fant me ignorira...

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
dasha!
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 142
Na forumu od: 11. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a dasha! » 01. Avg. 2008 23:12

rabm nasvet kaj nrdit.in sicer, že cel teden se obremenjujem pa sekiram zaradi mojga fanta...

saj sem že v nekem drugem postu razložila takratno situacijo med mano in fantom, sedaj se je pa vse skupaj še bol zakompliciralo.pa da začnem od začetka...
on je bil 1 teden s frendi na morju. s tem da mi je preden je šel rekel, da gre sam za čez vikend, in da bo vsak dan poklical.ga kličem v nedeljo zvečer kje je, pa reče da je še vedno na morju in da ne ve , gdaj pride domov. bla sem ful jezna, ker mi tega ni sam sporočil, zato sem se nahitro poslovila in odložila. par minutk kasneje dobim sms, da mu je žal, da ni nič poklical itd. js sem bla še zmer jezna, in sm mu odpisala da je prelomil obljubo in da se zmeniva ko pridem domov. v torek sem ga klicala, ker nism mogla drugač, in je reku da nima keša na mobitelu, oz. ga ma zelo malo.sreda, četrtk me ni nič poklical ali poslal kak sms. poleg tega sva imela tisto sredo pol leta odkar sva skupaj!

:< v petek sva se na msnju skregala, ker sem bla tok jezna ker me je ignoriru cel tedn..se mi je opraviču, ampak men ni jasn kako ni mel keša niti za en sam sms, in sm mu vse powedala.ratu je ful nesramn do mene ( kar prej v pol leta nikol ni bil ! ) in rekel, da pretiravam, da na vse gledam s slabe strani itd. ker je blo z vsako minuto slabše, sem šla dol z msnja. naslednji dan se spet slišiva, in vse je blo še slabše, on je vso krivdo za prepir zvaliu name, on je biu pa seveda najbolj bogi :evil: v nedeljo ga spet kličem, vprašam če ma kej časa da se vidma. ( on je seveda največja trma, in me ni mogu poklicat). se dobiva popoldne, pogovarjava o vsem skupaj in se zmeniva, da pozabma na vse skup, da sva za kreganje kriva oba. v ponedeljek sem ga klicala, če ma čas da greva ven. pa je rekel, da dela. in to je blo vse, kar sva tisti dan govorila. nič me ni več poklical, ali poslal smsa. v torek ga spet kličem če greva ven, pa je reku da gre kampirat s frendi. ooo to me je pa razpizdil
:aerger: sam mu tega nism pokazala, delala sem se da je vse ok. ista zgodba kot v ponedeljek, nobenga klica smsa iz njegove strani. še na msn n se ni nič vpisal. v sredo ga iz principa nism poklicala za vn, on me pa tut ni.pa wem da ni mel službe.u četrtk ga spet kličem za vn, je meu spet del :x dons smo se menil, da bi šli v ljubljano v kino pa mal u šoping, ga kličem če gre, mi reče da še neve do gdaj bo delal, pa da me pokliče. pa me spet ni!! :x :x in se dons spet nisva nič slišala..

sploh nevem kaj se dogaja z nim, zmer je bil ful pozorn do mene, mi pošiljal smse za lahko noč, prišel k men tut če sam tko da me vid. teh 6 mescu je blo res najlepših, nikol se nisva prepirala al pa kej.zdej se je use spremenil in še kr ne morem wrjet, da je tak do mene..saj mi še reče, da me ma rad pa da me pogreša ampak jaz pač nimam tega občutka ;( morm pa powedat še to, da je res ful uredu fant, vsem okol sebe hoče sam dobr,nobenmu nč slabga, da se mu zaupat,vse naj naj v glavnem.. wem da vara me ne, ker če bi me, bi mi to powedal, ker wem da take stvari nebi mogu skrivat pa tko lagat :)
ma pa trenutno probleme v družini , pa nevem, a je možno da je to razlog za njegovo obnašanje?! ali kaj se dogaja z nim?

sama nevem kako naj se obnašam do njega. naj se delam kot da je vse kul, naj ga tut jaz ignoriram in ga ne kličem weč, da vidi kako je to?( če bi to nardila, bi bla po vsej verjetnosti spet js vsega kriva :roll: ) rada bi se pogovorila z njim o tem, ampak how the fuck naj se, če se skor nč več ne vidva? ( v nedeljo sva se nazadnje) ker se mi pač ne zdi to tema, ku bi jo loh razrešla prek telefona al pa msnja.
:nein:
prosim za kak nasvet, ker res nevem kaj nardit :cry:
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 01. Avg. 2008 23:14

:/
Zadnjič spremenil ..Evelyn.., dne 02. Okt. 2014 14:28, skupaj popravljeno 1 krat.
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
manculina*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 127
Na forumu od: 26. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a manculina* » 01. Avg. 2008 23:29

hmm... ja poznam tako zgodbo.. sam res ne razumem zakaj si ga tokrt pol še klicala če ma čas ipd... nevem a ni blo že dost da te je 1x 2x skenslu? nevem no jst ga ne bi več klicala...
kaj točn je narobe ve sam on...
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 01. Avg. 2008 23:56

Napiše se Kdaj :? in ne gdaj

ja očitno mu je ratal vseen zate.. al kako.
Uporabniški avatar
mucamaca5
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 12. 8. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a mucamaca5 » 02. Avg. 2008 0:29

js v taki situciji, bi mu najbrs postavla ultimat. se zadnjo sasno, ce mu ne uspe se vidiva v naslednjem zivljenju:D, ker se mi zdi, da ce imas nekoga res rad pac kumi cakas, da ga vids in mi ni jasn zakaj bi te skenslu pol. njegove tezave doma tega ne opravicijo, ker ravno ti si tista na katero bi se (najbrs) lahko obrnil, zatekel.. daj mu to tudi vedt! je pa res, da je poletje..mogoce rab mau vec svobode in je s prjatli k jih ze doug ni vidu..
no tista zadna ''moja'' sansa bi pa bla, da bi ga povabla na morje (dost tut sam viknd) in tm ko sta dva cist sama imata veeeliko casa drug za drugega in stvar bi se lahko obrnila na bolje. js mu na tvojm mestu ne bi rekla: ''lej zdej greva tja, ce se bova mela fajn ostaneva skp, drugac ne'' ampak da ti to sama ves. ..je pa fajn, da se zaveda, da te lahko izgubi, zato mu lahko enkrat, ko se bosta mela supr poves, da je najbolsi fant na svetu in kako neznansko si se bala, da je kaj narobe med vama, ko se ni nic oglasil.. pa vso sreco
Uporabniški avatar
Sugar_baby
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1197
Na forumu od: 11. 3. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sugar_baby » 02. Avg. 2008 3:24

dasha! napisal/-a:... wem da vara me ne, ker če bi me, bi mi to powedal, ker wem da take stvari nebi mogu skrivat pa tko lagat :)


in kako si lahko sigurna da te ne vara? mogoče pa zelo dobro skriva?
oz glede na to da se ne javlja in se ne vidita po cel teden, niti takrat ko je frej...kako veš kje je?.....

dasha! napisal/-a:sama nevem kako naj se obnašam do njega. naj se delam kot da je vse kul, naj ga tut jaz ignoriram in ga ne kličem weč, da vidi kako je to?


postavi mu ultimat! Kako lahko to sploh prenašaš? Postavi ga pred dejstvo ali pa pojdi naprej brez njega. Vem da je hudo ampak takega kretena ne rabiš...veš koliko boljšega lahko dobiš!!

Veš moj je delal podobne stvari kot tvoj oz tvoj je še malo hujši kot sm razbrala, pa sem mu dala ultimat in sva nehala. Ni šans da bi prenašala šele to kar prenašaš ti. Aja moj mene hoče nazaj. Kmalu bi tudi tvoj ugotovil kaj je izgubil :wink:
The next time you want to see pussy, just look in the mirror baby!!
Uporabniški avatar
puma
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1108
Na forumu od: 21. 8. 2004
Kraj: na drugi strani ... morskega travnika, kjer se preliva Ljubezen ... skrita v kapljici Vesolja...

Neprebrana objavaNapisal/-a puma » 02. Avg. 2008 4:54

kaj lahko narediš? ne kliči ga
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 02. Avg. 2008 6:30

Ne trudi se zanj, ker mu očitno dol visi. :wink:
Smetka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 712
Na forumu od: 2. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Smetka_ » 02. Avg. 2008 7:07

A se ti kej ceniš?Kličeš ga vsak dan pa prosiš da nej gre s tabo ven. No dej,cen se mal bolj,pa ko te naslednjič pokliče reč da sta končala in da zdej pa lahko gre nazaj kampirat s frendi pa delat, ti si boš pa kšnga boljšga našla.
Uporabniški avatar
dasha!
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 142
Na forumu od: 11. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a dasha! » 02. Avg. 2008 7:27

najbrž se vam bo zdel, da sm naivna, sam kar se varanja tiče wem ( no ja, werjamem) da mi tega ne bi naredil, ker mi je velikokrat povedu, da je to zanj eno najslabših dejanj, ki jih človek lahko naredi.
. je pa res, da se zarečenga kruha največ poje :?
Uporabniški avatar
dasha!
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 142
Na forumu od: 11. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a dasha! » 02. Avg. 2008 7:33

včeri mi je pozno zvečer napisu sms, da mu je žal da me ni včeraj poklical,da ne more v lj ( doma naj bi mel spet probleme :gruebel: ) pa če mam dons kej časa da se vidiva...
Uporabniški avatar
dasha!
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 142
Na forumu od: 11. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a dasha! » 02. Avg. 2008 7:39

Smetka_ napisal/-a:A se ti kej ceniš?Kličeš ga vsak dan pa prosiš da nej gre s tabo ven. No dej,cen se mal bolj,pa ko te naslednjič pokliče reč da sta končala in da zdej pa lahko gre nazaj kampirat s frendi pa delat, ti si boš pa kšnga boljšga našla.


ja maš prav, ne cenim se dost. klicala sem ga pa vsak dan, ker sem pač mislila, da res nemore ven. do zdej je blo zmeri tko, da sm js njega klicala ko sm mela čas da se vidiva, ker on ga je imel zmeri in mu ni bil problem pridit h men.kar se pa kampiranja s frendi tiče, sem pač mislila da rab bit tut s frendi, ker ma zdej novo družbo, prej je šel ven sam z mano, s frendi skor nikol.
Uporabniški avatar
dasha!
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 142
Na forumu od: 11. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a dasha! » 02. Avg. 2008 7:43

marypa napisal/-a:Napiše se Kdaj :? in ne gdaj


poleg vseh drugih napak, kar se črkovanja in uporabe knjižnega jezika tiče ( pa ne sam iz moje strani :!: ) si se mogla ti ravno ob to spotaknt :respekt:
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 02. Avg. 2008 9:07

Meni se ne zdi pretirano zainteresiran za zvezo. Jaz bi ga lepo vprašala, če mu je sploh še do naju in če ne, pač adijo.

Če so res krivi problemi doma, potem ima usta, da lahko vsaj namigne, če že ne more konkretno povedati kako in kaj, zakaj ne pokliče in nima časa za videvanje. Take stvari je treba razčistiti, da si kdo od partnerjev po nepotrebnem ne ustvarja svoje verzije zgodbe v glavi ...
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 02. Avg. 2008 9:10

Pokliči ga in mu povej, da ti je zdaj res dosti njegovega neumnega obnašanja do tebe in da se danes dobita ob tej uri in na tem placu in da naj pride, če hoče še kaj od vajine zveze.
Če bo tečnaril da ne more in da spet težiš, ali da danes nima časa za tebe, mu povej, da potem tudi ti ne moreš več zapravljati časa za njega, saj je tvoje življenje preveč dragoceno, da bi ti ga kdo na tak način uničeval.
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov