nujno nasvet!

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

cpolitanka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 21. 2. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a cpolitanka » 21. Feb. 2015 21:48

zdravo :)
z nekom bi rada delila svoje tezave, ceprau sem jih do zdaj le s svojim fantom ker drugega ni bilo potrebno, zato mi ni v navadi da takole pisem po forumih.. vidim pa, da zdaj vec negre tako naprej. v najini zvezi ne da imam obcutek da se trudim samo jaz, ampak dejansko se cisto in samo jaz. tako receno sva skoraj vsak na svojem koncu doma, faks in to.. ampak do zdaj nama razdalja ni predstavljala tezav. obcutek sem imela da se mi umika, to me je tako prizadelo.. logicno je, da se nisem hotela oddaljiti od njega, saj ga imam rada. ker sva ZAL tako dalec, sem si jaz, vedno vedno vedno vzemala cas, da ga nevem vsaj poklicem, se malo z njim pogovorim.. vedno. zelo ne fer pa se mi je zdelo od njega, da se mi je javil ko se je njemu pac tako zazdelo, s svojimi prijatelji hodi nonstop ven, kar me dejansko ne moti, moti me samo to, da greva midva tako receno v k.. vem da me ma rad, vem da nemore cele dneve preziveti doma, kjerkoli je, noter, da nemore vsega casa ki ga ima nameniti meni.. ampak halo????? zakaj lahko hodi s prijatelji, zakaj lahko gre ven, zakaj lahko doma gleda filme zakaj lahko pocne v casu ki ga ima na razpolago VSE razen to, da se VSAJ malo ukvarja z mano? tolikokrat sva ze prelistala ene in iste teme, vedno mi zna povedati samo to, da me ima rad, in da sejpm jaz tista ki tezi njemu. sploh ni res. da bi oba prispevala nekaj k temu, oz. da bi spon vsaj sodeloval, jaz tako ali tako vlagam ves trud, takrat bi bilo vse lepse in boljse brez prepirov. logicno je da sem zivcna, jezna sama nase vcasih.. samo si ne morem pomagat. tezko je gledat kako zgubljam nekaj kar mi steje tako receno najvec. nisem srecna, rada bi, da je tako kot je bilo vcasih.. pravi da se mi ni navelical, da me ima vsakic bolj rad.. ko sva skupaj to opazim, takrat ni NITI ene malekosti za katero bi se skregala.. prosim svetujte mi.. njemu tako ali tako vec nic ne recem kr vem da karkoli bi rekla bi bilo za brezveze.. :|
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 22. Feb. 2015 12:22

Hm in zakaj bi še vztrajala v zvezi v kateri si nesrečna?
Glede na to, da sta se že večkrat pogovorila in ni nič boljše, se mi zdi najboljše, da gresta narazen.
lola1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 24. 7. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a lola1 » 23. Feb. 2015 13:26

kolko sta pa stara? Mogoče še ni pripravljen na vse te obveznosti in hoče nekoga samo malo za vikende in zabavo

ali pa, upam da to drugo, saj verjetno ne gre zato, da te ne bi imel rad ali pa kaj. ampak ima mogoče vse samske prijatelje in nekako ne vidi problema v tem, da te ne pokliče, ker so pač ostali prijatelji tudi tako..pač ve, da boš ga ti poklicala ipd., ko boš mela čas...malo težko razložim, upam pa da razumeš, kaj hočem povedat :)
BlackLotus
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 12. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a BlackLotus » 02. Mar. 2015 14:25

Tvoja zgodba me spomne na mojega bivšega in mene, samo, damidva nisva bila tako daleč narazen, kot sta vidva. Popolnoma iste stvari so se dogajale - hodil je ven s prijatelji in nisem imela nil proti, počel je vse dugo, le ukvarjal se ni z mano, ko nisva bila skupaj. Raje je hodil sam ven in bogvekam še, samo z mano ne. Ko sva bila skupaj, sem si tudi jaz govorila, da me ima rad. Ja, obnašal se je tako, ko sva bila skupaj, ko pa ne, se je pa do mene obnašal tako, kot da me ni.
Tudi midva sva se neštetokrat pogovorila glede tega in vedno sem dobila v odgovor, da dramatiziram, težim, sem zmešana in neumna.
Kasneje sem pe ugotovila, da me je 2x prevaral. Seveda sem spokala in šla.
Sem na boljšem, ker se mi zdi, kot da sem eno breme, ki mi je uteževalo življenje, pustila za sabo. Njemu je pa danes žal, da je tako ravnal. Po tem, ko sva šla narazen me je klical na 14 dni in čustveno izsiljeval. Zdaj me samo še 1x mesečno in mu samo prekinem.

Če nisi srečna v vzezi, si vzemi čas zase. Čas za premislek. Ne kliči ga. Poskusi bit brez njega, potem boš pa vidla, kako naprej. Škoda je tvoje energije vlagat nekam, kjer "ni zaželjena" (al kako naj se izrazim).
Vem, da ga imaš rada, ampak imej sebe raje in se ne muči več.
cpolitanka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 21. 2. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a cpolitanka » 14. Mar. 2015 18:34

BlackLotus napisal/-a:Tvoja zgodba me spomne na mojega bivšega in mene, samo, damidva nisva bila tako daleč narazen, kot sta vidva. Popolnoma iste stvari so se dogajale - hodil je ven s prijatelji in nisem imela nil proti, počel je vse dugo, le ukvarjal se ni z mano, ko nisva bila skupaj. Raje je hodil sam ven in bogvekam še, samo z mano ne. Ko sva bila skupaj, sem si tudi jaz govorila, da me ima rad. Ja, obnašal se je tako, ko sva bila skupaj, ko pa ne, se je pa do mene obnašal tako, kot da me ni.
Tudi midva sva se neštetokrat pogovorila glede tega in vedno sem dobila v odgovor, da dramatiziram, težim, sem zmešana in neumna.
Kasneje sem pe ugotovila, da me je 2x prevaral. Seveda sem spokala in šla.
Sem na boljšem, ker se mi zdi, kot da sem eno breme, ki mi je uteževalo življenje, pustila za sabo. Njemu je pa danes žal, da je tako ravnal. Po tem, ko sva šla narazen me je klical na 14 dni in čustveno izsiljeval. Zdaj me samo še 1x mesečno in mu samo prekinem.

Če nisi srečna v vzezi, si vzemi čas zase. Čas za premislek. Ne kliči ga. Poskusi bit brez njega, potem boš pa vidla, kako naprej. Škoda je tvoje energije vlagat nekam, kjer "ni zaželjena" (al kako naj se izrazim).
Vem, da ga imaš rada, ampak imej sebe raje in se ne muči več.




ko takole berem da se še komu dogaja isto, me še bolj prizadane vse skupaj. hja, kolikor si opisala opažam, da je res vse isto.. srečna sm ker ga imam, srečna sm ker trpi tudi on moje obnašanje, vendar nikakor ne morem razumeti.. ampak to njegovo "trpljenje" kakor on pravi temu, bi se že zdavnaj končalo če bi le malo pomislil in se tudi on potrudil za kaj.. samo vem da je težko biti ali se pretvarjati da si nekaj, kar pač žal ne moreš biti. takšen pač je.. potem pa mi reče, da ga ne sprejemam.. halo??????? sprejela sm ga že čisto na začetku, fora pa je LE v tem, da zdaj ni več takšen. :/ obnašati sm se začela kot on, mu posvečati vedno manj časa, ker sm mislila da bo opazil in bo tudi njega to zmotilo.. vendar ga ni! :rolleyes: tako da skoraj vedno prva začnem "siliti" v njega (kakor on temu pravi), ker če bi čakala da to stori on, bi se vrjetno načakala kar par let..

hvala za odgovor :)
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 12. Apr. 2015 21:55

Očitno raje pobenge od tebe in se druži z drugimi. Če v zvezi nisi srečna in pogovor z njim ne pomaga, si vzami čas zase, njega pa daj na čevelj.
Imam občutek, da sta oba zelo mlada. Prekini vse kontakte z njim.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov