rešene živali

Vse o živalih.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

animal lover
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 6. 1. 2012
Kraj: Črnomelj

Neprebrana objavaNapisal/-a animal lover » 07. Jan. 2012 1:22

pozdravljene :)
za šolo s prijateljico delava seminarsko nalogo o nasilju nad živalmi, zato sem zadnje čase veliko iščem podatke. za konec seminarske pa bi rada dodala še nekaj zgodb živali, ki so se srečno končale :D

pri nas imamo trenutno dve muci, ki smo jih 'posvojili'.
najprej smo našli muco, ki jo je nekdo zapustil. bila je zelo shirana, imela je bolhe ... poskušali smo jo oddat, vendar nihče ni želel starejše mačke, zato smo jo kar obdržali. :) na začetku je bila zelo plašna, komaj se je pustila božat, kadar je nastala gužva v prostoru, je pobegnila in se skrila pod posteljo. sedaj pa vsako priložnost izkoristi, da nam zleze v naročje <3 :D

potem pa je potepuška muca imela mladiče, blizu družinskih prijateljev. kasneje pa se je nekega dne 'preselila' in odnesla vse mladiče, razen ene muce, ki je bila najmanjša in najbolj suha. imela je tudi notranje zajedauce, garje v ušesih ... pa smo jo odpeljali k veterinarju in jo potem vzeli domou. takrat je bila stara komaj 2 tedna. spomnem se kako sem jo lahko držala le v eni dlani in smo jo hranili s kapalko :D potem pa nas je sredi noči zbudilo mijaukanje, ker je želela biti na postelji zraven nas, pa ni bila dovolj močna da bi sama skočila. <3 :D

vem, da to v primerjavi s celim svetom ni nič, vendar je občutek, ko rešiš življenje, kljub temu neprecenljiu :)

pa me zanimajo še vaše zgodbe :D

podobne teme, nisem nikjer zasledila, če pa že obstaja mi prosim posredujte link :D
Animal testing - it was wrong when we did it to orpfhans, blacks, G.I.s and gypsies. And it's wrong when we do it to animals.
brezlj
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 30. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a brezlj » 12. Jan. 2012 15:01

Ja, kako lepo :)

No, moja zgodba je izpred enega nočnega lokala, kjer sem delal. Ko sem prišel tja se je mali muc skrival za vrati lokala, iz lokala je bobnela glasna muzika, v lokalu pa gužva ljudi. Rekel sem, da ga bom nazaj grede vzel domov, če bo še tam. Blo je pozimi in je blo mraz, in ko sem se vračal je res bil še tam, in sem ubozga reveža spravil v svojo bundo. Po dveh mesecih sem mu našel dom in zdaj srečno živi pri eni družini v domžalah.


Imaš pa tule še nekaj drugačnih zgodbic, kjer so v glavni vlogi živali :)

Vrni se na Živali

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov