Ameriški bulldog

Vse o živalih.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Seyfullah
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 851
Na forumu od: 4. 6. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Seyfullah » 11. Avg. 2009 14:44

Heiii :D

Mene pa zanima,če ima katera že kako izkušnjo z ameriškim bulldogom....Moja samička je stara 2 leti in bo zdj septembra mela mladičke wiiiii in baje imajo te psi probleme s kotitvijo!Bo potrebovala pomoč z mladički?So dobre mame?
Mal me je strah,da se ne bo kaj zapletlo :(

Pa vnaprej hvala za odgovore :)
***Everything is possible...Impossible just takes a while longer***
Uporabniški avatar
ribicaX
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 547
Na forumu od: 9. 2. 2005
Kraj: Prelepa Dolenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ribicaX » 11. Avg. 2009 15:19

si že vprašala kaj na kakšnem forumu o živalih? recimo moj pes
Uporabniški avatar
Seyfullah
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 851
Na forumu od: 4. 6. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Seyfullah » 11. Avg. 2009 15:20

Ja sj mi je ubistvu veterinarka rekla,da imajo te psi probleme s tem,sam me je tko zanimal če je katera že imela tko u živo kotitev hehehe...Nevem ker una me je tok ustrašla,da si je sploh ne upam met doma u tem cajtu,kaj če se kater zaplete not al pa nevem...joj
***Everything is possible...Impossible just takes a while longer***
Uporabniški avatar
frigga
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 817
Na forumu od: 23. 12. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a frigga » 11. Avg. 2009 21:49

A ima rodovnik in vzrejno?
Pristajati na povprečnost pomeni pristajati na poraz.
Uporabniški avatar
Sessa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1171
Na forumu od: 20. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Sessa » 12. Avg. 2009 1:01

sigurno ne, ker potem ne bi padala taka vprašanja :roll:
Uporabniški avatar
Seyfullah
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 851
Na forumu od: 4. 6. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Seyfullah » 12. Avg. 2009 5:16

Stvar je taka stoji pa tko :D kupla ga je mt pr unem modelu iz Celja(če je katera gledala na preverjenem,k so ga hotl tožt zarad mučenja živali itd)...no in baje ma rodovnik pa čip pa pasuš itd.Ampak ko smo jo kupil je spala nonstop,nč ni jedla,pila,čez prag iz ene sobe v drugo ni mogla it(nevem očitno je bla nonstop zaprta v kletki in ko je hotla vn jo je nabunku)...Nevem ne spoznam se preveč na te papirje,zato pa tud sprašujem,ker veterinarka nč pametnga ne zna povedat in me je ustrašla!Tko,da če katera nima nč pametnga za povedat in pomagat nej se vzdrži komentarjev prosm! :?

Drugač pa hvala za odgovore :)
***Everything is possible...Impossible just takes a while longer***
Uporabniški avatar
frigga
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 817
Na forumu od: 23. 12. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a frigga » 12. Avg. 2009 8:11

Če ga je kupila pri ''unmu modelu iz Celja'', je največja napaka to, da ste se odločili za produciranje potomcev njegove psice. Predvidevam, da za vzrejno še niste slišali. Kako poteka kotitev, se je treba pozanimati, preden se spustiš v to, da spariš svojo psico. A na stroške z mladiči ste pripravljeni? Skupaj s kotitvijo (v primeru zapletov) cca. 2000 eur zagotovo.
Pristajati na povprečnost pomeni pristajati na poraz.
Uporabniški avatar
Seyfullah
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 851
Na forumu od: 4. 6. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Seyfullah » 12. Avg. 2009 8:19

Ja sj moja mt,hotla čimprej jo sparit in zdj se pa sekira....Kakšni so stroški to vem,sj pravim da nimam pojma o tem,ker jo je ona kupla in še to nism prvo sploh vedla kje dokler nism vidla unga na tvju in ji govorila o tem,šele pol je povedala sploh kje jo je kupla...ko smo jo peljali k veterinarju se je veterinarka sam prjela za glavo in rekla,da ta ma ta pes miljon bolezni in mtko napizdila kje to kupuje itd.Full sm jezna na njo sploh pa zdj k jo je kr dala sparit,no sj hvalabogu je samec iste pasme sam nikol ne veš :?
***Everything is possible...Impossible just takes a while longer***
Uporabniški avatar
frigga
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 817
Na forumu od: 23. 12. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a frigga » 12. Avg. 2009 8:25

Ja, obstaja veliko tveganje, da bo z mladiči kaj narobe in ne vem, kaj sploh mislite z njimi. Če brejost ne traja dolgo, svetujem TAKOJŠNJO sterilizacijo.
Pristajati na povprečnost pomeni pristajati na poraz.
Uporabniški avatar
Seyfullah
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 851
Na forumu od: 4. 6. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Seyfullah » 12. Avg. 2009 8:40

Je že prepozn pomoje konec septembra naj bi že imela mladičke :? Joj upam,da ne bo z njo kej narobe prvo kot prvo,sam zaenkrat kaže še vse OK,držim pesti
***Everything is possible...Impossible just takes a while longer***
Uporabniški avatar
frigga
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 817
Na forumu od: 23. 12. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a frigga » 12. Avg. 2009 9:11

Še je čas za sterilizacijo (in splav).
Pristajati na povprečnost pomeni pristajati na poraz.
Uporabniški avatar
Seyfullah
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 851
Na forumu od: 4. 6. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Seyfullah » 12. Avg. 2009 9:33

Pol bom pa rekla mtki nej se znebi tega,ker je preveliko tveganje :? Uglavnem full hvala za pomoč,res hvala :)
***Everything is possible...Impossible just takes a while longer***
Uporabniški avatar
Maya19
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 558
Na forumu od: 6. 9. 2006
Kraj: MB

Neprebrana objavaNapisal/-a Maya19 » 12. Avg. 2009 14:44

Naj se znebi TEGA? To so živi pasji mladiči in ne kar neka stvar, da tako govoriš o tem :roll: . Pa bi mladičkom lahko našla nove lastnike, ste se s kom že dogovarjali?
Feist.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 461
Na forumu od: 10. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Feist. » 12. Avg. 2009 15:01

Hmm mislim, da se gre bolj zaradi tega prodajalca iz Celja. Preprodajal pse iz Češke, Slovaške.. psi so se vozili po 15h skupaj, nagužvani v kombijih, zato bolezni niso redke. Nisem točno informirana, naj me kdo popravi.

And then she'd say, it's Ok, I got lost on the way but I'm a supergirl, and supergirls don't cry.
And then she'd say, it's alright, I got home late last night, but I'm a supergirl, and supergirls just fly.
Uporabniški avatar
Maya19
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 558
Na forumu od: 6. 9. 2006
Kraj: MB

Neprebrana objavaNapisal/-a Maya19 » 12. Avg. 2009 15:34

Sej nisem nič rekla o tem prodajalcu/boleznih itd. Zmotilo me je edino to, s kakšno lahkoto se piše o tem splavu kao, eh pol bom pa rekla mami naj se znebi tega :? . Ja dam prav, da se naredi splav, če se ve da bodo tudi mladički najverjetneje podedovali bolezni ali pa da jih res ne bi mogli oddati/podariti. Ampak glede na to, da je mama načrtno sparila psico, potem predvidevam, da je neke povpraševalce oz. potencialne lastnike že imela. Nevem...
Punca prvo preberi vse te liste kaj ste jih dobili pa da vidiš ali ima vzrejno dovoljenje,rodovnik itd. Da boš znala vsaj novim lastnikom povedat kako in kaj(v primeru da se odločite ZA mladiče)...Saj tako težko pa menda ni a ne?

Vrni se na Živali

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov