nesrečna punca

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

sara sarc
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 27. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a sara sarc » 06. Dec. 2014 0:17

Zadnje čase se mi je nabralo en kup težav in nisem zadovoljna s svojim življenjem. Imam občutek, kot da me drugi vodijo po svojih željah, kot da sem lutka, s katero nekdo upravlja, kakor on hoče...

Poleg tega sem žalostna zaradi dolgotrajne zveze, ki počasi veni.

V službi imam občutek, da nobena moja ideja ni sprejeta, za moje mnenje sicer vprašajo, naredijo pa po svoje in drugače. Čisto sem že izgubila samozavest, vsak ponoven tak dogodek me še bolj prizadene.

Ma glupo mi je že vse skupaj, včasih imam prebliske, da se mi ne da več, da bi kar izginila, morda za vedno. Prej nisem nikoli imela takih misli, zato sem malo zaskrbljena nad sabo.

Nimam nikogar, ki bi me poslušal in mi prisluhnil in znal svetovati
RomanB
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 6. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a RomanB » 06. Dec. 2014 23:01

Hey,
veš, tudi sam sem bil nesrečen. A nekako se mi je uspelo pobrati, zaživeti na novo. Ne bom rekel, da je bilo enostavno, a zmogel sem in prepričan sem, da boš tudi ti.
V kolikor ti bo kaj v pomoč lahko mojo zgodbo tudi prebereš. Nekaj informacij boš našla na: zbrisan link (reklama)
Če pa ti je do pogovora pa me kontaktiraj.

lp
Roman
darcy bb
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 13. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a darcy bb » 15. Dec. 2014 22:47

Pozdravljena :)
Te popolnoma razum kako se pocutis sem bila v podobni situaciji..
Zakaj imas obcutek, da te drugi vodijo? In zakaj si pustis, da drugi delajo kaj hocejo??

In vem kako ti je v sluzbi, jaz se isto pocutim :-S vcasih si mislim, da je to samo v moji glavi. Mogoce se je to res 1x zgodilo in zdaj s strahom gledam na to ces ne zmenijo se za moje komentarje itd. Kot, da to spet delajo. V resnici pa ne. Um je zahrbten verjami mi :) ce si nekaj govoris nekaj casa zacnes v to verjet, ker vso energijo posvecas tej misli. Ko misel dobi custvo um to razume kot nekaj kar se dogaja. Nic cudnega da si izgubila samozavest :-/
Verjetno se to dogaja a samo v tvoji glavi, kar je isto kot če bi se resnično dogajalo. Ti je zato, ker se slabo počutis

Poskušaj pocet stvari, ki te veselijo. Mora se ti dnevno dogajat kaj lepega in kar te sprošča. Ko je človek napet vse napeto sprejme.
Ko se boš tako počutila usmeri misli v lepe stvari ki jih imas v življenju. Nikar ne pozabi na njih in zadihaaj :) globoko 5x brez hitenja :) naredi naprej SAMA sebi nekaj lepega in bojo tudi drugi :)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov