boli :(

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

MalinaPina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 18. 2. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MalinaPina » 18. Feb. 2015 8:50

Živijo, sem nova tukaj, ampak sem kar malo v stiski in sem iskala forum kot je ta... s fantom sva bila leto in pol v razmerju, živela skupaj.. long story short, narazen sva šla ker je veliko popival, bil zadolžen že tako ali tako in s tem popivanjem se še bolj zadolževal, jaz bila financ ministrica, dolguje mi čez 1000€ in zaradi tega je bil keg... drugače sva se imela zelo rada ampak vsake toliko se je malo poboljšal, potem je bilo spet grdo...no in se odločiva lani sredi novembra da greva narazen... en mesec se nisva videla, on je še bolj zapadel v alkohol in še drogo... se za božič decembra slišiva in od takrat naprej sva se videla do zdaj, do prejšnjega tedna ves čas, ampak on me je ves čas klical za pijače, za kuhanje skupaj, movie večere... skoraj vsak dan sva bila skupaj, in nenazadnje pred enim tednom tudi skupaj skupaj... lupčkanje,stiskanje, seks, in na koncu še zaspala skupaj kot prej ko sva bila skupaj v žlički, blo je kot prej ko sva bila skupaj, še lepše... ampak to noč sem mu sredi večera ušla iz stanovanja domov, ker se mi je zdelo da bo zjutraj čudno, glede na to da nisva več skupaj... naslednji dan se dogovoriva da se to ne sme več ponoviti, ker se lahk spet čustva vpletejo...čez 2 dni me spet kliče če pridem do njega da bi kuhala se vidla itd.. in nisem šla... kliče naslednji dan če mu lahko nekaj posodim, računalnik in on še tko reče "joj veš da sem bil danes na zmenku, blo je ful čudno, po tolkem času"... mene je sam šok da kaj mu ni jasno da gre svojibivši to razlagat, par dni po tem ko sva bla skupaj... in sem mu rekla takoj da kaj to meni razlaga, da ve da mi ni vseen in da mi je hudo ratal... in pol sem mu kar napisala da to se more končati, da se skos vidva da mi piše, ker nism še prebolela... in ja zdaj se res ne slišiva že par dni in seveda na facebooku vidim da ima drugo očitno... vem da morem it naprej in sej ga bom pozabla, ampak ne razumem kako lahko po tem ko sva po razmerju bila brez kontakta samo 1 mesec, nato pa mi je spet pisal, klical, in me zavajal da sva bla spet skupaj, potem pa po enem tednu kar druga... hotla sm da bi ostala prjatla, sam to se mi pa zdi tk žaljivo.. .sploh to da me kliče par dni po tem ko sva bla skupi da mi pove da biu na zmenku... :( nevem kaj naj si mislim ;(
MalinaPina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 18. 2. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MalinaPina » 18. Feb. 2015 8:51

Živijo, sem nova tukaj, ampak sem kar malo v stiski in sem iskala forum kot je ta... s fantom sva bila leto in pol v razmerju, živela skupaj.. long story short, narazen sva šla ker je veliko popival, bil zadolžen že tako ali tako in s tem popivanjem se še bolj zadolževal, jaz bila financ ministrica, dolguje mi čez 1000€ in zaradi tega je bil keg... drugače sva se imela zelo rada ampak vsake toliko se je malo poboljšal, potem je bilo spet grdo...no in se odločiva lani sredi novembra da greva narazen... en mesec se nisva videla, on je še bolj zapadel v alkohol in še drogo... se za božič decembra slišiva in od takrat naprej sva se videla do zdaj, do prejšnjega tedna ves čas, ampak on me je ves čas klical za pijače, za kuhanje skupaj, movie večere... skoraj vsak dan sva bila skupaj, in nenazadnje pred enim tednom tudi skupaj skupaj... lupčkanje,stiskanje, seks, in na koncu še zaspala skupaj kot prej ko sva bila skupaj v žlički, blo je kot prej ko sva bila skupaj, še lepše... ampak to noč sem mu sredi večera ušla iz stanovanja domov, ker se mi je zdelo da bo zjutraj čudno, glede na to da nisva več skupaj... naslednji dan se dogovoriva da se to ne sme več ponoviti, ker se lahk spet čustva vpletejo...čez 2 dni me spet kliče če pridem do njega da bi kuhala se vidla itd.. in nisem šla... kliče naslednji dan če mu lahko nekaj posodim, računalnik in on še tko reče "joj veš da sem bil danes na zmenku, blo je ful čudno, po tolkem času"... mene je sam šok da kaj mu ni jasno da gre svojibivši to razlagat, par dni po tem ko sva bla skupaj... in sem mu rekla takoj da kaj to meni razlaga, da ve da mi ni vseen in da mi je hudo ratal... in pol sem mu kar napisala da to se more končati, da se skos vidva da mi piše, ker nism še prebolela... in ja zdaj se res ne slišiva že par dni in seveda na facebooku vidim da ima drugo očitno... vem da morem it naprej in sej ga bom pozabla, ampak ne razumem kako lahko po tem ko sva po razmerju bila brez kontakta samo 1 mesec, nato pa mi je spet pisal, klical, in me zavajal da sva bla spet skupaj, potem pa po enem tednu kar druga... hotla sm da bi ostala prjatla, sam to se mi pa zdi tk žaljivo.. .sploh to da me kliče par dni po tem ko sva bla skupi da mi pove da biu na zmenku... :( nevem kaj naj si mislim ;(
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 18. Feb. 2015 9:47

Jezus, kje ve najdete takšne tipe!?


Na 1000 evrov kar pozabi, tega denarja ne boš nikoli več videla...vem, ker smo imeli takšnega pacienta v družini. Pač to so ljudje ki samo jemljejo in jemljejo, če ne tebi, pa drugemu...vzemi to kot ceno da si se ga odkrižala.

Novo je omenjal, ker ti nisi počela to kar je on hotel, nisi zadovoljila njegovih potreb, zato je šel iskati nadomestilo...tebi pa je metal pod nos ker je vedel da te bo to vznemirilo.

On ima pač potrebe, enkrat je to droga, enkrat je to alkohol, drugič je to da nekdo skrbi za njega. Če tega ne dobi, išče naprej.
Ti tukaj nimaš nobene vloge, samo tisto kar on hoče od tebe....ne misli nate, misli le na sebe.

Ne bom se igral psihologa, ker nisem...ampak če si si našla takšnega partnerja, in lahko prenašaš takšne zadeve...imaš v sebi nekatere zelo negativne vzorce, ki jih moraš rešiti...in naj bo prvi korak da se popolnoma izoliraš stran od človeka ki te ne spoštuje in bo v tvoje življenje prinesel le bolečino in žalost. Če si jemala drogo in si se jo odvadila, moraš spet to ponoviti...ker je enako, trenutek sreče ki ji sledi uničenje in bolečina.

Bom pa še direkten glede ene zadeve, če si bila v sexualnih odnosih z osebo ki ima probleme z drogo, se prosim pojdi testirati za spolno prenosljive bolezni...zate, in za bodoče partnerje, razni hepatitisi niso zajebancija.


Srečno.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 18. Feb. 2015 12:34

...
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 18. Feb. 2015 12:38

Po tem kar si napisala, bodi srečna, da si se ga rešila!
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 18. Feb. 2015 19:13

^To + :rolleyes:
It was forever..but it didnt last long..
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 18. Feb. 2015 20:56

Kokodak.
Candy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 39
Na forumu od: 26. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Candy » 19. Feb. 2015 17:59

on dejansko tukaj ni sploh preveč kriu ampak si ti. glede na to da dovoliš da tako dela s tebe pove veliko O TEBI. sploh nimaš samoštovanja, in ne tukaj ni 'ga ljubim blalalablabbla'. tudi če si v zvezi ne smeš zgubiti samega sebe.
če sta se pustila je konec, nič pogrevanj. poleg tega je več kot očitno da te ima samo za seks
I don't care what you think about me.
I don't think about you at all.
MalinaPina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 18. 2. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MalinaPina » 20. Feb. 2015 8:17

ja vem ja da sm js kriva da sm dovolila da tko počne z mano... tud to nazadnje k je manipuliral z mano in me skos klicaril vabil k seb... pač očitn tisti čas ni mel od nobene pozornost in je vedu da jo bo dobu od mene, k je vedu da še nism čez njega, in ker je vedu d bom zagrabla je on tud men da me še ni prebolel blabla... js sm se pa na konc pustila mu :( tk da zdj od začetka spet prebolevam, s tem da zdj še morm gledat ko javno skos oznanja da se z uno punco dobiva, pač zanalašč to dela tud.. je pa težko, k vem da mam probleme s samozavestjo, se trudim delat na tem, sam v tej zvezi je blo težko, sploh ko naj bi si pomagal med sabo in sem mu pač pomagala finančno itd, dogovor je bil da mi bo vrnil takoj ko bo lahko, ker pač njemu davčna stoji na računu, ene 3 jurje državi dolžn in še folku, celo še eni bivši in še komu... tko da očitn skos rabi eno punco k jo obrača da ga financira, ne leze pa iz dolgov kej hitr vn,...no vsaj vrača mi zdaj denar vsak mesec nekaj... sam ja, na začetku je blo vse rožnato, nism vedla u kaj se spuščam, pol sm se zaljubla in pol sm mal slepa tud očitn ratala kaj se dogaja.. :/ samo res je težko če maš samozavest slabo, nevem kako se lotit tega... poskušam z literaturo ampak neki časa je malo bolše, potem spet... bojim se da nikoli ne bom funkcjonerala u zvezi :/
MalinaPina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 18. 2. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MalinaPina » 20. Feb. 2015 8:18

ja vem ja da sm js kriva da sm dovolila da tko počne z mano... tud to nazadnje k je manipuliral z mano in me skos klicaril vabil k seb... pač očitn tisti čas ni mel od nobene pozornost in je vedu da jo bo dobu od mene, k je vedu da še nism čez njega, in ker je vedu d bom zagrabla je on tud men da me še ni prebolel blabla... js sm se pa na konc pustila mu :( tk da zdj od začetka spet prebolevam, s tem da zdj še morm gledat ko javno skos oznanja da se z uno punco dobiva, pač zanalašč to dela tud.. je pa težko, k vem da mam probleme s samozavestjo, se trudim delat na tem, sam v tej zvezi je blo težko, sploh ko naj bi si pomagal med sabo in sem mu pač pomagala finančno itd, dogovor je bil da mi bo vrnil takoj ko bo lahko, ker pač njemu davčna stoji na računu, ene 3 jurje državi dolžn in še folku, celo še eni bivši in še komu... tko da očitn skos rabi eno punco k jo obrača da ga financira, ne leze pa iz dolgov kej hitr vn,...no vsaj vrača mi zdaj denar vsak mesec nekaj... sam ja, na začetku je blo vse rožnato, nism vedla u kaj se spuščam, pol sm se zaljubla in pol sm mal slepa tud očitn ratala kaj se dogaja.. :/ samo res je težko če maš samozavest slabo, nevem kako se lotit tega... poskušam z literaturo ampak neki časa je malo bolše, potem spet... bojim se da nikoli ne bom funkcjonerala u zvezi :/
Candy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 39
Na forumu od: 26. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Candy » 22. Feb. 2015 18:48

poglej...tega mnogi ljudje ne vedo vendar je reklo: Denarja se nikoli ne posodi ampak da.
drugič..jaz sem imela poteptano samozavest do konca zaradi žaljiuk in nespoštovanja drugih. ugotovila sem da se moreš imeti rad in samospoštovat. svetujem ti da greš teči, učlani se v kak krožek, ...delaj to kar te veseli, zamoti se čimbolj in če se želiš odljubit si ponavljaj: raje imam sebe od njega. toliko časa si ponauljaj dokler v to začneš verjet. tudi 'rada se imam' si ponauljaj.
tretjič...on igra na karto 'smiljenje drugim'. naj se ti neha smilit, ker ljudje niso za to da se nam smilijo.
četrtič...odjebi ga že enkrat. to bo pa pri tebi zeeeeloooo težko ker te čaka ogromno dela na sebi.
srečno :*
I don't care what you think about me.
I don't think about you at all.
Candy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 39
Na forumu od: 26. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Candy » 22. Feb. 2015 18:49

p.s. denarja neboš več videla. odpusti in živi dalje ker te to samo obremenjuje
I don't care what you think about me.
I don't think about you at all.
miss.sv
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 22. 2. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a miss.sv » 22. Feb. 2015 20:00

Kolikor se meni zdi je to, da ima kar naenkrat novo punco malo sumljivo iz tega vidika, da zagotovo ne gre z njo za neko veliko ljubezen, pač pa po eni strani za to, da ali ne zna ali želi biti sam, verjetno mu manjka nekdo, ki ga lahko malo "izkorišča", kakor je to delal prej z tabo ( in zato moraš sama sebe prepičati da ni dober za tebe in probat pozabiti, čeprav se ti to zdaj zdi mogoče prehudo) in kot drugo, skoraj zagotovo želi pri tebi vzbuditi neko ljubosumje-drugače ti tega ne bi tako pripovedoval. Na tebi je, da si vzameš čas za sebe in ga pozabiš, ker z njim nimaš več nič dobrega. Najpomembnejše pravilo: daleč od oči, daleč od srca. Stopi nazaj in poglej situacijo od zunaj. Tukaj ti težko pomaga kdor koli drugi, ker nihče ne ve zares kaj se je in se dogaja , razen vaju. Tudi če smo vsi mi tukaj pametni da ga pozabi in pojdi dalje je to proces in verjamem, da boli :( Ko sem se sama znašla v podobnem položaju sem se vrgla v raziskovanje in najboljša stvar, ki sem jo našla je bilo pravilo, da 100 dni ne smeš imeti nobenega kontakta (zbiši ga iz Fb, ker vsakič ko boš videla slike in objave ti bo hudo), če lahko ga blokiraj med klici in sms, emaili.. po 100 dneh boš situacijo videla drugače.

Mogoče je trenutno res slaba oseba, ampak tudi on ima zagotovo kak vrok probleme, ki jih skriva z alkoholom in takim obnašanjem. Če se imata rada in vama je usojeno lahko da se vse reši, za tebe je pa trenutno najbolje da se umakneš in si vzameš čas zase :)
BlackLotus
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 12. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a BlackLotus » 02. Mar. 2015 14:31

Izbriši ga s FBja, izbriši njegovo št. in mu sploh ne posvečaj več pozornosti. Kakršn koli pozornost dobi od tebe (pozitivno ali negativno), potoznost je pozornost. In dokler mu jo boš namenjala, ne bo odnehal.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 02. Maj. 2015 23:45

Čaka te ogromno dela na sebi.
Glede bivšega pa:
* denar pozabi, pomoje ti ga ne bo vrnil
* zbriši ga s fb, zbriši njegovo telefonsko - nobenih kontaktov z njim
* 100 dni - torej 3 meseca, cool, ampak ti raje daj 100 dni x 3, za ziher
* to da se na fb kaže z drugo dela zanalašč, če mene vprašaš
* preberi kako dobro knjigo in počni to kar tebe veseli
* vzemi si 1 leto samskega življenja (toplo priporočam), ker ta čas bom potrebovala da boš delala na sebi, v nasprotnem se zna zgodba ponovit, s drugim parnerjem seveda...

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]