Zveza s profesorjem

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

neumna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 9. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a neumna » 09. Jun. 2015 21:52

Imam eno težavo, hodim v 2. letnik faksa in že od prvega letnika mi je všeč profesor, načeloma je izredni profesor, ampak nas ima samo vaje. Kar nekaj časa je bila to samo zagledanost in nisem ničesar pričakovala, ampak pred kratkim je on izrazil željo, da bi šla na kavo in se vidla tud izven faksa. Star je 38 in je ločen, ima pa 8 let staro hči, govorice so da sta šla z žen narazen, zarad nekih afer s študentkami. Hodim na faks, kjer imamo študenti že od vsega začetka veliko stika s profesorji in trenutno delam tudi na enem študentskem projektu katermu je on mentor, zato ga poznam tud izven predavalnice. Drugo leto si želim pisat diplomo pr njemu, a mislte, da bi bila zelo neumna poteza, če bi se zapletla z njim?? pa če kera slučajno ve a je to prepovedano??? :D
Zadnjič spremenil neumna, dne 09. Jun. 2015 22:06, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 09. Jun. 2015 21:57

Pomoje bi kr bla neumna poteza ja..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 10. Jun. 2015 0:26

Kako pa veš, da se on sploh želi kakorkoli zaplest s tabo? :)
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 10. Jun. 2015 14:10

Mogoče zato, ker je napisala, da jo vabi na kavo in ker je v nadaljevanju napisala, da se govori, da naj bi se z ženo ločil ravno zato, ker naj bi imel afere s študentkami.
Jaz se z njim ne bi zapletala iz dveh razlogov; prvi je ta, da ti je mentor, pa še vsak bi lahko na koncu rekel, da ti je pomagal kaj izpeljat/dobit boljšo oceno, drugi in zelo pomemben pa je ta, da je med vama predvidevam da 18 let razlike (razen če si šla pozneje študirat) in da očitno ni ravno zvest, če je uničil svojo družino zaradi afer s študentkami. Je še zadosti "rib v morju". :wink:
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 10. Jun. 2015 15:43

Ne zdi se mi pametno zapletat s tvojim profesorjem, Tamala mrha je lepo razložila zakaj :)

Najdi raje kakega vrstnica, ki bo imel podobne interese. Nekdo, ki se zapleta s študentkam se mi zdi zelo neresen!

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov