nesramen sodelavec

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

larchy95
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 27. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a larchy95 » 07. Mar. 2015 8:24

Ok imam problem..... sexala sem z zasedenim fantom, prej se je skoz lepo obnašal do mene, se skoz pogovarjal in hecal. Sedaj pa ko sem mu dala pa je zelo grob in nesramen, noce se vec pogovarjat,se izmika......najvecji problem pa je ta , da je moj sodelavec, in sem polovico dneva z njim. saj vem da je za njega bila to samo avantura, tudi zame...do njega necutim nic...niti pikice. Ampak bedno je njegovo obnasanje, zakaj se ne more obnasat normalno...ker se pa z vsemi odlicno razume...samo z mano nee..mislim pa da so odnosi pomembni v sodelavstvu.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 07. Mar. 2015 8:41

Zato pač ne sexas s sodelavci. Evo ti lekcijo.


Boji se da bos zblebetala, zato te hoče prestrašiti.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 07. Mar. 2015 9:12

Še malo moralnega nauka: sploh pa ne z zasedenimi tipi.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
larchy95
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 27. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a larchy95 » 07. Mar. 2015 9:30

Vem moja napaka..no ce smo ze pri tem..sem bila jaz bolj zato da se ne govori naprej..tak da tu se nima za bat.. najvecja fora je k še z punco hodi sem.. če bi se bal da ne bi zblebetala..je sploh nikol nebi prpelal....
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 07. Mar. 2015 10:08

Ja, ampak ve da bi se punci zdelo čudno, če kar naenkrat ne bi smela več hoditi tja, ali da bi se ogibal.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
larchy95
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 27. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a larchy95 » 07. Mar. 2015 10:13

To je res.. nwm res..samo zelo bedno se pocutim...ker se prau nic ne pogovarjama...povrhu vsega pa je nasramen...
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 07. Mar. 2015 10:34

Logično, da je nesramen. Kakšno spoštovanje pa sploh lahko ma do sodelavke, ki mu je dala kljub temu, da ve, da ima punco in še ob dejstvu, da delata v istem kolektivu?
Zanj si pač zdaj postala še ena, ki jo je podrl..vrjetno nisi prva ne zadnja s katero vara punco. Vrjetno si že prej lahko sklepala, da je kreten zato dvomim, da je to zdaj zares presenetilo. :wink:
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 07. Mar. 2015 11:46

^^ :gut:
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 07. Mar. 2015 13:05

No, no, a ona pa do njega naj ima spoštovanje, če ima punco in se je vseeno šel tega? Zanimivo, kako se brani moški spol, ženska je pa vedno k... Se sicer popolnoma strinjam, da ona nima kaj početi z zasedenim tipom, sploh, ker je povrhu še sodelavec (dvojni NO GO), a to, da se ima samo on pravico nespoštljivo vesti do nje, je precej mimo razmišljanje. Oba sta šla v to ZAVESTNO (tudi če bi bil alkohol posredi, ni opravičila oz. izgovora).
Ona si je sama kriva, naj zdaj to prenaša ali pa odide iz tega delovnega mesta, če ima slučajno šanse kje drugje dobit službo, a zame je on še večji dr*k od moškega, če vara svojo žensko, potem pa se še obnaša do svoje avanture kot da je zadnja smet na tem svetu. Sramota kaki tipi hodijo po tem svetu, in ženske, ki VEJO, da je tip zaseden, pa jih to ne ustavi. Se mi obrača ob takih ljudeh, res ne najdem drugih besed. Eno je, če ne veš da nekdo ni samski in te par mesecev vrti okoli prsta, predstavlja pa se za resnega in se zaljubiš npr. To je eno, drugo pa je, da greš z zasedenim, potem pa se še čudiš kako se je razpletlo.
V tem primeru mi je žal samo njegove punce, ker ima opravka s takimi nemoralnimi ljudmi. :dead:
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 07. Mar. 2015 13:17

Saj noben ne brani moškega, samo on zdaj ne jocka okoli zakaj se je njun odnos spremenil in ni on tisti, ki je vprašal za mnenje.
Se mi pa ne zdi, da je on kaj bolj kriv... tudi moški ne bi varali, če ne bi imeli s kom :wink: Kriva sta oba. Se mi sploh ne smili avtorica teme.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 07. Mar. 2015 13:18

Tamala_mrha napisal/-a:To je eno, drugo pa je, da greš z zasedenim, potem pa se še čudiš kako se je razpletlo.
V tem primeru mi je žal samo njegove punce, ker ima opravka s takimi nemoralnimi ljudmi. :dead:


Tole. Js nisem niti slučajno branila tipa (je gnoj od človeka) ampak OP bi pa morala vedet v kaj se spušča že na podlagi tega, da je tip navadna varalica.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 08. Mar. 2015 11:46

Mogoče ima pa slabo vest in je v resnici jezen sam nase, pa to potem prenaša navzven na osebo, s katero je povzročil ta vzrok svoje slabe vesti :)
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 11. Mar. 2015 13:47

katy. napisal/-a:Saj noben ne brani moškega, samo on zdaj ne jocka okoli zakaj se je njun odnos spremenil in ni on tisti, ki je vprašal za mnenje.
Se mi pa ne zdi, da je on kaj bolj kriv... tudi moški ne bi varali, če ne bi imeli s kom :wink: Kriva sta oba. Se mi sploh ne smili avtorica teme.

V prejšnjih postih je jasno izpostavljen samo ta tip, medtem ko sta zame oba bednika, on pa toliko večji, ker ima punco. Kot sem že napisala, pa ona itak nima kaj jamrat zdaj, če je od samega začetka vedela, da je vezan in je kljub temu šla z njim. That`s my point :wink:
Naj se vsak postavi v nasprotno vlogo oz. vlogo tistega, ki bi v tej situaciji lahko trpel, kar je njegova punca. Tudi če ne izve, se mi taki primerki gabijo. Dogajajo pa se, ker bodo vedno tipi, ki želijo varati in babe, ki so na razpolago za to.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]