaš in če te ženska pusti, si pa pač vzameš drugo. pred tipi z dobro gensko zasnovo je vrsta in če kateri kaj ni všeč, lahko spizdi k drugemu tipu. tako si lahko tak moški samo zaradi ponudbe privošči, da se preserava, ker se bo zmeraj našla kakšna trapa, ki bo na vse pretega hotela v njegov zelnik. pri povprečnih moških tega luksuza ni ;)
Slika
Slika
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 22. Jun. 2015 21:07

Preveri videe Coach Corey Wayne-a na youtubu. Tam imaš odgovore na vsa svoja vprašanja. In še veliko več.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 23. Jun. 2015 14:36

Avtor mi deluje obupano, nesproščeno, prevsem pa vsako zadeva analizira, kako pogosto naj ji pišem, kaj naj jo vprašam in podobno... WTF :?: Že po postu in pisanju lahko rečem, da mi deluješ zgolgočaseno in dvomim, da bi te katera izmed forumašic želela boljše spoznati.

se strinjam s večino napisanega s strani slast, sploh pa z 3. točko. Če si ženski všeč, ti bo marsikaj spregledala, če ji nisi, pa jo lahko nosiš po rokah in ne bo zadovoljna.

Res se palimo na moške, ki imajo ugled, položaj (ali vsaj mislijo da vse to navedeno imajo).
Imam se za lepo žensko, tut drugi so tega mnenja, nism napihnjena in se ne hvalim, samo želim povedat da če mi je moški všeč, ne rabi bit maneken da bi bla z njim, pa lahko dejansko zbiram... In ko so mi bili všeč sm marsikaj požrla in večkrat zamižala, marsikaj stolerirala. Bom še kdaj tko? resnično upam da ne :) Lahko si ženska namišlja kakšne roke, prste mora met njen izbranec, ampak je potem realnost čisto nasprotna, tut če ti roka ni všeč si pač z njim. Pa najprej pogledam roke, prste, nohte...

Najprej ti mora biti super s sabo, punco predlagam da ne iščeš, prišla bo sama :) To da so drugi poročeni z otroci je njihovo, ti živiš svoj lajf. Tut jz imam bivše sošolke, nekate imajo tudi že po 3 otroka in jim nisem nič folš, ravno nasprotno. Super mi je v svoji koži, partner gor al dol, družina gor al dol :) Ko to dojameš, si zmagal.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 23. Jun. 2015 15:50

Imaš enake probleme, kot večina mojih samskih kolegov ki so stari okoli 30.

Očitno tudi nas tipe začne jebati eksistenčna kriza, kar je žalostno, ker ravno okoli 30ih moški začnemo dobivati konkretno premoč v odnosih.

1. Pisanje preko smsov/internet

To je napaka, ki jo je naredil vsak moški, tudi jaz. Porabljaš preveč časa za pisanje preko FB, zabavaš se, obema je fajn...in potem upade interes.

Zakaj? Ker si porabil čas katerega bi lahko preživela na štiri oči za brezpredmetno pisanje preko interneta. Ona bi se lahko šalam smejala na štiri oči, ona bi lahko poslušala o tvojih ciljih na štiri oči.

Začni uporabljat tehnologijo samo kot sredstvo za dogovore.

Primer, ti rečeš, v četrtek popoldne imam čas, če se želiš imeti lepo, me pokliči na 0103932.

Največja napaka ki jo lahko narediš, da preko sporočil poveš vse, in jo potem še sprašuješ kdaj ima ona čas, da ti porabiš svoj čas in denar zato da ji lahko pokažeš da si zanimiv moški.

2. smisel za humor

Bom povedal svoj problem, jaz imam odličen smisel za humor, in imam zelo hiter jezik. Ampak sem prišel do točke, ko sem videl da sem preveč zabaval, in nisem hotel biti klovn.

Če nimaš smisla za humor, imej vsaj pozitiven odnos do življenja...ženske imajo rade moške, ki so sproščeni in se lahko zabavajo.

In nauči se jih malo hecati, težko je to opisati...je neka meja med humorjem in tem da izpadeš nevljuden. Nedolžno hecanje, bad boyi imajo to kot avtomatsko funkcijo.

Plus, če vržeš ven kakšno nedolžno šalo na njen račun, in reagira kot užaljena punčka, hej, vsak veš in greš naprej.

3. glede videza in denarja

Kar je slast pisal, je logika 17 letne dijakinje na frizerski in naravno submisivnih žensk, ki jih je v Sloveniji pomoje nadpovprečno število.

Neka uspešna, ženstvena ženska, ki se ceni in je pametna...bo hitro videla čez to sranje.

Videz je pomemben, če izgledaš kot Alen Kobilica bi lahko fukal levo in desno, dejstvo. Samo ženske so manj vizualne kot smo mi, in jim je bolj pomembno kakšen si ti kot moški.

Včasih sem mislil, da ženske privlači denar, ne ženske privlači uspeh, cilji in kako se ti projeciraš.
Če ti rad izdeluješ kovaško orodje, in ti je to strast, in veš da si najboljši na svetu v temu...ženskam boš bolj privlačen kot nek nesrečen pizdun z veliko denarja.

Kako pa ti nase gledaš, je pa tvoja vizitka svetu. Če si ti moški ki se oblači kot The Dude in fura 30cm brado, in ti gledaš nase kot da si ti ti, in se udobno počutiš v svoji koži, je to to za ženske.

4. testi

Ženske vedno testirajo: Varnost, ljubezen in moškost.

Karkoli rukneš, je ponavadi direktni rdeči karton in nov igralec.

Tipični mini test, ki ga mečejo ven, je kako bi se moral oblačiti, briti itd. Nekak hočejo da bi se oblačil kot si one želijo, obenem pa nočejo ker nisi 6 let star.

Obenem pridejo testi z mamo, bivšo, vprašanje glede ciljev in prihodnosti.

Zadeva, ki jo moški uporabljamo premalo, pa so naša testiranja. Ne sprejemanje določenega obnašanja, postavljanje mej.
Ker če tega ne narediš, ali te začne tako bolit k***c da postaneš potnik v njenemu življenju, ali pa se zlomiš in začneš kazati ženstveno plat, čustveno plat, jok in stok...

In ko to narediš, je konec. In ne skrbi, tudi jaz sem naredil to enkrat. Ampak človek se nauči.

In ko ti naslednjič začne ženska stikati po stvareh, postavljati ultimate, izsiljevati, in se obnašati kot mala punčka.
Lepo rečeš, lej, tega sranja jaz ne bom prenašal, ko se boš pripravljena normalno pogovarjati pridi k meni. In odjebeš.

Ker one iščejo trdnost, varnost, logičnost...rabijo nekoga ki jih lahko obvaruje pred slabimi stvarmi, in jih postavi na mesto.

5. kje srečaš ženske

Tam kjer se ti dobro počutiš, in kjer so ljudje ki imajo podobne interese kot ti. Moški lahko poberemo mlajšo, lepšo, boljšo kot prejšnjo, kadarkoli si želimo.

6. epilog

Zapomni si, nič ni bolj nevarnega kot moški ki ima cilj, in načrt kako doseže. Moški ki ga boli k***c, in moški ki je pripravljen da odide od nečesa ko ni več to kar si želi.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 23. Jun. 2015 19:07

Kapo dol za tale prispevek :)
Ko analiziram svoja razmerja ugotavljam da je res preveč časa bilo porabljenih za mesiče, fb pisanja in podobno sranje...

Najbolj neprivčna zadeva na moškem je napihnjen ego (vsaj meni) ter obnašanje v stilu "jz sm sam sebi zadosti" - emm, zakaj si z mano, če se lahko pos*** sam? :P

Ženska testira odnos s mamo, najboljšo frendico - ne zarad ljubosumja, ampak enostavno da veš na čem si.

Ko ugotovim, da nikoli ne bom spekla niti približno dobre pite ali kaj drugega v primerjavi z njegovo mamo glede na slavospeve o njenem kuhanju, ko vidim da z mano ne načrtuje skupne prihodnosti, ker ne načrtuje izselitev iz hotela mama... Takrat ga odj***, pa še to je prepozno :ja:
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 23. Jun. 2015 19:32

^^afkors, ženska testira zaradi drugih žensk, ker hoče vedeti da druge ženske nimajo vpliva na njega.

Če si ženska deli moškega z drugimi ženskami, je to poguba za razmerje.

So mi pa zanimivi testi zelo lepih žensk. Bolj kot je ženska lepa, bolj je navajena da tipi skačejo okoli nje. In te ženske, morajo stestirati da te one zanimajo še zaradi česa več kot je videz..ker nočejo lakaja ki skače in kima z glavo samo zaradi tega ker so one tako privlačne.
Zadnjič spremenil Led Zeppelin, dne 23. Jun. 2015 19:36, skupaj popravljeno 1 krat.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 23. Jun. 2015 22:03

Tako in ko mi tip pove, da je SMS z intimno in zaupno vsebino, ki sem mu ga poslala pokazal naj frendici s katero si čisto vse povesta... me avtomatično mine, ker imam občutek, da sm potem v razmerju tut z njegovo frendico, ki jo mimgrede niti ne poznam :!:

So obupni primeri moških in prav tako žensk.
Bolj privlačna ko je ženska, bolj se zaveda da bo z lahkoto našla novega partnerja in bo zato tolerirala manj. Tukaj so še vplivi iz družine in vzorci vedenje. Ni tko zelo enostavno, če bi blo, bi jz že zdavnaj bila poročena :lach:

Prijateljstvo po končanem razmerju je ena večjih utopij, ki jo predlagajo moški, četudi ženska prekine razmerje. Po mojih izkušnjah je prijateljstvo misija nemogoče.
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 24. Jun. 2015 0:07

Led Zeppelin napisal/-a: ženske privlači uspeh, cilji in kako se ti projeciraš.
Če ti rad izdeluješ kovaško orodje, in ti je to strast, in veš da si najboljši na svetu v temu...ženskam boš bolj privlačen kot nek nesrečen pizdun z veliko denarja.



TO! :top:
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 25. Jun. 2015 14:25

Led Zeppelin napisal/-a:^
Če si ženska deli moškega z drugimi ženskami, je to poguba za razmerje.



Tako, še posebej če je ta druga ženska mama. Best frendico še nekak prebavim, ampak preveliko navezanost na mamo - to res ne morem.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]