ne morem si odpustiti

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

gregi1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 13. 5. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a gregi1 » 13. Maj. 2015 15:32

Kako lahko odpuščam drugim sam sebi pa ne?Kaj delam narobe?V življenju sem imel tri punce prvo sem dobil z drugim druga je dejala da sem preveč delal in si je ravno tako našla drugega tretja me pa ni varala ampak brez pojasnila rekla spelji se...ali ima katera oz.kdo kak nasvet zame?Naj pa opozorim da sem se v zadnjih nekaj letih povsem zaprl vase in ne puščam nikomor več zraven ravno zaradi izdaje zaupanja...
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 13. Maj. 2015 15:58

Malo več napiši...v treh stavkih človek ne more vedeti kaj je problem.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 13. Maj. 2015 16:12

Napačne punce zbiraš. Kej več ti težko povem.
A ti pa si zvest? Vse so te prevarale, hmm, ali so to bile daljše zveze?
Morda ti bo lažje, če ti povem, da oseba, ki vara, vara najprej sebe in šele nato sebe.
Pojdi leto nekam na samo in zakriči, odpusti jim, niso ble vredne da pomisliš na njih.
Uporabniški avatar
donna.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 516
Na forumu od: 22. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a donna. » 13. Maj. 2015 19:07

Težko mi karkoli rečemo. Ampak velikokrat je lahko čisto nekaj drugega kot se zdi na prvi pogled.
A) Lahko da si baksuz in si izbiraš sama napačna dekleta ali pa B) si ti tisti, ki jim ne da tega kar rabijo. Zdej, ali so bile punce preveč zahtevne (kar spet privede do točke A, torej, da izbiraš sama napačna dekleta), ali pa je krivda posredno na tvoji strani in jim je dejansko nekaj osnovnega manjkalo v zvezi.

Najboljše bi bilo, da narediš eno globljo samorefleksijo in analiziraš vse 3 zveze in potegneš skupne parametre.
Uporabniški avatar
slast
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 20. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a slast » 22. Jun. 2015 14:59

gregi1 napisal/-a:Kako lahko odpuščam drugim sam sebi pa ne?Kaj delam narobe?V življenju sem imel tri punce prvo sem dobil z drugim druga je dejala da sem preveč delal in si je ravno tako našla drugega tretja me pa ni varala ampak brez pojasnila rekla spelji se...ali ima katera oz.kdo kak nasvet zame?Naj pa opozorim da sem se v zadnjih nekaj letih povsem zaprl vase in ne puščam nikomor več zraven ravno zaradi izdaje zaupanja...


1. izbiraš punce, ki do tebe nimajo seksualne in/ali emocionalne atrakcije. če ni kemije, bo ženska skoraj zasigurno prevarala.
2. si budala, ker dejanja svojih kurbic projeciraš nase.
3. nisi nešto baš zgleden tip. če dobro zgledaš, bo ženska v tebe zelo čustveno in seksualno navezana, če ne, si najebal. lahko pa dejtaš na dol, torej, da si najdeš žensko slabšega izgleda. bolje ti zgledaš od nje, majša je verjetnost da te prevara, manj jo boš moral razvajat. si kdaj slišal kakšnega jebača govorit, da je bil prevaran?seveda da ne. on si lahko privošču da babo nonstop vara, tepe in ji govori kar mu piše, seveda ga pa ženska ne bo pustila. Seksualna in emocionalna atrakcija je ključ.
Slika
Slika
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 22. Jun. 2015 15:25

Tudi jaz nevem kaj točno bi bil problem,mora pa bit res glupo,da se ti to zgodi trikrat zapored.

Tale zgornji komentar pa no comment, moreš bit malo bolan v glavi, da to delaš(3.). Sploh pa ku da je vse od a do ž povezano z videzom.. Ni.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
slast
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 20. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a slast » 22. Jun. 2015 16:25

hayley napisal/-a:Tudi jaz nevem kaj točno bi bil problem,mora pa bit res glupo,da se ti to zgodi trikrat zapored.

Tale zgornji komentar pa no comment, moreš bit malo bolan v glavi, da to delaš(3.).


bolan ali ne, lahko si to privoščiš. še največji idiot pa izpade ženska, ker si to dovoli. slednje lahko vidiš v vsakdanjem življenju in pa po kup postih na tem forumu, ko zaslediš stavke kot so "Moj fant je tak prasec, vara me, zaničuje in ponižuje me..." in seveda ga ženska nikoli ne pusti, še bolj je pa zanimivo, da ga sploh vzame, čeprav ve kakšen je. To je samo znak velike ženske navezanosti na modela. Tak moški ji lahko dela kar hoče, ona si pa pri tem enostavno ne more pomagat, ostane lahko le submisivna in upa na dobro voljo svojega gospodarja. Seksualna atrakcija.

Sploh pa ku da je vse od a do ž povezano z videzom.. Ni.

Je. 90% je videz. Vprašaj se, s kakšnimi moškimi si se vedno zapletala?Vprašaj se s kakšnimi moškimi si imela največ problemov?Vprašaj se s kakšnimi moškimi si se dol dajala?Vprašaj se katerim moškim se se ponudila na pladnju? Seveda so to bili tisti moški, za katerim latejo trume žensk. Zdaj se pa prašaj, po čem se te moški, za katerimi letajo trume žensk razlikujejo od tistih, za katerimi ne letajo ženske? Videz.

Če te zanima, ti lahko razložim svojo štorijo in štorijo od nekaj kolegov, ki se nam je presneto spremenil videz in kako je to vplivalo na izkušnje z ženskami. Razlika noč in dan. Če smo prej imeli probleme z ženskami, jih imajo sedaj one z nami.
Slika
Slika
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 22. Jun. 2015 21:15

Pri ženskah je videz kvečjemu 30-40 procentov. Ne si ustvarjat nekega mnenja, ker si spolno zafrustriran. Ženske se zaljubljajo z UŠESI, mi moški pa se z očmi. Nam je krepko bolj pomemben videz kot ženski. Ženska v bistvu sploh na začetku ne bo najbol opazla moškega videza. Bolj bo opazla njegov način govora, kaj bo povedal, telesno govorico, samozavest, urejenost, čednost... če jo boš vprašal kaj ji je blo na njem všeč, ti v bistvu sploh ne bo znala prav povedat.

Ampak seveda je to vse res le za emocionalno zdrave ženske. Take kot si jih moški želimo spoznat. Ne te, ki jih vi in tvoji kolegi verjetno spozanavate.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 23. Jun. 2015 8:03

...
Zadnjič spremenil dayđremer, dne 30. Apr. 2016 0:36, skupaj popravljeno 1 krat.
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.
Uporabniški avatar
slast
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 20. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a slast » 23. Jun. 2015 8:34

Dioniz napisal/-a:Pri ženskah je videz kvečjemu 30-40 procentov. Ne si ustvarjat nekega mnenja, ker si spolno zafrustriran. Ženske se zaljubljajo z UŠESI, mi moški pa se z očmi. Nam je krepko bolj pomemben videz kot ženski. Ženska v bistvu sploh na začetku ne bo najbol opazla moškega videza. Bolj bo opazla njegov način govora, kaj bo povedal, telesno govorico, samozavest, urejenost, čednost... če jo boš vprašal kaj ji je blo na njem všeč, ti v bistvu sploh ne bo znala prav povedat.

Ampak seveda je to vse res le za emocionalno zdrave ženske. Take kot si jih moški želimo spoznat. Ne te, ki jih vi in tvoji kolegi verjetno spozanavate.


1. Osebnost > videz
ne. videz ima veliko večjo vlogo. fora je v tem, da so kvalitete, kot so "osebnost", način govora, body language in vsa ta notranja šara velik del videza. kako posameznika dojemamo, je zelo odvisno od njegove strukture obraza. tako je lep moški velikokrat opisan kot šarmanten, prijazen, "ful faca", samozavesten, "ima smisel za humor" ipd, med tem ko na povprečnemu moškemu ženske teh lastnosti ne vidijo ali pa jih ne cenijo. Lahko greš takoj zdaj na facebook, po poglej koliko babovja in na sploh folka se gnete okoli oseb atraktivnega izgleda. Samo lajke poglej poglej, ki ga faše oseba atraktivnega izgleda.

tukaj imaš kaj mislim: Slika

2. Ženske niso vizualna bitja
To, da smo moški vizualna bitja, ženske pa ne je en bullshit. V bistvu sploh ne vem kdo si je to spomnil. Ko ženska to sliši, se v sebi smeji in si reče: "Kakšen bedak." Je res tolk težko pogruntat kako stvari stojijo v vsakdanjiku, torej pri katerih tipih se gnete največ žensk in naredit iz tega korelacijo?Odgovor sicer večina tipov pozna, ampak ga noče slišat, zato da se lahko s problemom lažje spopada.Tako še kar hočejo verjet v štorije, da so ženske svetnice, ki gledajo samo na osebnost, med ko pa moški, smo pa izključno samo vizualna bitja. Japajade. Tako razmišljanje je seveda v interesu ženskam, ker jim to viša vrednost, prav tako pa tudi moškim, saj se ob poslušanju takih pravljic bolje počutijo.

3. "Bodi samozavesten" :lach:
Ko poslušam, kakšne bolane nasvete prejemajo moški, ki iščejo ženske me začne glava bolet. Bodi samozavesten. Kar pogumno. Bodi zabaven. Nasmej jo. To je vse en jajc. Če nimaš videza, si padel že preden si odprl gobec. Tako te bo skenslala z argumentom, kot je "Ni me prepričal", "ima čudne vezalke", "Nima jasnih življenskih načrtov" ipd nebuloze. Po drugi strani pa če si ji všeč, vate strmi s hipnotiziranim pogledom in polno entuziazma, se obnaša kot otročiček v trgovini z bonboni, in z malo truda lahko dokaj hitro pristane pri tebi doma. Skeširal se tudi ne boš.

4. Investirej v videz
Ali ne bi bilo bolje, če bi tipi investirali v stvari, ki so bolj oprijemljive..npr izgled?Ga vidim bajsa zavaljenega s krivim nosom ter razbitimi zobmi, kar mu zjebe pol face in potem se sprašuje, zakaj ga nobena noče. Kmet en, maksimizirej si obraz in pejd v fitnes, ne pa da se sprašuješ kaj delaš narobe in po poslušaš neke kvazi nasvete ala "bodi samozavesten". Namesto, da investiraš v ženske, investiraš v videz, ostalo bo pa naredila seksualna atrakcija, potem pa z dobrim dobrim odnosom, lepim besedam in ostalim "notranjim sranjem" stvari samo še dotolčeš. Tako dobiš več ženskih ponudb, ženske so lepše in vse skupaj je 1000x bolj enostavno, hireje, ceneje in boljše. Žalostno je, da tipi ves tist čas in denar, ki za zabijejo za kupovanje daril, plačevanje večerij in kupovanje bonbonjer, ki jih kasneje babe itak pojejo skupaj s svojimi jebači, ne investirajo v kaj bolj konkretnega, kar jim bo služilo za na dolgi rok. Zakaj bi za vsako babo posebej na "try hard" delal, če lahko enkrat vložiš v videz, ostalo pa potem naredi kemija - pri več ženskih naenkrat, lepših, z manj truda..ipd



dayđremer napisal/-a:Ma daj slast. Kak si ti glup. Ljudje na splošno izbiramo - na videz/karakterno, oz. gledano osebo v celoti - privlačnejše ljudi, takšne ki s karakterjem/videzom, čemer koli oddajajo neko privlačnejšo energijo. Že za druženje, kaj šele za parjenje.

Oooooftopic


ja, videz je zelo pomemben tudi na sploh v družbi, to sem pozabil povedat. tudi moj družbeni krog se je po "transformaciji" za nekajkrat povečal.

Tudi moški se lepijo vedno na iste ženske, že če gledaš v nižjih razredih osnovne šole, je blo 8 fantov v razredu zatrapanih v eno kokoško. Od 10-ih. In v odrasli dobi je isto. Na videz privlačnejša punca bo mela največ tipov, ki jih bo lahko kenslala kolikor bo želela, pa bodo še vedno letali za njo. Če bo karakterno, osebnostno okej, jo bodo vsi po vrsti želeli za resno punco. Vsi ljudje podobno funkcioniramo.

tipi se mi zdi da se nalimajo na čim več žensk hrati in vzamejo kar pač gre, med tem ko ženske napalijo na enega in istega. rezultat je tak, da ta "eni in isti" poštempla večino deklin, med tem ko ostali modeli drkajo k***c ali pa uživajo ob ostankih.


sicer pa dej povej te stvarri blesavim modelom, ki še kar verjamejo holivudiskim pravljicam.
Zadnjič spremenil slast, dne 25. Jun. 2015 6:54, skupaj popravljeno 1 krat.
Slika
Slika
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 23. Jun. 2015 10:10

zakaj pa preprosto ne sprejmeš mnenja drugih?
kolikor sem razumela, tvoje razmišljanje temelji na izkušnjah, na nečem kar si dal skozi in si zdaj prepričan v to..
ampak to ne pomeni, da obstaja SAMO to :/
Uporabniški avatar
slast
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 20. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a slast » 23. Jun. 2015 10:25

Mishela napisal/-a:zakaj pa preprosto ne sprejmeš mnenja drugih?
kolikor sem razumela, tvoje razmišljanje temelji na izkušnjah, na nečem kar si dal skozi in si zdaj prepričan v to..
ampak to ne pomeni, da obstaja SAMO to :/


zakaj bi pa moral?to kar ti govoriš je filozofija, lepotno govoričenje in sanjanje v oblačkih, jaz ti pa dejansko povem kako stvari stojijo. povem ti kaj je zame delovalo in za moje prijatelje. povem ti kaj je za druge ljudi delovalo, s katerimi sem si izmenjal mnenja. to kar ti jaz povem ima podlago, to kar ti poveš nima podlage ali so pa prej neki izjemni, redki primeri, ki jih na splošno, v večjem obsegu, ni mogoče zaslediti - zato pa so to kar so - izjeme.
Zadnjič spremenil slast, dne 23. Jun. 2015 10:33, skupaj popravljeno 1 krat.
Slika
Slika
lola1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 24. 7. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a lola1 » 23. Jun. 2015 10:30

ok slast kot prvo, ti maš resne komplekse s tem. verjetno te je v preteklosti kaka redno zajebala in zdaj to projeciraš na vse..
in ne videz ni tako pomemben kot ti poudarjaš, ker vsaj meni osebno so tipi ki so kao top kar nekaj in vedno so mi bili bolj všeč neki normalni, s katerimi sem se lahko pogovarjala. ne pa tipi kot si očitno ti, ki mislijo, da so bogovi
Res upam, da te kmalu katera postavi na realna tla..
Uporabniški avatar
slast
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 20. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a slast » 23. Jun. 2015 10:37

lola1 napisal/-a:ok slast kot prvo, ti maš resne komplekse s tem. verjetno te je v preteklosti kaka redno zajebala in zdaj to projeciraš na vse..
in ne videz ni tako pomemben kot ti poudarjaš, ker vsaj meni osebno so tipi ki so kao top kar nekaj in vedno so mi bili bolj všeč neki normalni, s katerimi sem se lahko pogovarjala. ne pa tipi kot si očitno ti, ki mislijo, da so bogovi
Res upam, da te kmalu katera postavi na realna tla..


meni se je videz spremenil na polno, sedaj živim drugo življenje. če sem prej moral delati za žensko, mi sedaj to predstavlja sprehod v park. pa zaradi mene lahko 100x rečeš, da sem nek prepotentneš in vem kaj še vse, ampak jaz bom tisti, h kateremu bo prišla deklina, med tem ko bo moškega povprečnega izgleda gladkomalo skenslala še preden bo odprl gobec, čemur sem priča vsak dan. Izgled = masovni uspeh, vse ostalo je try hard. Ne pravim, da je nemogoče, je pa 1000x težje in ne smeš ga lomit.
Slika
Slika
lola1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 24. 7. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a lola1 » 23. Jun. 2015 13:45

nevem kje ti hodiš, da srečuješ samo take punce...kot sem že rekla lahko imaš nevem kako telo pa vse, če se ne more s tabo pogovarjati in lepo meti, dvomim, da bo ostala s tabo.
Edino kjer mislim, da je samo videz pomemben je pri one night standih, tam res nikogar ne zanima osebnost. Samo če pa te res zanima samo to, pa ne dajaj nasvetov za nekoga, ki hoče resno zvezo. ker so tvoji nasveti zgrešeni

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov