Iščem prijateljico[Brez komentarjev]

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 08. Avg. 2007 15:26

Sem pišejo tisti, ki iščejo nekoga za prijateljevanje, takšno in drugačno. Tisti, ki vas oseba ne zanima nimate kaj pisat kakšni so te ljudje, zakaj nekaj počnejo in zakaj nekaj hočejo. Vsak post, ki se ne bo vezal na tematiko iskanja prijateljev temveč kritiziranje, brezvezno spraševanje(za kar imamo ZS) in teženje bodo brisani in sankcionirani. ..Evelyn..
Zadnjič spremenil emanuela, dne 29. Avg. 2011 20:52, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
KittyKiss
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 345
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KittyKiss » 08. Avg. 2007 15:31

wow kera tema... :D zanimivo ubistvu, sj bi se lh obnesl(ne kot una sestrščina wtw..) Pač bi povedale svoje lastnosti, kakšno prjatlco bi radi, starost, kšni skupni interesi in je :D internet order friend :D Nažalost pa sva predaleč ;) To bi dejansko lh deloval, kr nas je ogromn k smo nastradal zrd frendov takšnih in drugačnih izdajalskih prasic :roll:
tinchy21
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 10. 12. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tinchy21 » 08. Avg. 2007 15:37

men se zdi tud zanimivo :) jaz mam tud take "kolegice" :) jaz mam tud tipa pa mam vseen čas za kolegice.. sam jaz sem čist iz drugega konca.. lj & dolenska.. tak da bi bol cyber varianta delovala :D
Uporabniški avatar
Afrodita
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 112
Na forumu od: 23. 1. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Afrodita » 08. Avg. 2007 15:42

jst mam kr dost prjatlc prek neta in nobene še nisem v živo spoznala. saj bi se jst javla ampak sem mal premlada. vsaj tko sklepam :D
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 08. Avg. 2007 15:44

koliko pa si stara?
aja, pa s kod si?
papa
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 08. Avg. 2007 15:45

hmm ... sm mela tudi jst podobne probleme ... pa sm si pol našla prijatelje moškega spola :D hehe .... ne, res! pa čeprav majo nekateri punce, majo še zmiraj čas tudi za prijatelje ... in to mi je všeč ... :)
ne pa moje ex frendice - zdej ma pa tipa in je on središče sveta, njen bog, za frendice pa nima časa :evil:
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 08. Avg. 2007 15:49

emanuela napisal/-a:evo...moje kolegice imajo vse fante...in odkar je tako, nastradam jaz in sem seveda ob vikendih doma ker se mi ne da vse večere prenašati ljubezenskih izlivov in bla bla bla....zato sem se odločila pisati sem, če je mogoče še kakšna sotrpinka , ki bi lahko postala my new friend, seveda na samo cyber ampak tudi v real life...tako da mi pišite na zs ali pa kar sem...sem pa iz štajerske...


zakaj si ne bi pa še ti tipa našla??? :D
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 08. Avg. 2007 15:50

Jochie napisal/-a:
emanuela napisal/-a:evo...moje kolegice imajo vse fante...in odkar je tako, nastradam jaz in sem seveda ob vikendih doma ker se mi ne da vse večere prenašati ljubezenskih izlivov in bla bla bla....zato sem se odločila pisati sem, če je mogoče še kakšna sotrpinka , ki bi lahko postala my new friend, seveda na samo cyber ampak tudi v real life...tako da mi pišite na zs ali pa kar sem...sem pa iz štajerske...


zakaj si ne bi pa še ti tipa našla??? :D


hehe jochie ... :D sej tudi meni marsikdo to reče - ampak jst si ne bom iskala tipa samo zato ker mi je dolgčas in ker ga majo vse moje prijatelce :razz:
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 08. Avg. 2007 15:54

...
Zadnjič spremenil emanuela, dne 12. Feb. 2012 14:40, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
lerry
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 7. 8. 2007
Kraj: blizu Logatca;)

Neprebrana objavaNapisal/-a lerry » 08. Avg. 2007 15:55

emanulela loh bi rekla da sva dve :wink: tut če mam fanta,še zmeri se rada posvečam svojim kolegicam,kar pa kdaj ni možno,ker majo tut one fante in so res noro,slepo skor use zatreskane tko da je zdej fant za njih na prvem mestu :? jst si pa še zmeri rada vzamem vikend zase in se posvetim samo sebi in grem na kšno pijačko s kšno kolegico(k nima fanta lih takrat doma, še bolš če ga sploh nima :razz: )odklopm vse..in se pogovarjam o drugih rečeh..npr. o Nas :wink:
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 08. Avg. 2007 15:55

in ko ga boš našla, boš odjebala prijateljice, ki si jih dobila na cosmoforumu ali pa jih boš zasipala s svojimi ljubezenskimi izlivi??? :D
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 08. Avg. 2007 16:01

...
Zadnjič spremenil emanuela, dne 12. Feb. 2012 14:40, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
bluebell
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 48
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a bluebell » 08. Avg. 2007 16:16

Tud jaz mam isto "težavo". Z frendico sma včasih ful dost hodli na pijačo, pa čez vikend ven. Zdaj pa, ko ima fanta pa nič več. Če pa že grema ven, pa običajno gre še njen tip in se potem počutim kot peto kolo.
Kdor se smehlja, namesto da bi besnel, je vedno močnejši.
Uporabniški avatar
bambina x
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 363
Na forumu od: 16. 1. 2007
Kraj: mb

Neprebrana objavaNapisal/-a bambina x » 08. Avg. 2007 17:16

evo mene. tudi moje prijateljice imajo fante. ..razen ena ne, ampak je pa polno zaposlena. . . tak da sem skoraj na istem. ..

emanuela, kaj pa prijatelji?

mah. ..včasih je kr smotano, da si tak sam. .. ko veš, da se vsi cartlajo zajle, ti pa ležiš sam v postelji in gledaš neki žalostni film. .. ah. .. . :cry:



lp!
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 08. Avg. 2007 17:17

evo, 3 osamljene mariborčanke na kupu! :)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov